Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Evet benim de sahil yakın bebek arabasıyla inme hayali kuruyorum
Benimde en büyük hayalim şuan o sahilde insanların bebek arabasıyla gezdiğini görünce aşırı özeniyorum valla hiç rüzgar mı var yağmur mu var hiç dinlemiyorlar her gittiğimde mutlaka birileri oluyor bebek arabalı en büyük aktivitemizde bizimde o olur canın sıkıldı mı in sahile gez dolaş gel misss

ya ben de ne hayaller kurardım oğluşumla sahilde pakta dolaşırım diye. anacım çocuk arabaya binmedi hiç ya arabayı ayrı çocuğu ayrı taşıdım. en son sinir oldum sattım arabayı şimdi görümceminkini alıcam. inş bu evladım sever

Deme deme oyle seyler en korktugum sey oyle olmicak cok sevecek cocukum yiginla para verdim sever sever

Bende sevdim kokusunu pembenin eşimde beğenmedi hiçbide çatlak olayı yapısal sanırım benim hemen çatladı. 19 yaşımda 70 kg olduğumda da hemen çatlamıştı. Annem şimdi kilolu ama hiç çatlağı yok hamilelikte de olmamış biraz olacağı varsa oluyor gibi yinede minimal düzeyde olması için yağ sürüyorum ben

Ya bu yağ sürme işide bana sıkıcı geliyor heralde her gün sürmeye üşeniyorım resmen 2 günde bir duş alıyorum o zaman sürüyorım yoksa göbeği aç sıyır iyice yedir valla gözümde büyüyor

bende kendim bakmak istiyorum çıksam mı diyorum ki zaten benimkiler biliyorsunuz ücretsiz izin hakkıma bile sıkıntı çıkarabilecek insanlar hemen işe dönsem yine mobbing baskı canımı sıkarlar annemde kayınvalidemde ankara da ama ayrı semtlerdeyiz onlar keçiörende ikiside biz mamaktayız al bırak zaten sıkıntı sürekli gelip kalınması yapabileceğim bir şey değil. Ve şu an bile zorlanıyorum çalışırken. Birde annenin bakmaması bilmiyorum üzücü bencede. Bizi annem büyüttü ev hanımı çocukluğum annemle dolu dolu geçti. Eşimin annesi çalışmış anıları hep yarım yamalak beslenme çantam bile doğru düzgün olmazdı diye hala anlatıyor. İşten sonra çocukla ilgilen evle ilgilen kendinle ilgien bunlarda çok zor. Üstelik bie başkası hiçbir zaman anne gibi bakamaz. Bir yandan da tabii maddi durumlar çok sıkıntı bizde kiradayız. Evin masrafı bebek masrafı tek maaşla çok çok zorlar. Bilmiyorum ne yapacağım. Home office de yol vs yok ama bebekle aynı evde o da zor yne tamamen çocuğa odaklanılamıyor birde yardım lazım tabii. Umarım şu izin ücretli şekilde uzar bizde rahatça bebeği en azından 1 yaşına getirebilirz

Bende üşeniyorum bazen ama sonra kaşınıyor falan ve kaşınıyor bir bakıyorum yeni çatlaklar gelmiş hemen sürüyorum ondan

Aa ne güzelmiş. Bizim binanın önünde çardak var hep görüyorum bebeli analar iniyor ben de onlarla tanışırım hayaliyle yaşıyorum şu an djfj
Doğurunca Ankara anaları olarak oğlanları buluşturuz birde kız vardı sanki ankaradan o da prenses olarak katılır aralarına

Ya hep böyle düşünülüyor küçüklükkten beri ev hanımı olmamalıyız fikri var kafamızda ama ben evde olmayı baya seviyorum çalışınca ne düzgün beslenebiliyorum ne evle ne kendimle ilgilenebiliyorum ne evimde vakit geçirebiliyorum hep bir telaş koşturma. Hayalimdeki hayat şey pilatese gidiyim arkadşlarımla gezeyim bebemi gezdireyim ailemle eşimle vakit geçiriyim kitap okıyım kendimi geliştiriyim. Çalışmak beni daha da köreltiyor kitap aşığı ben aylardır kitap açmadımmaddi imkanım olsa kültürlü havalı bir ev hanımı olmayı isterdim sanırım

Dimi dimi her hava koşulunda varlar bizler de gider gezdiririz kızlar

Şimdiki kız mıydı

Valla ben bekarken çalışırdım yani evi özlüyordum tv karşısına geçip istediğim diziyi enerjik biçimde izlemeyi istiyordum sonra evlendim zaten ankaradan başka şehire gittim eşimden dolayı bir daha çalışmadım eşim getiriyor ben yiyorum valla aslında eşim çalışmamı istedi ama ben çok istemedim evle işi bir arada yürütemem ben bekarken annem evde olduğu için ne temizlik ne yemek asla dokunmazdım ha eşim iş bölümü yaparız falan desede yok dedim ben memnunum hayatımdan çok şükür öyle zor durumdada değiliz ben ev hanımlığını çok seviyorum arkadaşım çalışıyor ikizleri var 3 yaşına girecekler annelerinin peşlerinden ayrılmıyor asla o kadar özlüyorlar ki annelerini. annesi yanımızdan ayrılsa hemen ağlıyorlar asla ikna edemiyoruz üzülüyorum onları görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…