Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ama cuma teslimat görünüyordu 7 Haziran için standart teslimat seçtim. Neyse iptal ettim ama merakım da kalacak hep :KK70:
Hahah seni büyük bir şoktan kurtardım 😅 bide kendi çöp poşeti gerekli değilmiş arkadaşım dedi ben normal kullandım dedi kendi çöp poşetine para yetmiyor demişti ordan biliyorum pahalı olduğunu

Bugün içimden bu gecti tavsiye üzerine bı paket alacağım bakım organik pamuklu falan yazmışlardı. Fiyati da uygun oluyor zaten. Ben oğlumda eski beyaz tulbentlerden yapmışlardı annemler öyle bı durumunuz varsa aile büyükleri yapabilir 😁ve evet gerçekten çok kullanılan bişey bebisin emme sonrası gazını çıkarmak için omzunuzda o mendille dolaşacaksiniz😂😂

Aa aynı şeyi eklemisiz bunu birinde gördüm ya Instagram da 4 aylık falan hamile o da. Yapısı falan çok yumuşak demişti. O yüzden bundan bı şansımı denicem yumuşak olması yetterli zaten. Şu bime falan gelenlerden de oğlum için almıştım evet penye yumuşak ama ebat küçük gibi olunca çok hoşuma gitmedi. Annemlerin yaptığı daha kullanışlı gelmişti ama tabi onları saklayacak halim yoktu 🤣

Alınacaklar listsine bı de banyo için yıkama küveti kova falan ekleyin. Katlanır olanlardan alcam bu sefer ben

Siz böyle şimdi bebislere aldıklarınızi atınca bı heves geldi😂cinsiyete kadar bekleyeceğim ama😁 en son ben dogurcam ne de olsa😁🙈
Ay yok ya kim yapacak aileden :KK70: alayım ben, kaç tane almak iyi olur? Ben ekleye ekleye 30'u geçti 🥲

Kova falan da eklemiştim fileli ama hangisi iyidir bilmem tabii dah konuşulmadığu için atmadım 😅

Kızlar bi de şey diyorlar pamukla silinebilirmiş en başta popoları çok hassas oldukları için ben ıslak mendil kutusu gibi kutu alıp pamuk alıp ıslatıp koymayı düşünüyorum bana çekerse yandık zaten çünkü benimde çok hassas 😂 bi yerde video gördüm mustelanın bebek yağı su karıştırıyordu belki öylede yapılabilir araştırmak lazım😌

Ay yok ya kim yapacak aileden :KK70: alayım ben, kaç tane almak iyi olur? Ben ekleye ekleye 30'u geçti 🥲

Kova falan da eklemiştim fileli ama hangisi iyidir bilmem tabii dah konuşulmadığu için atmadım 😅
30 cok kiz hiç mi çamaşır yikamicaksiniz😂😂😂sürekli yıkanacak bu bebisin kıyafetleri 10 15 tane yeterli olur 😁 fileli olana yatırıp yıkamak kolay oluyor tek başına da yikayabilirsin tabi file olsun basta

Kızlar bi de şey diyorlar pamukla silinebilirmiş en başta popoları çok hassas oldukları için ben ıslak mendil kutusu gibi kutu alıp pamuk alıp ıslatıp koymayı düşünüyorum bana çekerse yandık zaten çünkü benimde çok hassas 😂 bi yerde video gördüm mustelanın bebek yağı su karıştırıyordu belki öylede yapılabilir araştırmak lazım😌
Canım bak bunlardan alın diyorlar. Islatıp ıslatıp siliyorsun popişi. İçinden de çok çıkıyor. Bununla her yerini silebiliyorsun.

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-05-16-32-00-904_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-05-16-32-00-904_com.android.chrome.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 41
Tabi bebiş olmayınca böyle hayaller güzel bı başınıza gelsin sonra en pratik şeyleri aricaksiniz😂😂Yenidoğan ıslak mendilleri de sulu oluyor kokusuz falan sleepy yenidoğan kullanmıştım ben hiç bişey yapmamıştı bezi de iyi gelmişti. Ya başta o kadar zahmete girme ilk kKaları temizlemek pek kolay değil çok da hassas alissirsa seni çok ugrastirir😂 ama bebek alerjik olursa mecbur pamuk kullanmak oluyor. Sık bez değişmek kuru tutmak pişik kremleri de düzenli kullanılırsa hiç biseycik olmuyor kış ya bence yaz gibi terleme olayı olmayacağından o yönden popisleri güzel olur diye düşünüyorum 😬

Arkadaşımda dedi bunu makyaj silme pamukları var e bebekte de satılıyormuş ondan aldım ben demişti pratik oluyor demişti

Canım bak bunlardan alın diyorlar. Islatıp ıslatıp siliyorsun popişi. İçinden de çok çıkıyor. Bununla her yerini silebiliyorsun.
Kuzum bende buna bakmıştım wee markasınında vardı baya böyle paketli daha almadım😌
Tabi bebiş olmayınca böyle hayaller güzel bı başınıza gelsin sonra en pratik şeyleri aricaksiniz😂😂Yenidoğan ıslak mendilleri de sulu oluyor kokusuz falan sleepy yenidoğan kullanmıştım ben hiç bişey yapmamıştı bezi de iyi gelmişti. Ya başta o kadar zahmete girme ilk kKaları temizlemek pek kolay değil çok da hassas alissirsa seni çok ugrastirir😂 ama bebek alerjik olursa mecbur pamuk kullanmak oluyor. Sık bez değişmek kuru tutmak pişik kremleri de düzenli kullanılırsa hiç biseycik olmuyor kış ya bence yaz gibi terleme olayı olmayacağından o yönden popisleri güzel olur diye düşünüyorum 😬
Tabiki ilk kakaları kötü oluyor ama ben hassas olduğum için öyle bi hassaslık durumunda hazır bulunsun elimin altında diye düşündüm tavsiyelerin için teşekkürler belkide gerek kalmaz😌
Arkadaşımda dedi bunu makyaj silme pamukları var e bebekte de satılıyormuş ondan aldım ben demişti pratik oluyor demişti
Daha büyükleri kuzum ebebek ve wee nin gördüm sende bir araştır istersen🥰

Kızlar aslında bi ihtiyaç listesi yapıp tik atmak lazım. Böyle bir süre sonra ne aldık ne almadık karıştıracağız 😅 ben bi ara liste işine de gireyim. 12. Hafta geçsin de inşallah 🤣 herşeyimiz 12. Haftaya endeksli şuan 🙏🏼

Kızlar aslında bi ihtiyaç listesi yapıp tik atmak lazım. Böyle bir süre sonra ne aldık ne almadık karıştıracağız 😅 ben bi ara liste işine de gireyim. 12. Hafta geçsin de inşallah 🤣 herşeyimiz 12. Haftaya endeksli şuan 🙏🏼
Bazı gruplarda gördüm ben onu tablonun üstüne yazıyorlardı ihtiyaç listesi diye sanki outoffit outoffit kopya çekersin diğer gruplardan😅

KIZLAR MERHABA, SİZ BU AZİM VE ŞEVKLE KESİN HAMİLE YASTIĞINI DA ARAŞTIRMIŞSINIZDIR. ALMAYI DÜĞÜNDÜĞÜNÜZ VEYA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR MARKA VAR MI ? :)
Canım ben onu ve emzirme yastığını dolaptan neredeyse sıfır ürün olarak aldım geçen sene. Daha kullanmadım, az daha büyüsün karnım diye bekliyorum. Buydu aldığım. 70tlden almışım.

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-05-16-50-01-907_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-05-16-50-01-907_com.android.chrome.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 39
X