Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Bebeğin şekerden olan kilosunu Bi anlamı yok zaten ben çocuğum 4 kilo doğsun isterim tabi küçük zayıf olmasın ama şekerden olmasının Bi anlamı yok zaten umarım bende çıkmaz, bide ben zaten sezeryan olacağım o konu da sorun yok ama şeker tehlikeli yaptırmayı düşünmeye başladım başta istemiyordum
Sezeryan düşünüyorsan evet olmaz, ama yinede şekerde işte annede fenalaşabiliyor sürekli. en azından konforlu bı hamılelık ıcın yaptırmakta fayda var, baska rısklerde hıc goze almaya degmez. evet cunku sureklı bı onyargı var seker yuklemesıne. yanı kv bıle seker yuklemesı sakın yaptırma zararlıymıs dedı :-D ama yaptıracagım :KK70::KK70::KK70: bazı seyler hep kulaktan dolma bılgıler.

amaan tam da sivri sinek gelip göbeğimden ısırdı acayip kasınıyor hala ve kırmızı yara gibi oldu durduk yere. yani baska bir yer bulamamis glbl. alerji gibi yapti isirdigi yeri hem kipkirmizi hem de acayip kasiniyor dunden beri

Ben çeyizimin %90'ını 1 günde dizdim 🥲
Hahah sen istisnasın canım yoksa çeyiz denilen şey indirimle kampanyayla dizilir yani ben öyle yaptım ve marka marka şeyleri o kadar indirimle almıştım ki o zaman ah hey gidi hey şimdide bebek arabasını indirim bekliyorum seçtim bir tane indirime girsin sepete eklicem aslında şuan indirime girdi ama çok indirim mi emin olmadığım için almadım umarım pişman olmam😂

Eda senin aldıgın dolabın ve yatağın fiyatları nedir ayrı ayrı?
Canım dolap tepehome- Estella modeli
4 kapaklı yaptırıyorum.
2 kapakta ayna olacak.
Yükselik 230
Genişlik 180
Fiyat 23 bin küsür

Yatak: çilek- montessori
Altında çekmece olarak kullanabileceğin veya içine yatak koyup annenin yatabileceği bir çekmecesi var
Fiyat: 14 bin küsür

Baya büyük ve geniş ergenliğe kadar kullanabileceği bir takım oldu. Şifonyer yerim olmadığı için tercih etmedim.

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-13-23-29-05-979_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-13-23-29-05-979_com.android.chrome.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20240713_140841.jpg
    IMG_20240713_140841.jpg
    148,8 KB · Görüntüleme: 45
Hahah sen istisnasın canım yoksa çeyiz denilen şey indirimle kampanyayla dizilir yani ben öyle yaptım ve marka marka şeyleri o kadar indirimle almıştım ki o zaman ah hey gidi hey şimdide bebek arabasını indirim bekliyorum seçtim bir tane indirime girsin sepete eklicem aslında şuan indirime girdi ama çok indirim mi emin olmadığım için almadım umarım pişman olmam😂
Ay yok şaka maka ben de indirimde görüp almıştım şimdi tüm çeyizi aldığım fiyata tek takım alınmıyor 🥲 ne beğendin araba

Canım dolap tepehome- Estella modeli
4 kapaklı yaptırıyorum.
2 kapakta ayna olacak.
Yükselik 230
Genişlik 180
Fiyat 23 bin küsür

Yatak: çilek- montessori
Altında çekmece olarak kullanabileceğin veya içine yatak koyup annenin yatabileceği bir çekmecesi var
Fiyat: 14 bin küsür

Baya büyük ve geniş ergenliğe kadar kullanabileceği bir takım oldu. Şifonyer yerim olmadığı için tercih etmedim.
bence dolaba cekmece yaptırmak zaten şifonyer ihtiyacını karsılar hemde daha şık görüntü olur parça parça olmaz,bana bakarsan bu sekılde daha mantıklı.
çilekteki yatagın boyutları ve kullanılan malzeme nedir? iç yatak dahil değil dimi fiyata.

bizde kendimiz yapacagımız ıcın magaza gezmicez muhtemelen hıc. o yuzden fıyatları bende sızın sayenızde ogrenıyorum :-) Çizelim gurpta paylasacagım.

bence dolaba cekmece yaptırmak zaten şifonyer ihtiyacını karsılar hemde daha şık görüntü olur parça parça olmaz,bana bakarsan bu sekılde daha mantıklı.
çilekteki yatagın boyutları ve kullanılan malzeme nedir? iç yatak dahil değil dimi fiyata.

bizde kendimiz yapacagımız ıcın magaza gezmicez muhtemelen hıc. o yuzden fıyatları bende sızın sayenızde ogrenıyorum :-) Çizelim gurpta paylasacagım.
İç yatağı dahil değil canım. Yonga levha dediler. 100x200 yatak ölçüsü. Siz marangoz musunuz kız? Nasıl yapacaksınız?

Kizlar merhaba bugun 16+3 olmusuz doktor kontrolumuz vardi. Plesanta previa imis maalesef.cok arastirdim cok okudum bu haftalarda farkedilenler yukari cikiyormus ama yinede bu durumda olan var mi sormak istedim.pihtilasmada var bende bugun itibariyle ignelere de basliyorum. Kanama olur diye korkuyorum😔
cok erken degil mi bu taniyi koymak icin? bana da plesantan asagida dikkat et demisti. rahim agzini kapatiyor falan demedi sadece asagida cinsel iliski olmasin ve agir kaldirma dedi oyle yapiyorum, onun dısında normal ysıyorum tatile gittim denizde de yüzdüm az bile olsa, yuruyus yaptım yapıyorum. yukarı cıkar daha erken haftalardayız

Kizlar merhaba bugun 16+3 olmusuz doktor kontrolumuz vardi. Plesanta previa imis maalesef.cok arastirdim cok okudum bu haftalarda farkedilenler yukari cikiyormus ama yinede bu durumda olan var mi sormak istedim.pihtilasmada var bende bugun itibariyle ignelere de basliyorum. Kanama olur diye korkuyorum😔
Selamlar 14. Haftada bu taniyi aldım. Plesanta rahim ağzına yakındı ama tam kapatmiyordu. 17. Haftada tamamen duzelmisti. Merak etmeyin uzun süreler ayakta kalmamaya çalışın. %90 duzelirmis umarım sizin de yakın zamanda düzelir, geçmiş olsun🌸

Arkadaslar burasi aralik anneleri 1-21 aralik arasi yay burcu olacak yani cogunlugumuzun bebegi yay burcu yaylari kotulemeyelim lutfen 😂😂
Çevremde şuan 2 tane yay kadını ve kızı var. ikiside birbirinden tatlı. valla sevınıyordum yay olacak ve kızım olacak dıye. yayın ne kotulugu varmıs bılmıyorum aydınlatın pleaseee:)

Ay yok şaka maka ben de indirimde görüp almıştım şimdi tüm çeyizi aldığım fiyata tek takım alınmıyor 🥲 ne beğendin araba
Kraft lima hoşuma gitti ya fiyatıda uygun burda dışarda sürerken birinde gördüm ondan direk bu dedim internette videolarını izleyince ikna oldum bide ağırlık 9.80 diyince daha da ikna oldum

Yarın kpss var yaa senelerdir öylesine diye diye giriyoruz boşuna yarım gün kaybı şimdi bir de bu sıcakta hamile halimizle 🥲🥲
Aksilik gibi ben bu sene Üni sınavına da girmiştim 12 seneden sonra ilk defa 😂

cok erken degil mi bu taniyi koymak icin? bana da plesantan asagida dikkat et demisti. rahim agzini kapatiyor falan demedi sadece asagida cinsel iliski olmasin ve agir kaldirma dedi oyle yapiyorum, onun dısında normal ysıyorum tatile gittim denizde de yüzdüm az bile olsa, yuruyus yaptım yapıyorum. yukarı cıkar daha erken haftalardayız
Iki hafta oncr gittigimdede soylemisti bu gun birazda riskli konustu bilemiyorum neden boyle soyledi. Cikabilirde dedi ama kan sulandiriciya basliyorum bugun belki ondan kanama olur diyemi soyledi aceba.perinetalog doktorum

Selamlar 14. Haftada bu taniyi aldım. Plesanta rahim ağzına yakındı ama tam kapatmiyordu. 17. Haftada tamamen duzelmisti. Merak etmeyin uzun süreler ayakta kalmamaya çalışın. %90 duzelirmis umarım sizin de yakın zamanda düzelir, geçmiş olsun🌸
Insallah duzelir tesekkur ederim benimki tam kapatiyormus bi santim bile acilsa yeter bize dedi.sizin adiniza cok sevindim saglikla kucaginiza alin insallah🥰

Benimde 17. hafta kontrolünde başka bir doktor tarafından görüldü aynı durum. Kendi doktorum bunun teşhisi o haftada konulmaz çoğu gebelikte o haftalarda bebeğin eşi aşağıda olur 28. haftaya kadar %99 yukarı çıkar. Eğer çıkmazsa onu o haftada konuşuruz şu an kafanıza takacak bir durum yok dedi. Ben de ağır egzersiz ve ilişki hariç günlük hayatıma devam ediyorum. Herhangi bir kanamam da yok çok şükür. Yine de aklımı kurcalıyor bakalım büyüdükçe çıkar inşallah yukarı 🙏❤️

Son düzenleme:
Ya ben gunde 1 lt bile su icemiyorum, aranizda su hassasiyeti olan var mi? Bir yudum icsem mide hemen disari atma pesinde, nasil olacak boyle

X