Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Evet evet ben kendi doktorum da devam etmesem ona gitmeyi dusunuyordum . Bir de birgul de galiba o isimde bir doktor var .9 da normali destekliyor ama pervana hanim asiri sevimli bir doktor. Cok guzel yorumlari var

Evet evet ben kendi doktorum da devam etmesem ona gitmeyi dusunuyordum . Bir de birgul de galiba o isimde bir doktor var .9 da normali destekliyor ama pervana hanim asiri sevimli bir doktor. Cok guzel yorumlari var
Ayy ne iyi, o zaman detaylıdan sonra randevu alıp gitmek istiyorum bakalım umarım severim ben de Ben 4 ayda anca doktor ve hastaneye karar verebildim

Bi tanıdığım var, bi çocuğu 3 yaşına girmedi herhalde daha şimdi ikinciyi doğurdu. Hamileyken ilk çocuğun altını açamıyordu tamamdır midesi bulanıyordur dedim ki hamile olunca anladım ki çok haklı çocuk doğdu 2 aylık oldu, hala annesine aldırıyormuş ikisinin de altını E yenidoğan bu zaten kaç kere alt değiştiriliyor, annesiyle altlı üstlü oturuyorlar, kadını gece 3'te bile çağırıyormuş çok üzüldüm. Kocasında da tık yok

Of kusura bakma sevdiğin biri mi bilmiyorum ama aşırı şımarıklık gibi geliyor bana böyle şeyler, bir de ikinciyi yapmış. Annesi olmasa görürdüm ben onu, benim anam bir açar iki açar üçüncüde numaramı engeller ajfksks olması gereken de bu bence herkes kendi baksın çocuğuna yav o ne demek

Sevdiğim biri de hemfikiriz, ayıptır annesine de yani yav. Benim annemin yanına gidecekti kadın şimdi, gidememiş çünkü küçük çocuk pişik olmuş krem sürecekmiş. Olaya bak

Sevdiğim biri de hemfikiriz, ayıptır annesine de yani yav. Benim annemin yanına gidecekti kadın şimdi, gidememiş çünkü küçük çocuk pişik olmuş krem sürecekmiş. Olaya bak
Böyle insanlara inanamıyorum ya, ben çocuk yapacağım diye işten ayrıldım yani ajfksks bana çok ters insanların hayatlarını bu kadar kitlemek. Ben tek çocuğum, eşim de öyle, iki taraf da seve seve bakar ama onların tam zamanlı bakma ihtimalini düşünmedik bile. Herkesin bir hayatı var sonuçta, o yaştan sonra tam rahat edecekleri zaman fink fink koşturan bebenin peşinde nasıl enerji harcayacaklar ya büyük bencillik bana göre. İhtiyaç olduğunda tabi ki bırakırım, satıp tatile falan da gidebilecek bir tipim ben bu arada ama böyle şeyler bana ters no

No ben de öyleyim ya kayınvalidem gelecek işte öğretsin bana temel şeyleri gerisini ben hallederim istemem öyle senelerce yaşasın bizle, çünkü anne bebek bağı kurulmuyor bence öyle. Hayatımda beni en çok motive eden şey "yapan nası yapıyo" mottosudur dkgkf

Yav bir de gt kadar evler, devamlı birileri girip çıkıyor, bebe de geldi ee karı koca hayatı ne olacak yani zaten gebelikte bile ne kadar sekteye uğruyor hep konuşuyoruz. Bir de ben öyle zırt pırt gelip gitme hiç sevmem, benim kayınvalidem pek sık gelmez ama hastalık/gebelik vs gibi durumlarda aramadan gelme huyu var mesela nefret ediyorum. Biliyorum ki o zaman da aramadan gelecek, ne kadar erken önüne geçersem o kadar iyi. “Bu mal yapıyorsa ben anasını bile ağlatırım” favorim sjfkdkd

Benim ni arkadaşım var en eski ve en yakın arkadaşım. O kadar çocuktan uzak bi kızdı ki yani sevmezdi mıncırırdı komşu çocuklarını. Evlendi, her şeyini halletti sonra hamile kaldı. Bi gün buluştuk dışarıda, çantasından muz çıkardı çocuğuna vermek için. Dedim aha sen anne olmuşsun kdkgkf benim anne kriterim... O olduysa herkes olur kızın içinde anaçlık duygusu yoktu çünkü

Bence herkeste yok zaten, bende doğuştan var galiba herkes söyler bunu. 6 yaşındaydım 3 yaşında çocukları kucaklardım, bebek arabalarıyla gezdirirdim arkadaşlarımla takılmazdım falan. Tek çocuk olduğum için hep iki çocuk istedim, sonra çocuğumun olmamasıyla sınandım işte life is life anacım ajckskxk
Bazılarına ana olduktan sonra yükleniyor o his, bazılarında da hiç yok

Ay ben de tek çocuğum, bana da anaç derler. Ördek almıştım bi kere, annesini arıyodu gecenin bi vakti ötmeye başlamıştı, elimi üstüne koyunca uyuduğunu fark edip tüm gece iki elimin arasında tutarak oturmuştum o rahat uyusun diye çocuk halimle lohusalıkta kafayı yemeyiz inşallah da dkfk

Of bizim jenerasyondan tek çocuk bulmak çok zor ya, ben tek başıma Kızma Birader, tavla falan oynuyordum allahım ne kadar kötü ya ajfkskdks ay inşalla yemeyiz ya, ben sinirli olurum diye korkuyorum sadece

Merhaba hangi Acıbadem acaba? Detaylıda tam kapsamlı sağlık sigortası geçiyor mu bilginiz var mı acaba ?
Ay bende bana cevap gelmiş sandım mesajları okurkendiyorum neden bildirimi görmedim. Neyse düzelttim simdi mesajı düzenlerek silme olmadıgı icin pardon

Of bizim jenerasyondan tek çocuk bulmak çok zor ya, ben tek başıma Kızma Birader, tavla falan oynuyordum allahım ne kadar kötü ya ajfkskdks ay inşalla yemeyiz ya, ben sinirli olurum diye korkuyorum sadece
Bende tek çocuğum küçükken anneme Migros’tan bana kardeş al dediğimi hatırlıyorum asdgddfg

Ya sizce kıyafetler nasıl? Fiyat performans olarak ? Ben bikaç hafta önce 4-5 parça almıştım. Acaba tekrar alınır mı ki?
Ben aldım canım sabah attım, diğer markaları inceleyince gereksiz pahalı bence ama %100 pamuk olmaları güzel yumuşacıklar öyle bi yerlerine batacak fermuarı falan yok sevmiştim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…