Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
bence üzülmeyin ben 6 kg verdim ve keşke yiyebilsem de 20 kg alsam diyorum.

Canım bence hiç kafana takma doğumdan sonra veririz, önemli olan bebişler iyi olsun. Doktor'un birşey derse ona kulak as. Ben de kontrolsüzce şiştim ama resmen yaşam mücadelesi veriyorum gibi, inan hiç düşünemiyorum sağlıklı mı sağlıksız mı yediklerim diye. Sen de öyle oldun muhtemelen. O kadar çok bulantı ve ağrı yaşıyordum ki ancak karbonhidrat yaralarımı sarıyordu. Mesela şimdi de bırakmaya çalıştığım için normalden fazla bulanıyor gibi midem

Ay çok kötü olmuş canım. Allah kolaylık versin. Unutkanlık var bende de. Alarm falan kuruyorum ben de hatırlatıcı.

cilekkokusu90 bende kilo aldım hemde düzgün beslendiğim halde ama zaten kolay kilo alan bir yapım var hep. su içsem yarar. ama inanın bazen taksamda umrumda değil. yeterki tansiyon şeker gibi sağlık sorunum olmasın . kilo bu verilir. zamanında 20 kilo vermiştim sırf düğün fotoğraflarında güzel çıkayım diye evlendikten sonra kocamla hepsini geri aldık şimdi benimle kilo almaya başladı . doğumdan sonra birlikte vereceğiz yine dfghjdf

Al iste benimde oyle bi an once ciksa nereye cikiyosa bu durum cok can skici ve korkutucu. Gecmis olsun canim . Ben de dun kostur kostur gittim hicbir skinti yoktu . 8 cm olmus esek sopasi. Acaba ne zaman cikiyo yaa tahmini

Kızlar bebişlerinizin cinsiyetini öğrendiniz mi. Benim bir kızım olacak annemde göremediğim anne kız ilişkisini kızımla yaşayacağım inşallah çok güzel bi anne kız olacağız. Bu arada biz hsg çekimi sonrası bize denilen tarihte birlikte olmuştuk. O gün ultarasında yumurtam gözükmüyordu akşamı beraber olduk. Sanırsam yumurta çok yakın zamanda salınmış tüplere girmişti. Hani erkek çocuk için şu yumurtalama günü vs deniliyor ya ben tesadüfen öyle yapmış oldum ama kız bebişim geliyor o bilmem ne yöntemleri falan yalan inanmayın. %50 ihtimal zaten iki seçenek var. Hem kuranda da Göklerin ve yerin egemenliği Allah’a aittir. O dilediğini yaratır; dilediğine kız çocukları bahşeder, dilediğine de erkek çocukları bahşeder. diye geçiyor . Onun dışında ramzi cinsiyet tahmini tuttu ben de . Hatta herkes yumurtlama gününü bilmiyor erkek seninki yanılıyorlar demişlerdi. Tabi o da 2 ihtimal rastgele mi tuttu bilmem saolsun kızım hamileliğimde şu ana kadar beni hiç yormadı ne mide bulantısı ne aşerme ne tiksinme ne yorgunluk maşallah canım kızım benim zaten olmaz denilen bir zaman da gelmişti şimdi tam hediye oldu bize. Pembiş kıyafetler tütülü tütülü elbiseler alınsın mıııı

Gönlünüzden geçeni nasip etsin Rabbim ultrasonda yuvarlak kese ise kız diyorlar benimki tuttu sizinki nasıl

Ayyyy alınsın ayolll çoğalsın kız anneleri maşallah sağlıkla kucağınıza alın benim kızım ben ne yediysem kusturdu bel ağrısı halsizlik yorgunluk baş ağrısı cilt çirkinleşmesi her şeyi yaşadım bende bizim kızımız olacağı da dün kesinleşti

Bebeğim karbonatla bol silip havalandırmayı dene

Al iste benimde oyle bi an once ciksa nereye cikiyosa bu durum cok can skici ve korkutucu. Gecmis olsun canim . Ben de dun kostur kostur gittim hicbir skinti yoktu . 8 cm olmus esek sopasi. Acaba ne zaman cikiyo yaa tahmini
Benim de 8 cm olmuş keyfi yerinde hanfendinin çok şükür ama benim ömrümden ömür gidiyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…