Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Çevremde şuan 2 tane yay kadını ve kızı var. ikiside birbirinden tatlı. valla sevınıyordum yay olacak ve kızım olacak dıye. yayın ne kotulugu varmıs bılmıyorum aydınlatın pleaseee:)
Bence de ben de yayım ve yakın 2 arkadaşım da öyle herkes genelde kafa insanlar olarak görür bizi anlaşırız

Aynen öyle ben cybexleri ve babyjörnü geçtiğimiz şubat almıştım daha bebiş fikri bile yoktu ortada nasılsa alıncak diye aldım. O zamandan bile aşırı fark etti. Şimdi indirim diyorlar sözde ama o fiyata düşmedi

Ben de 7. Haftada öğrendiğimden itibaren her gün kullanıyorum biooill , lierac ve Hindistan cevizi yağı dönüşümlü şekilde hiç aksatmadım. Çatlağım yoktu önceden de ve olmasından korkuyorum. Annemin hiç yok o da diyor genetik sağlam sürme şu kadar olsun ben önlemi alıcam

Sling veya kanguruyu sezeryan olmuş bir kullanabilir mi ki mesela ? Karnında dikiş oldugu için ?

Bi de sanki kanguruyu dogum yaptıktan sonra almak daha mantıklı geldi. Kadın aldıgı şeyler begenmiyor geri gönderiyor

Son düzenleme:
Çatlak kremlerine çok para vermen kuzum, amaç nemli tutmak. Benim çatlak konusunda genetiğim kötü, popişimin yanlarında falan var kilo problemim olmamasına rağmen ama çok kilo almamaya ve nemlendirmeye dikkat ediyorum. Bilimsel araştırmalara göre çatlağı önleyen en iyi şey nemlendirmek ve madecassol krem sürmek. Ben madecassol üzerine pembe bio-oil kullanıyorum ama en nemli tutan ve en şahanesi Badger. Bio-oil’i yenilemek lazım

Eklentiler

• 3F15020A-6832-4DF6-BE14-042EE0DC5EBA.png
    994,3 KB · Görüntüleme: 37
  • 8B47E73D-B68E-4539-817F-C9F77C5A17B4.png
    1 MB · Görüntüleme: 36
Valla cok iyi yapmissin suan 1000 tl dusmus ama biraz daha dusse keske

Sezeryanin iyilesince takarsin sling i kanguru gercekten aslinda dedigin gibi mantikli bi de ilk yenidogan da kullanim sling oluyor kanguru icin acele etmesek de olur

Sezeryanin iyilesince takarsin sling i kanguru gercekten aslinda dedigin gibi mantikli bi de ilk yenidogan da kullanim sling oluyor kanguru icin acele etmesek de olur
Sling videosu izledim şimdi. Çocuğun ayakları içerde yamuk yumuk sıkışmıyor mu ki ya. İnsan tereddüt ediyor. Bizim ilk 5 ay bebek arabası olmayacak da ondan sling kanguru mu kullansam diyordum ama onda da çok sıkıştı gibi ayakları

Rahimdeki gibi duruyorlar diyor uzmanlar kuzum. Rahimde de sıkış tıkışlar zaten o yüzden bi zararı yok diye biliyorum en son araştırmalar farklı bi şey söylemiyorsa

Yok yok direk anne karni gibi oluyor cocuk oyle rahat ediyor, bebek mutllu puset almadigin icinmi? Kiz hastaneden pusetsiz cikarmiyolarmis

Yenidoğandan itibaren kullanılabilen güvenli bir kanguru alacağım ben de, sling çok hevesim var ama tak çıkar ben sıkıntılı kadınım darlar beni biliyorum. Neko ve Boba X modeline bakabilirsin, onlar uygun fiyatlı. Neko Türk markası Boba yurtdışı. İkisi de güvenli bebek için, zaten sıkışık durmaları gerekiyor kanguruda. Sırt C, bacaklar M pozisyonunda olmalı

Nekodan cok kisi memnun olmamis ya okudum da.benim bi sling hevesim var evde en azindan

Yok yok direk anne karni gibi oluyor cocuk oyle rahat ediyor, bebek mutllu puset almadigin icinmi? Kiz hastaneden pusetsiz cikarmiyolarmis
Anladım kuzum ❤ biraz daha bakayım. Pusetim de arabam da var canım. Ama puset arabaya takılmıyor. İlk 5 ay puset kullanıp sonra da arabaya geçeceğiz.

Şu ikisini favoriledim bakalım ❤ sağol canım

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-14-13-30-05-613_trendyol.com.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 36
1 dakika önceErgo baby yi cok oneriyolar aslinda sahibinden de uyguna bulursam alabilirim . 2-3 bin bandinda oluyor orada . Normalde pahali gereksiz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…