Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben geldim kizlar çok hareketliydi bacakları acikti ben gördüm dedim doktora bende gördüm dedi içime doğan oldu kız bebiş olucak 3. Kızım geliyo sağlıklı bı sorun yok dedi outoffit canim pembe kalp koyabilirsinherkesin erkek olunca benimde erkektir diye düşündüm ama hislerim kız diye bagiriyodu ramzi ve nub teorisi bende tuttu

Hayırlı olsunn canım :) nubunun gözüktüğü ultrasonun görüntüsünü atar mısın ? merak ediyorum nasıl anlaşılıyor diye :)

Kızlar bende mustelanın şampuan setlerine bakıyorum alan var mı bu arada bir tur kargo daha geldi bugün akşamm fotoğraflarım size
Ben mustelanın setini favoriledim sabah, şampuan var mı hatırlamıyorum pişik kremi falan vardı. Pişik kremi, losyonu, bebe yağı falan çok övülmüştü.
Eltimin bebesinde hiç ıslak mendil kullanmadılar, pamuk vardı bu normal pamuk değil de makyaj temizleme pamuğu gibi olan bebek temizleme pamuklarından, ıslatıp ıslatıp kullandılar

Çok şükür canım hayırlı olsun

Ya işte direkt böyle kullananlarda var bilemedim ki kuzum bebeğe göre şekil alıcaz baktık pişik yapıştırcaz pamuğu

Kızlar bir arkadaşımda hamile göğüsleri büyüdüğünden pişik yapmış hep alt tarafları falan benimde iki gündür yapış yapış oldu bi korkmadım değil sıkışık duruyor giibi sanki sizinde bilginiz olsun

Alt açma bezinde tek kullanımlıklar daha iyi daha pratik diyorlar ama çok mu pahalıya gelir kş
Ben bir tane şöyle su geçirmezlerden alıcam canım 2 pakette tek kullanımlık alırım başlangıçta. bu altta attığım çok güzel yıkanabiliyor da

Eklentiler

• IMG_2435.png
    271,2 KB · Görüntüleme: 72
Alt açma bezinde tek kullanımlıklar daha iyi daha pratik diyorlar ama çok mu pahalıya gelir kş
bence kesinlikle tek kullanımlık. zaten bir kere kullanmıyorsun onları. pisletene kadar kullanılıyor. diğerleriyle uğraşmaya değmez canım . arkadaşım kullanıyor ondan tecrübe etmiştim

Bazı gruplarda gördüm ben onu tablonun üstüne yazıyorlardı ihtiyaç listesi diye sanki outoffit kopya çekersin diğer gruplardan
Evet canım ben de gördüm de onlar bana çoook copy paste geldi ya. Akıllarına gelen her şeyi ama her şeyi yazmışlar oraya. Birçoğunu instagramda "hastane çantasında olan ama hiç gerek olmayan" ya da "aldığıma pişman olduğum ürünler" arasında ördüm mesela. Bizim daha niş bir iş çıkarmamız lazım ortaya. İnce eleyip sık dokuyup

Canımmm hayırlı uğurlu olsun. Biz de 3 kız kardeşiz bence çoook güzel bir şey Hayırlı uğurlu olsun inşallah, pembe kalp geliyooor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…