Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bende troit çok yüksek olduğu için ben 9 ay isal bi şekilde bitirdim gebeliği bunda da 3 aydır isalim demir benim için iyi oldu normale dönücem insAllah
Aaaa öyle mi yapıyormuş tiroit yüksekliği hiç bilmiyordumm. Beni kesin kabız yapar ya sıvısını istemeyi düşünüyorum

siz sadece folik asit mi alıyordunuz yoksa multivitamin şeklinde miydi benim 12. Haftaya kadar ocean mummy di şimdide vinalac kullanıyorum oda multivitamin
Ben de bunun tam tersini yaptım şimdi ocean mummy’e geçtik ama çok düzenli kullanmıyorum artık. Bunların hepsi folik asit içeriyor folik asite böyle sürekli devam etmek beni tedirgin ediyor bir miktar

siz sadece folik asit mi alıyordunuz yoksa multivitamin şeklinde miydi benim 12. Haftaya kadar ocean mummy di şimdide vinalac kullanıyorum oda multivitamin
folidoce ve prilam içtim sadece şimdiye kadar. bulantım geçince diğerlerine başlicam. inşallah geçerse

ben de dün kontrole gittim. dün SAT a göre 12 idi ama ultrasonda 11+1. başından beri hep böyle. sanırım geç yumurtlama. 11+1i mi baz alsam acaba artık değişir mi bilemiyorum.
Benim de öyle canım 5 gün geri çıkıyor doktor geç döllenme dedi

ne güzel anlayışlı davranmış. benim zümre başkanı yıkıldı seneye ben başkan olacaktım
Valla bizim 2 patron kardeş, bi tanesi çok daha insancıl yani hastan varsa sorar ama gerçekten merak ettiği için sorar. Bu benim bağlı olduğum da sorar ama lafta sorar o yüzden çok da şeedemedim ama yine de kötü geçmedi rahatladım

Söyledim, biliyordum zaten Allah kolaylık versin dedi

Hemen başladı kim geçecek yerine falan. Sonra dedi ki olsun bunlar güzel sorunlar hallederiz
benimki de bugün yıllık izin kullanma doğuma birleştirirsin dedi. ikimizde birbirimizi idare edeceğiz yeğenimizi büyüteceğiz dedi ama ben sinir oldum çok neden bilmiyorum jhgfjkd 6 aylık ücretsiz izinde almak istiyorum ama vermeyecekler gibi duruyor. yerime geçecek kimse yok çünkü

Doğumla birleştirmek iyi bi şey aslında sanki dimi? Sinir olunca emin olamadım akdkd geçici süre kimseyi geçiremezler mi yerine bende öyle yapacaklar

Ben de bunun tam tersini yaptım şimdi ocean mummy’e geçtik ama çok düzenli kullanmıyorum artık. Bunların hepsi folik asit içeriyor folik asite böyle sürekli devam etmek beni tedirgin ediyor bir miktar
Yüksek miktarda folik asit zararlı evet özellikle folbiol alan annelerin çoğunluğu çocukları otizm olmuş ama bizim aldıklarımız 400 mikrogram yani vücutta birikicek değil harcanacak enerjide bunun hepsi çocuğa gitmiyor bizede lazım oluyor

ay benimkide abi kardeşler
Doğumla birleştirmek iyi bi şey aslında sanki dimi? Sinir olunca emin olamadım akdkd geçici süre kimseyi geçiremezler mi yerine bende öyle yapacaklar
yok koyamazlar kimseyi. ya anne olmadan önce bi izne çıkmak benimde hakkım bence zaten sonra hep anne olacağız yani. son son eşimle tatil yapmak istiyorum . ne bileyim sinir olasım vardı demekki birazda 4 ay çok az bi zaman ya 3 aylıkken bebe bırakılır mı . valla çalışmak çok zorlayacak beni. umarım 6 ay ücretsiz izinde alabilirim . şimdiden içime dert oldu. eşimde en kötü ayrılırsın işten diyor ama böyle rahat bi iş bulamam maaşımda iyi. dayanmam lazım

Aynı yerde çalışıyor çıkıyormuşuz skflf

Umarım alabilirsin ya, ben diyorum ya rahatlığım hep evde çalışıyor olmamdan ama dışarıda çalışıyor olsam ben de çok üzülürdüm 3-4 aylık bebeği evde bırakmaktan, ister anana ister babana bırak aklın kalır illaki. Bari şu 1 senelik izin bize denk gelse

evet senin artın da o . keşke bende evden çalışabilsem . belki evden çalışmaya ikna edebilirim patronları bakalım . evet en azından 1 yaşına kadar kendim bakmak istiyorum en önemli evreler. annem bakacak ona da güveniyorum ama ben gibi olmaz . ve çok özlerim umarım bir çözüm bulunur bu duruma

İllaki güzel bakar ama işte aklın kalır tahmin edebiliyorum daha çok erken ama dualarım senle başladım şimdiden dualarıma

doğum izni doğumdan önce 56 gün (8 hafta) ve doğumdan sonra 56 gün (8 hafta) olmak üzere toplamda 112 gün oluyor. Dr raporu ile doğumdan önceki 8 haftanın bir kısmında çalışması mümkün kullanılmayan izin doğum sonrasına ilave ediliyor.

Benim ik hemen bilgiyi yapıştırmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…