Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Çok geçmiş olsun acil şifalar

Benim pıhtılaşmam olduğu için doğuma kadar kullanacağım şuan 10+2 deyim henüz çok şükür kanama olmadı . Ben iğneleri çok düzenli kullanıyorum ama ecoprini çok düzenli kullanamıyorum ya unutuyorum

Bana 12 haftada bırak dedi kan sulandırıcı iğneyi. 32 haftaya kadar ecopirin e devam. Kanamalarım lekelenmelerim olduğu halde bıraktırmadı hiç.

Cok geçmiş olsun ınsallah kalıcı bır ız olmaz çabucak iyileşirler

Ben normalde 48-50 arası gıdıp gelırım normal kılom ama hıc kendımı çocuk gıbı görmedimzaten şuna bebek kac gram kı 8 gram anca var önemli olan büyümeye başladığı süreçte beslenmek benım bulantım olmadığı ıcın şanslıyım olsa kım bılır ne hale gelırım ama suanda kendine psıkolojık baskı yapma ne ıyı gelıyorsa mıdene onu ye bebek zaten bugüne kadar depoladıgın şeylerden beslenıyor önemli olan ileriki aylar

Ben doğuma kadar kullanıcam iğneyi,ecopirini de 34 35 te kesılıyorlar sanırsam benım beş tane genin üçünde mutasyon cıktı 6 bınlık kullanıyorum eğer tüp bebek değilse pıhtışasmanız yoksa doktor kullanmamayı uygun gorebılır

Kiz buna mı üzülüyorsun ben oğlumda 54 ile hamile kaldım 52 falandim 3 aylık gebelikte. 62 ile de çocuğu doğurdum. Şimdi 62.5 kiloda hamile kaldım en son 63tu kontrolde. Çocuğu dogurdugum kiloda daha yeni hamileysem ben 75 leri bulacam diye afakanlar basıyor

ama hiç beslenemiyorum su bile içemiyorum güçsüz ve halsizim o yüzden üzülüyorum

Ben de yıllarca 58 kg yaşadım 65 le hamile kaldım

Aman Allahım çok geçmiş olsun canım ya inşallah hiç bir hasar bırakmadan atlatırlar

ama hiç beslenemiyorum su bile içemiyorum güçsüz ve halsizim o yüzden üzülüyorum
O kötü bir durum tabiki kuzum ama gececek hepn öyle kalmayacak verdiğin kiloları geri alacaksın hem bu sefer bebisinde kilo alabilecegi şeyleri yiyebileceksin. Bende oğlumda hiç su icemiyodum aklıma geldikçe midem bulaniyodu. Sıvı hiç alamiyodum. Çaydan tiksinmistim. Sürekli yatmak istediğimden kendime nasıl bakarım diye düşünemiyodum bile doktorun verdiği vitaminden alıyordur bebek deyip kendimi birakmistim. 4 5 aylık olmaya başlayınca artık daha düzenli sağlıklı bebeğe faydası olacak şeyleri gözüm görmeye başladı yani. Bunda da bulantı yaşıyorum bişey yedikten sonra kusma değil de böyle bir hafif midem tuhaf oluyor falan soğuk su içinde az az geçiyor onu fark ettim. Her gebelik farklı iste

L Lila2455 bendr Mthfr 1298C homozigot var canım. Bende riske atmamak adına öğrendiğim gibi basladım iğneye ve ecoprine. Ama kanama olunca bıraktım tekrar başlayacağım ama her doktor ayrı bişey dedi kafam karıstı valla

Bende de o test heterozigot çıktı ama doktor herkeste çıkıyor ama önlem olarak coraspin verelim dedi şimdilik bakalım sıkıntı yok

Bende az önce erik yedim ve küstüm kusmayan ben şimdiye kadar iki defa kusma yasadim ikisi de erik yedikten sonra oldu. Galiba yeme diyor bana owww ben bunu her zaman kaldiramam boğazım parcalandi resmen
erik yerken çok iyi geliyor tuzlu ekşi ama sonra benim de mideme sıkıntı yapıyo sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…