Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Himmm aslinda islevselmis bunu dusunebilirim tesekkurler.

Hele kızlar bu park yatak size ne etti ndkfkg
Hahahha e bebeğe gitmeden önce bende park yatakçıydım alacağım modele falan karar vermiştim sonra eşimle e bebeğe gittik dediki bu ne çok çirkin o andan sonra benimde gözüme çirkin gelmeye başladı dedim evet çirkin yatak odama hiç uymaz bu o sebepten vazgeçtim

Ben de hep 3 cocuk yapicam diye gezdim ama hayat dedi ki al sana hem gec evlen hem de cocuk icin senelerce ugras oyuzden tek cocuk hic cocuk olmasinda iyidir heralde diyip avutuyorum kendimi

Anladımm. Devlette eşin kalmasına izin vermiyorlar genelde ama özel oda soracağımeğitime gidince. Zor olur ilk gün eşinin kalması falan dediler ama o ilk günü minik ailemizle geçirmek istiyorum
Maalesef izin vermiyorlar canım. Bir iki
4 yasa kadar kullanilan ahsap anne yani yataklar var 120 cm

Ben de hep 3 cocuk yapicam diye gezdim ama hayat dedi ki al sana hem gec evlen hem de cocuk icin senelerce ugras oyuzden tek cocuk hic cocuk olmasinda iyidir heralde diyip avutuyorum kendimi
belki yine de olur be kuzum
şu an mucizelere o kadar çok inanır haldeyim ki hep bir umut hali içindeyim her şey için.

Canım emse de emmese de, süt olsa da olmasa da sağım yapmak gerekiyor diye biliyorum ama benim bilgim anca bana yetiyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ben aldım koydum kenara sağma makinesini
Yazılı olmayan bir kural gibi olmuş bu da ahahah ben hiç ilkinde ihtiyaç duymamıştım öyle şişme mastıt gibi şeyler yasamadim da süt cogaltiyo sağmak diye biliyorum yani daha fazla emzirmek istediğimden veya işte çocuk büyüdükçe yetsin doysun istediğimden doğum sonrası da alınabilecek bişey diye öncelik vermedim henüz ona

Ya şimdi benim kuzenimde yeni doğum yaptı bebiş bu sefer biberondan içmeye alıştı göğüs emmiyor sürekli sağ sonra biberona koy ver olayına döndü durum ondan da korkuyorum bı. Çalışan anneler icinn büyük nimet tabiki ben evde olup iki saate bile kalmadan ne zaman istese verebilme imkanı buldum oğlumda ya ondan hemen alayım diye düşünmedim ama sezeryan sonrası süt gelmezse de işte orda çok lazım olacak sütü çoğaltmak adına. Kiwi aklımda olacak zaten belki son aylara birakiri belki doğum sonrasına bakalım inşallah herkesin bol boll gelsin sütü

Bence yol açıldı artık ikincide gelir üçüncüde bende 6 sene uğraştım 3 kez ilaç tedavisi 2 kez aşılama 1 kez tüp bebek tedavisi oldum sonuç olumsuz oldu tabi hepsinde ikinci kez tüp bebeğe başlayacakken kendiliğinden geldi minik mucizem yani neden olmasın mucizelere inanmak lazım

Yok ya artik bu yeter allah ona omur versin. 40 oldum artik ancak enerjim ve param buna yeter

Kızlarrr, yine küçük bir yoklama zamanı Bebişlerin cinsiyeti aralarda konuşuldu ben atladıysam görmediysem, eklemeyi unuttuysam ya da belli olup da sizler yazmayı unuttuysanız diye küçük bir etiketleme seansı yapalım dedim :)
A arwen42 Hayat89 hayrihale M meraklipapatya M mavigokyuzu93 okidoki6666 Meryemimm blocked O ozllem123 festina lente Miss2311 whiterabbit HAYATAKIRGINIM1 H hayaletcizgi owlll zinnureyn__ MavisOglumm C Cngz44 E EsrLiones fatma2041 Sarem2023 Kardelen0827 A Ayyayya kelebek922 ???

Hanımlar canım çok sıkkın bi yol gösterin bana ya.

Annem tedavi görüyor benim, ben Ankara'dayım o İstanbul'da. Bu tarafa gelmek istemiyor hiç. Bu zamana kadar tamam dedim arkadaşları var orada kendi bilir.

Ama birkaç gün önce bi değeri yükseldi önce acile sonra servise yatış yapıldı. Az önce aradı 10 gün tedavi görecekmiş enfeksiyon için hastanede. Benden başka bi akrabamız yok, konu komşu var arada kalan ama onlar da tabii 1 gece falan kalıyorlar.

Normalde ben gidip kalıyorum böyle durumlarda hastanede. Sene başında 1 ay kaldık, bel düzleşmesi ondan sonra patladı bende koca koca sedyeleri iteklemekten, annemi kaldırmaktan, koltuk başlarında uyumaya çalışmaktan. Ama şimdi kendimin dışında düşünmem gereken bi canlı daha var, enfeksiyon dolu hastaneye nasıl gideceğim nasıl kalacağım bilmiyorum. Şuraya gelse sabah ben yanında kalırım akşam eşim kalır ben dinlenirim falan hallolur ama diğer türlü benim İstanbul'a gidişim bu sıcakta ayrı dert, hastane ortamında oturmam kalkmam ayrı dert. Anneme eşim gelecek diyorum gelmesine gerek yok diyor, gelmenize demiyor beni istiyor yani ama ben ne yapacağım konusunda çok kararsızım. Sabahtır bi sinirimden bi üzüntümden ağlıyorum canım sıkkın

Güya bu avent biberonlar biberon konforuna alıştırmıyormuş bebeği ama bakalım görücez. Ben de ilk zamanlar kullanmayabilirim ya belki sütünü stoklarım zor günler için ona kullanırım

Yavruşumun Cinsiyeti erkek

Beni etiketlemiyor bile bak umudu kesti

Güya bu avent biberonlar biberon konforuna alıştırmıyormuş bebeği ama bakalım görücez. Ben de ilk zamanlar kullanmayabilirim ya belki sütünü stoklarım zor günler için ona kullanırım
Öyle bisey yok kuzenim Amerika da yaşıyor hatta şu kolik bebekler için özel üretilen buralarda pek olmayan biberonlardan almış iki aylık oldu sağıp biberona koyuyor o sekil içiyor çünkü tam da düşündüğüm gibi memeden çekince bogulacak gibi olup ağlamalar falan olup emmiyomus yani biberon konforuna alışmış bazı bebeler emip kendini yormayi sevmez cuk cuk içip bitecek

Bana da erkek dedi etiketlemedim seni sanırım canım yazmistim ama bı oğluşum daha oluyor diye 14 haftada söyledigi için acaba yanılma payı olur mu diye de içimden geçmiyor değil oğlumda önce kız demişlerdi çünkü ama erkek erkek diye de emin konuştu mavi kalp koy sen en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…