Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Haminneler bende aynı pijama bakmaya devam edicem ben gecelik çok rahatsız şimdi giyiyorum bacaklarımda birbirine sürtmeye başladı şu sıra hiçç uğraşamıcam derli toplu yatarım sezeryan olursamm tabiii

Aşırı dantelli değilse olur ya, ne güzel işte.
Aşırı da değil dantelsiz de değil ya arası bir şey. Ama emzirme detayı falan var açılıp kapanan. Aşırı rahat ve efil efil duruyor durmasına da bizim kanamamız falan olmaz mı ki ya o kadar açık renk beni tedirgin eder hep

Hımmm, yani bilemedim ki canım. Benim doktorum acaba ssvd yapabilen bir doktor mu? Rahat ve profesyonel bir adam yani benden önce çok arkadaşım gitti ona ama bu konuda bilmiyorum ne der ne demez. 60 bin çokmuş ama ya biz 45e çok derken hem de doğum paketi içerisinde yani. İstersen adını yazayım bir görüş ve fiyat al ondan, sen nasıl istersen canım. Sıkma canını sağlıkla doğacak Allah'ın izniyle.

Depend kullanılıyor genelde, çok yoğun kanama oluyor mu bilmiyorum ama Depend bayağı hasta bezi gibi sıkıntı olacağını sanmıyorum. Elinizde varsa masrafa girmeyin bence normal pijamaya “lohusa” ibaresi gelince 4 katına çıkıyor çünkü bence de beyaz yerine bebe mavisi, açık pembiş falan çok tatlı. Hafif dantel de olur o kadar süsümüz olsun yahu

Haminneler bende aynı pijama bakmaya devam edicem ben gecelik çok rahatsız şimdi giyiyorum bacaklarımda birbirine sürtmeye başladı şu sıra hiçç uğraşamıcam derli toplu yatarım sezeryan olursamm tabiii
Evet pijama her anlam da rahat yani ben tesettür olduğum için mesela reglken dar Bi tayt, pijama giyiyordum, alttan ped olduğu için rahat ediyordum, yani tesettür olmamı da şundan söyledim belki açık olanlarlar regl iken yazlık kısa elbise vs giyiyorlardır alışmışlardır o yüzden pijama tarzı gecelikle rahat edebilirler, herkes ne ile rahat ediyorsa onu alsın

Ben de kolonya şişelerinden düşündüm hem kullanılır mantıklı olur gibi gelenlerin ağızları tadlansın ki güzel dualar etsinler bize

Adetken elbise giyen cindir

Canım annen istiyor olabilir ama senin de düşünmen gereken bir bebiş var. Geçen haftaya kadar günde bir saat oturmuyordum bile herşeyi yaparım sanıyordum ta ki kanama başlayana kadar. Sonrası pişmanlık önemli bir şey olmadığını söylediğin için bence eşin emrivaki gitsin senin de için rahat eder. Hem de yorulmamış olursun. Her ne kadar iyi hissetsek de herşeyden kendimizi korumamız gerekiyor maalesef.

Asgdyd ayni fikirdeyim ya bunlar nedir, victorias’dan alamiyor muyuz lohusa takimini
Offffff ben öyle bir şey istiyom ya, yılbaşında eşim pijama hediye almıştı bana hamile kalırım hastanede giyerim diye xl almıştım. Pembeli hem de, kıza da uygun. Biri o işte oldu da bitti maşallah bir de Trendyol’un meşhur uygun fiyatlı bir takımı var birini de öyle alırım. Bir tane güzel bir şey alırım yeter o fotoğraflarda falan

Listede aldıklarımı çizdim, aralarında sormak istediğiniz varsa bakarım. Hiçbir şey almamışım fenalık bastı sjfkdkd

Eklentiler

• image.jpg
    161,4 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…