Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
çok geçmiş olsun durumları nasıl iyilerdir inşallah
Bebişin yüzü çok kötüymüş gözü duruyor mu diye kontrol etmişler o derece kaynımın da omuriliğinde kırık varmış yoğun bakımdaymış ama görebiliyorlarmış ameliyatsız tedavi edecekler sanırım emin değilim eşim daha varmadı kayınvalidemle konuştum. Eltimin göğüs kafesinde çatlak varmış sanırım. Yani yaşıyorlar şükür ama ne kadar iyiler bilmiyorum. Dün zaten boynu kırıldı diye aradılar eşim çok kötü oldu onu öyle görünce ben kötü oldum kötü bi geceydi

of of rabbim birbirlerine bağışlasın onları . ah nasıl üzüldüm . diyecek bir şey bulamadım hepsine ayrı ayrı üzüldüm . rabbim şifa versin

Geçmiş olsun kuzum umarım iyilerdir sende stres yapma

çok üzüldüm geçmiş olsun bebiş de bişey olmasın da yetişkinler daha kolay iyileşir

Kızlar 62 kiloyla başladığım bu yolculukta 56,5 kiloya düşmüşüm. an itibariyle 11+2 deyiz, kilomu gördükçe moralim bozuluyor. dün hiç yiyemedim doğru düzgün. zaten çok kilolu biri değilim iyice çocuk gibi kaldım. her hafta 1 kilo veriyorum nerdeyse

Son düzenleme:
kocanın su konusunda haklı çıkması beni şok etti çok iyi bilgiler çok sağol beybi

Allahım korusun umarım ağır hasar almadan atlatırlar bir an önce şifalarını bulurlar geçmiş olsun canım

çok geçmiş olsun çok üzüldüm bence bugün git bebeği görüp sakinleş biraz dikkat et kendine

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.

çok geçmiş olsun bir an önce toparlanırlar umarım

Aramızda kan sulandırıcı kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Doktorunuz size doğuma kadar kullanın mı dedi yoksa 12 hafta itibari ile kesin mi dedi?
Benim kanama olduktan sonra her doktor farklı görüş söyledi. Ne yapacağımı bilemedim.
Bir tanesi kan sulandırıcı iğneye gerek yok artık sadece ecopirin dedi.
Diğer ikisi ecopirini keselim kan sulandırıcı iğne devam dedi.
Hiç bir doktorun diğeri ile fikri uyuşmuyor. Ne yapsam acaba? Nipt testi gelene kadar kanamadan dolaya bir kaç gün ikisini kesmiş olacağım ama sonra ne yapsam bilemedim.
Bu arada hapşırdığımda rahim bölgem kasılıp kalıyor kendimi sıkarak hapşırıyorum sizde de oluyor mu?

benim dün yaptırdığım testlerin sonuçları çıkmış. rubella ve cmv normal değerin üstünde çıkmış. biri bakteri biri de kızamıkçık yazıyor ama ben bir rahatsızlık hissetmiyorum.

Kan sulandırıcı iğneyi neden kullanıyorsun canım kan pıhtılaşma sorunun mu var eğer o sorun varsa zaten gebelik sonuna kadar kullandırıyorlar yoksa ve kanaman olduysa bencede bırakman doğru olabilir yeterince kanın seyreliyor demekki kanaman olmuş. kasık bölgenin kasılması konusundada çok normal ordaki kaslar kasılıyor bunu ben gebe kalmadan önce de yaşardım bazen şimdide oluyor doktoruma sordum normal dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…