Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bu arada dün doktora gittik kızlar kontrol için. 13+5’teydik 14+3 çıktı bir küçük büyüme atağı yapmışız Dün karnımın sağ alt tarafında ara ara devamlı kramplar hissediyordum doktor bebeği orada buldu biliyor musunuz tam benim kramp hissettiğim yerde ben daha yukarıda ortalarda duruyordur sanıyordum. Aaaa dedim ben orada kramp hissediyordum bebek burada çünkü dedi çok şaşırdık. Bebeğin hareketlerini değil de yerini hissediyormuşum demek ki Tekrar bir ay sonra 18. haftada gelin dedi bize.

Bugün usg fotoğrafı çekildi ama şu teoriler belli olmaz gibi duruyor, anlayan var mı acaba 2 haftada bir düzenli yazıyorum

Eklentiler

• 1000058372.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 75
hangi uygulama bu
Dr Banu Çiftçi’yi kullandım ben canım makaleler, videolar, bebeğin gelişimi, anne karnının büyüme seyri, isim önerileri, doktor randevu takibi vs ne ararsam var. Ben memnunum şahsen.

Eklentiler

• IMG_1742.png
    81,3 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_1743.png
    65,2 KB · Görüntüleme: 45
Telefondaki gebelik takip uygulaması 18. haftadan sonra diyor hatta bende demir için. Kabızlık yapma riski de çok yüksek dikkat et.
Bende troit çok yüksek olduğu için ben 9 ay isal bi şekilde bitirdim gebeliği bunda da 3 aydır isalim demir benim için iyi oldu normale dönücem insAllah

ben de dün kontrole gittim. dün SAT a göre 12 idi ama ultrasonda 11+1. başından beri hep böyle. sanırım geç yumurtlama. 11+1i mi baz alsam acaba artık değişir mi bilemiyorum.

bir de doktorum bana da folik asit keselim dedi. onu kesince içinde balık yağı da olan bi vitamin başlayacağız dedi. adını unuttum şu an. demir ve d vitaminine bulantıların geçince başlarız dedi.

bir de doktorum bana da folik asit keselim dedi. onu kesince içinde balık yağı da olan bi vitamin başlayacağız dedi. adını unuttum şu an. demir ve d vitaminine bulantıların geçince başlarız dedi.
siz sadece folik asit mi alıyordunuz yoksa multivitamin şeklinde miydi benim 12. Haftaya kadar ocean mummy di şimdide vinalac kullanıyorum oda multivitamin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…