Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hanımlar dün tartıştık derken onu atlattık, kötü bi haber aldık eşimin abisi kaza yapmış eşi ve bebeğiyle. Sabaha kadar hiç uyumadık zaten eşim oraya gitti beni almadı. 2 gündür üzüntü stres her yerime vurdu. Yarın gidecektim kontrole belki bugüne çekerim belki yarın giderim biraz sakinleyip
Çok geçmiş olsun canım
Kızlar 62 kiloyla başladığım bu yolculukta 56,5 kiloya düşmüşüm. an itibariyle 11+2 deyiz, kilomu gördükçe moralim bozuluyor. dün hiç yiyemedim doğru düzgün. zaten çok kilolu biri değilim iyice çocuk gibi kaldım. :KK61: her hafta 1 kilo veriyorum nerdeyse
Kuzum hepsi geçecek inşallah 🙏😥 seni anlıyorum. Bebeğini ve kendini besleyemiyor olmak seni çok üzüyor olmalı. Ama bebeğin zaten depolarını tüketiyor, sen de inşalah bir kaç haftaya kadar toparlayacaksın, bitecek şu bulantılar. Ben dün hiç öğürmedim ve kusmadım. Mucize gibiydi. Midem bulanıyor ama öğürecek kadar değil. İnşallah geçecek kuzum 🙏 hepsi bitecek, sağlıkla bebeğine kavuşacaksın. Hamileyken de çok midem bulandı diye anı olarak kalacak.

IMG20240531130523.jpg

İyi kızlar minnoş, büyümüş :KK43: 10+1 görünüyor ultrasonda biraz öndeymiş. Prilam verdi rahatlatır dedi, günde 1 ya da 2 kullan 4'e kadar serbest ama onu her yediğini çıkarana veriyoruz dedi. 12'de hayat varmış diceksin dedi, he he tabi siz bizim Aralık grubunu görmediniz tabi diyemedim :))

Eki Görüntüle 3435224
İyi kızlar minnoş, büyümüş :KK43: 10+1 görünüyor ultrasonda biraz öndeymiş. Prilam verdi rahatlatır dedi, günde 1 ya da 2 kullan 4'e kadar serbest ama onu her yediğini çıkarana veriyoruz dedi. 12'de hayat varmış diceksin dedi, he he tabi siz bizim Aralık grubunu görmediniz tabi diyemedim :))
Keseside maşallah yusyuvarlak yuvarlak olumca kız mıydı🧐 Başka açısı var mı nub teorisi falan tutuyor mu acaba

Keseside maşallah yusyuvarlak yuvarlak olumca kız mıydı🧐 Başka açısı var mı nub teorisi falan tutuyor mu acaba
Valla hiç anlamıyorum kuzucum ben ya başka açıdan da muz gibiydi burda daha net göründüğü için bunu aldı. 12'de ikili teste gideceğim 2 haftaya az daha büyür bi şeyler görürüz belki 😅

Eki Görüntüle 3435224
Oyyy maşallah miniğime 🧿🧿 ay inşallah 12de tüm bulantılarımız bitsin gitsin amin amin amin 🙏🙏

İkili test için idrara sıkışık ol dedi niye hanımlar kan testi değil mi o, başka bi şeye daha mı bakacak
Kuzum bugünkü muayenede sıkışık mıydın? Ben 9. Haftada sıkışık değilim diye alttan baktı, sonra kanamam geldi, gıcık oldum. Başka arkadaşlarıma soruyorum hiç sıkışık gelin diyen olmuyormuş.

Çok geçmiş olsun canım

Kuzum hepsi geçecek inşallah 🙏😥 seni anlıyorum. Bebeğini ve kendini besleyemiyor olmak seni çok üzüyor olmalı. Ama bebeğin zaten depolarını tüketiyor, sen de inşalah bir kaç haftaya kadar toparlayacaksın, bitecek şu bulantılar. Ben dün hiç öğürmedim ve kusmadım. Mucize gibiydi. Midem bulanıyor ama öğürecek kadar değil. İnşallah geçecek kuzum 🙏 hepsi bitecek, sağlıkla bebeğine kavuşacaksın. Hamileyken de çok midem bulandı diye anı olarak kalacak.
burası bana iyi geliyor, birbirimizi anlıyoruz, aynı şeyleri yaşıyoruz. inşallah az kalmıştır mutluş gezen hamişler olmamıza ❤️

İkili test hem kan hem de ulstrason oluyor detaylı bakılıyor bebeğe ense kalınlığı burun ucu vs
Ay bana öncesinde hiç sıkışık gel demiyorlar. Muayene günü gidince neden sıkışık değilsin diyorlar. Gıcık oluyorum. Benim de 12. Haftada muayenem var. Sıkışık gideyim en iyisi.

İkili test hem kan hem de ulstrason oluyor detaylı bakılıyor bebeğe ense kalınlığı burun ucu vs
Aa tamam ben sadece ikili yapılacak sandım
Kuzum bugünkü muayenede sıkışık mıydın? Ben 9. Haftada sıkışık değilim diye alttan baktı, sonra kanamam geldi, gıcık oldum. Başka arkadaşlarıma soruyorum hiç sıkışık gelin diyen olmuyormuş.

Ay bana öncesinde hiç sıkışık gel demiyorlar. Muayene günü gidince neden sıkışık değilsin diyorlar. Gıcık oluyorum. Benim de 12. Haftada muayenem var. Sıkışık gideyim en iyisi.
Ben hep sıkışık gittim kuzum bu zamana kadar, minnak daha belki sıkışık olmazsa görünmez diye. Bugün de sıkışıktım evet

Arkadaşlar ikili teste girmekmi daha iyi fetal dna mı ikili test beni çok korkutuyor hala karar veremedim ne yapsam diye yoksa güvenmelimiyiz ikili teste

Arkadaşlar ikili teste girmekmi daha iyi fetal dna mı ikili test beni çok korkutuyor hala karar veremedim ne yapsam diye yoksa güvenmelimiyiz ikili teste
Bütçen uygunsa kuzum Fetal dna yı öneriyor doktorlar. Bir de 35 yaş üstüne fetal dnayı daha çok öneriyorlar diye biliyorum. O daha kapsamlı, detaylı ve güvenilirmiş.

X