Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben de çok seviyorum ama benim adım Çağla egoist gibi olcam çocuğun ismini benimkinden türetmişim gibi
ya sen kendine egoistmi diyorsun canım bizim burada bi arkadaşım kendi ismini koydu kendi ismi ayşegül kızına ayşe koydu . bitanesi de kocasının ismini koydular ikiside ali bence sen masum duruyorsun sklfgjklfd

Erkek olursa eşim Hazar diyor ben bişey düşünmedim daha.
Kız olursa Karel .. (senelerce kız olursa Eyşan dedi durdu. Yapma bak Eyşan diye kötü şeyler söylerler kıza dedim durdum en son bı radyo kanalında işte Eyşan yaptılar falan gibi bı söz duymuş küfür gibi gelmiş çok şükür vazgeçti)

Asya ismini ben çok seviyorum ya
Kızım olsa Aysa , Ayza bu isimler olsun diyodum ama eşim bı isim koyma sevdalısı sormayınoğluma babalarımız vefat ettiği için dedelerinin ismini koyduk. Hasan Ali
benim babamda vefat etti ama resul koyamam ya özür dilerim baba

asya çok uzun zamandır hep aklımda . ayza da çok isterdim ama eşim onu istemiyor iki isim koyarsamda asya güneş istiyorum . eşim tamam dedi fgdkg ama işte cinsiyeti kızmı acaba

Bende oğlum olursa Ayaz kızım olursa Ayza olur diye düşünüyodum ama bana fırsat kalmıyor Asya da bekarliktan beri hani adım Deniz olmasa Aysa olsun isterdim dediğim biseydi

Hazan ismini çok severim ben de ama anlamı ağır gelir gibi geliyor çocuğa. Hazar da güzelmiş. Eyşan noo

Hazan ismini çok severim ben de ama anlamı ağır gelir gibi geliyor çocuğa. Hazar da güzelmiş. Eyşan noo
Aynen Hazar büyüyünce bı erkek ismi gibi olur böyle dolu dolu kız içinde Karel diyor anlamı hoşuma gitti böyle kulağıma değişik geldi hiç aklıma gelecek bı isim degildi Eyşan olmasın da kabul ederim Karel olmasını

eyşandan vazgeçmesi isabetli olmuş kareli sevdimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…