Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızlar bende mustelanın şampuan setlerine bakıyorum alan var mı bu arada bir tur kargo daha geldi bugün akşamm fotoğraflarım size
Mustelayi tek geçerim. Bütün urunleri hem temiz içerik alerji durumuna göre seçenekli canım. Kızım 5 yaşında hala ondan kullanıyorum. Aynı setten kardeşine devam

Evet pamuk kullanmak lazım ısısını ayarlayabilirsen öyle de olur ama her seferinde ılık ilik3-4 tane de islatabilirsin. Biraz alışınca yıkamaya gecmistim ben her seferinde yıkıyordum.

Canımmm hayırlı uğurlu olsun. Biz de 3 kız kardeşiz bence çoook güzel bir şey Hayırlı uğurlu olsun inşallah, pembe kalp geliyooor
Teşekkür ederim canım oğluma henüz söylemedim pek sevinecegini düşünmüyorum erkek olsun istiyodu 3 kıza bakmak zor olcak onun için

Herkese hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız. Bizde eşimle ikinci bebeği istiyoruz ama ben çok korkuyorum hiç cesaretim yok.

Teşekkür ederim canım oğluma henüz söylemedim pek sevinecegini düşünmüyorum erkek olsun istiyodu 3 kıza bakmak zor olcak onun için
Aaaa doğru canım senin 4. çocuktu ben bi an 3. gibi düşündüm listeye de bakmamıştım o esnada :) Bugün insta'da bir video gördüm ailenin 3 oğlu 1 kızı var. 5. bebeğe cinsiyet partisi yapıyorlar onun da erkek olduğunu öğreniyorlar. Kız çocuk öyle bir yıkıldı ki Bu olmasın, baştan yapın diye ağlıyordu Seninki inşallah daha büyüktür de bu cümleyi kurmaz

Yaz olsa ne kolay ya kışın ortasında ne giycez derdinden tükenirim şimdi ben. Kendim zaten üşüyorum bi de miniğim olcak yandık bu kış.

Merhabalar nisan transferi grubundan geliyorum ben de insallah aralikta dogum yapacagim. 11 haftalik olmusuz bugun. Benide tabloya ekler misiniz hangi bilgileri vermem lazim baska
Merhabalar, hayırlı olsun öncelikle bebeğiniz, sağlıkla gelir inşallah
Yaşınız, yaşadığınız şehir, son adet tarihi, bebeğin kesesini gördüğünüz hafta/gün, kalp atışlarını gördüğünüz hafta / gün (6h+3g gibi mesela), tahmini / beklenen doğum tarihi, varsa cinsiyet tahmininizi yazarsanız ekleriz tabloya

Yaz olsa ne kolay ya kışın ortasında ne giycez derdinden tükenirim şimdi ben. Kendim zaten üşüyorum bi de miniğim olcak yandık bu kış.
Valla bana kayınvalidem geleceği için kesin kat kat giydirecek ama sen ne giyiyorsan +1 kat diyolar bebeğe. Gece üstünü açıyosa huysuzlanıyosa sıcaklıyodur diyolar. Az soğuk da lazım zaten sonra kolay üşür anası gibi :))

Ben ne giyersem onu giydireyim en iyisi +1 giyerse boz ayı yavrusu gibi gezer evde

Bu arada bana da kayınvalidem gelecek ama ben ne dersem onu yapar o. hiç itiraz etmez diye düşünüyorum. Torun olunca değişirse bilemicem.

Bu arada bana da kayınvalidem gelecek ama ben ne dersem onu yapar o. hiç itiraz etmez diye düşünüyorum. Torun olunca değişirse bilemicem.
Benim eltim bebek bakımını komple kayınvalideme bıraktı. Yani en son mamasını nasıl yapacaktım diye kayınvalidemi arıyordu çünkü hiç yapmamıştı mamasını kendisi. Bebiş kolikti o da baya lohusa depresyonu yaşadı onla alakalıdır belki bilemem. Ama bi tarafta buna alışınca bende de kendi bildiğini yapacak ya da yapmaya çalışacak gibi geliyor bakalım. Benden 189 kat daha bilgili tabii her bilgisinden faydalanmak isterim ama bi yere kadar

Tabi onlardan da faydalanıcaz ama dediğin gibi bi' yere kadar. Hatta benim annem de gelir o her şeye karışır ama halledicez :) Bi çocuğu en iyi annesi bilir. Onlar da annemiz olarak bize baksın biz onlara sora sora bebemize bakarız

Sabah kendi annemle konuştum. Bi tanıdığı var, yeni doğum yaptı. İşte annem ve onun kendi annesi kundak yapalım demiş, kız istememiş. Annem bana şikayetleniyor. Dedim bebeğin annesi o, o ne derse odur yani karışmayın o zaman kendi baksın diyo slfşf (kızın annesi bakıyor) herkes tripli

13+3 teyiz doktor detaylı ultrason için konuştu. Perinatolojiye gitmem gerekiyormuş. Doğum garantili tss var ama detaylı ultrasonu karşılamıyormuş. Fiyatları da sanırım 4-5 bin var.

Ahahah hiç sorma oğlum 14 yaşında benim yanlız kaldı yine cocum

Prilam bende aşırı yapmadı kullanmadığımda da uykum geliyor bazen bastırıyor. Aşırı kusmam yok benim ama sabahları ve akşamları servisten içince oluyordu o dönem kullandım hep. Şimdi bıraktım olmuyor gibi . Rahatlatmıştı epey beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…