Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ebebekte prego solo ve bagi neo denedim, bagi 14 civarıydı çünkü pusetsizdi Trendyolda 18 civarında + pusetiyle satılıyor. Bana çok rahat geldi neo
Altı basamaklı ama onlar bak dikkat et. Ve neolar genel olarak çok minikler. 1.5 yaş civarı büyütmek gerekebiliyormuş

Solo da güzeldi, sadece puseti arabanın kendisi dururken karşıya takıyor olmak garip görünüyor biraz. Çocuğu görmek çok zor geldi bana. Çıktık biraz yürüdük bi adam torununa bi şeyler yediriyordu arabaya baktım hemen Solo çocuk tabii 6 ay üstüydü çok rahat duruyordu içinde, araba da çok güzel görünüyordu. Kapanması kolay, taşıdığımda şu an ağır geldi bana ama ben bi süredir ağır bi şey kaldırmadığım içindir muhtemelen 7.5 kg mu ne demişti görevli. Bagi daha kaliteli dedi yapı olarak ama bilmiyorum

Şu ayak buna 1.5 yaş civarı takılıyormuş
Aşağı sallandıramıyor. Bi de üst gövdesi falan dar oluyormuş, minik geliyormuş.
Haaa bu takılıydı biz baktığımızda ona dikkat etmedim. Evet görevli de dar görünüyor ama yetiyor insanlar 1 cm geniş diye başka model tercih ediyorlar fazla para verip ama gerek yok dedş bilemiyorum araştıemak lazım ama rahattı

Anladım kuzum. Eşim de bugün baksak mı diyor da benim mide bulantım baya kötü. Bakacak halim yok gibi

Ayy öyle mi birde şey düşünüyorum sımdı aralık ayı soğuk oluyor bebek üşür mü nasıl olur vs dıye düşünceler sardı
Benim doğum yaptığım yıl mayıs ayında Antalya en sıcak zamanını yaşadı şuan bile o sıcaklık gelmedi çok sıcak olmasına rağmen yani 20 30 senede bı gelecek sicaklikti resmen çöl gibi. Normalde 9cu kattaydi evim. Daha bakıyor falan önü açık o yüzden çok serindi biz de ne klima ve vantilatör bişey gerek duymadık. Ama o Mayıs ayı 7ci ayın sonlariydi işte kendimi atacak yer bulamadım evde rüzgar esiyor ama böyle sıcak fön makinası yüzüme tutuluyor gibi kendimi kaç defa banyoya attım resmen bebek bile kıpırdamadı karnımda o gün. Hamilelikle o sıcak bildiğin içime çöktü. En son dayanamadım çarşafı buzluğa attım beklettim üstüme attım ahahahbebek kış ayı üşümez ya sanmıyorum içlerinin ısısı ona göre olacak çünkü. Emerken falan da enerji harcıyorlar ya bı de ilk zamanlar kıpırdama dönme üzerini açma olayı yapamazlar pek
AdChoices
ADVERTISING​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…