Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kareli biz de düşünüyoruz. Anlamını çok seviyorum. Eşim Tolga Karel aklıma geliyor diyor ama çok seviyorum ben

Kareli biz de düşünüyoruz. Anlamını çok seviyorum. Eşim Tolga Karel aklıma geliyor diyor ama çok seviyorum ben
Karel'i ben de sevdim şimdi. Karsu istememizdekü amaç ben biraz fazla kar aşığıyım, kar yağınca ağlarım yani öyle bi sevgi karlı bir şey istedim o yüzden, erkekte bulamamıştım Karel iyiymiş

Karel'i ben de sevdim şimdi. Karsu istememizdekü amaç ben biraz fazla kar aşığıyım, kar yağınca ağlarım yani öyle bi sevgi karlı bir şey istedim o yüzden, erkekte bulamamıştım Karel iyiymiş
Karel erkek diyor çoğu yer ama bence kıza da olur çok az varmış Karel ismi bu grupta hepimiz koyarsak 2024 senesi Karel isim patlamasını yaşatabiliriz

Benimde bakıldı bugün teşekkür ederim

Beni gönderdi perinatolojiye ama sıra yoktu 2 haftaya anca gelir dediler, rica ettim aldılar hemen, kanda 3 güne çıkarmış, o sonuçları özel doktoruma gösteririm zaten, 1.2 mm çıktı ense kalınlığı

kızlar gunaydın . ya ben aksam eve gttımı ellerimden ayaklarmdan ates cıkıyr resmen uyuymyrm bıle bole olan varmı istfra mıde bulantıs cabası zaten

Eşim söylediğinde benimde aklıma o geldi ilk o da bı dizi karakterinde görmüş Umay Karel diye. Kız içinde erkek içinde olacak bı isim gibi ama kız olursa diyo bana da boyle bı hoş değişik geldi kabullendim

kızlar gunaydın . ya ben aksam eve gttımı ellerimden ayaklarmdan ates cıkıyr resmen uyuymyrm bıle bole olan varmı istfra mıde bulantıs cabası zaten
Benim neredeyse ilk günden beri öyle. Zaten hep sıcaklardım hamilelikten önce de yaz kış yanardım şimdi daha da kötüyüm. İzin aldım iş yerinden kayınvalidemlere geldik bayram izni için burası Ankara’dan çok daha sıcak bir yer. K,validem yaz günü bile kapı pencere açmaz üzerine yorgan örter. Ortam sıcaklığı 50 derece olmazsa yaşayamaz Evde bir vantilatör var herkes arka tarafında oturuyor bana sabitledik ben yine yanıyorum hele de ayaklarım dediğin gibi

Yeni takviyeler bunlarmış artık doğuma kadar bunları hep içecekmişim
Demiri 16. haftadan önce önermiyor canım birçok doktor bana da aile hekimi verdi ama doktorum erken henüz kullanma dedi. Aklında olsun başka görüş de al istersen. Ocean’da bulantıyı 1ken 3 yapıyor bulantıların varsa akşam yemeğiyle al derim en azından evde olursun.

Bulantılarım başta vardı artık çok kalmadı canım ama demir konusunu biraz araştırayım ozaman

İsim tercihlerinizi genel olarak beğendim kızlar. İnanın yeni nesil isimlerden baygınlık gelmişti bana artık kulağa da hoş gelmiyor en abuk sabuk ismi bulma konusunda yarışıyormuş gibi insanlar. Luna duydum mesela kaç kişiden arkadaşımın kaç yıllık köpeğinin ismi vallahi aklıma başka bir şey gelmiyor ismini duyunca çocuğun. Lina Luna Liya Alina Arya Milena Elfida kızlarda duyduğum ve kızım olsa asla koymam dediğim isimlerden bana mı çok antipatik geliyor bilmiyorum ama hiç hoşuma gitmiyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…