Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Başın sağ olsun canım

Dünden beri benim rahimde ama sola yakın iğne batmasi durumları oluyor ya. Arka arkaya oluyo baya canımı da acıtıyor. Kendimi yoracak bişey de yapmıyorum çünkü çok yorgun hissediyorum. Yer falan mı açıyor acaba bebiş kendine böyle bı durup durup iğne batıyor gibi içten acılar oluyor..garip

Aynisini yasiyorum kafamin arkasinda bi baski var ozellikle egilince kotu oluyorum gozlermde basimda agri.. tansiyon düşüklüğünden die dusunuyorum benmde hep dusuk bu aralar.

inşallah tertemiz sonuçlar alacağız çiçeğim benimki daha Amerika'ya varmadı bile pazartesi varacakmış :)

Aynisini yasiyorum kafamin arkasinda bi baski var ozellikle egilince kotu oluyorum gozlermde basimda agri.. tansiyon düşüklüğünden die dusunuyorum benmde hep dusuk bu aralar.
Demek ki düşük olduğu için böyle düşük tansiyon baş ağrısı yaparmış zaten neyse yüksek olması daha kötü geçer inşallah zor kafamı kaldıramıyorum ben

Anladım canım. Ay hiç bilmediğimiz konular valla bu zamana kadar çok şükür işimiz düşmemiş. İnşallah gebelikte de ihtiyaç olmasın.

Kızlar bu panorama testinin Ankara için görüşülebilecek bir temsilcisi ya da bir numarası var mı herhangi bir bilgiye ulaşamıyorum internette

MERHABA KIZLAR 8 HAFTALIGIZ DAHA OZELE GITMEDİM DEVLETE GİDİYORUM . AMA SUANA KADAR KESEYE GORENE KADAR YANI BETA HCG BAKTILAR. BAŞKA TAHLIL YAPILMADI . COK SUKUR HERHANGI BI SORUNM YOK MIDE BULANTSISI KSUMAKTAN VE UYKU HALIMDEN :) SİZLERE YAPILAN TAHLILLER OLDUMU SALI GUNU GITTIM KALP ATISNI DUYDUK COK SUKUR AMA SADECE BANA PRİZİN (BULANTI) VE FOLBION (FOLIK ) İLACLARINI VERDİ . BAYRAMDAN SNRAYA CAGIRDI ARTIK .AMA AKLIMA TAKILDI TAHLIL FALAN YAPILMADI HC DIYE

arkadaşlar burada sakarya medar aslıhan kal kaymaza giden bir arkadaş vardı? yazımı görüyorsa bir ses verebilir miiii?

Canım folbiol devletin karşıladığı tek folik asit diye onu veriyorlar ama ağır bence. Alman gerekenden neredeyse 10 kat fazla folik asit var. Bence eczaneyeden başka al. Tiroid, toksoplazma, kızamıkçık falan onlara da bakmaları lazım

bakmadılar bunlara 12 haftada gdecegım ozman soleyım bakalım . folık asıt ıcınde aslnda eczandkıler bu daha ıı dıye vermişlerdı ben değiştiryeim ozman

Hanımlar az önce bi tartışma yaşadım canım sıkıldı baya bir ağladım. Karnım ağrıyor hafif bi şey olmaz dimi
üzme kendnı kımse ııcn kendnı ve bebısı uzmeye değmez onemlı olan sızsınız . ben ole yapyrm . bende calsyrm banada solnylar yuzlerne bakyrm . hımm tamm dyrm kafamı cevryrm . acyrm muzık bakyrm ısıme :) en onemlısı sen ve bebegınsın . kımse ııcn bebegını uzme

evet bende kendimi kötüü anne ilan ettim ağladığım için . karnımdan bir özür dileme seansları ile kendime geldim hayırdır iş yerimi canını sıktı.
Ay yok beyim :)) nefretliğim şu an. Ben de aynı durumdayım 2 saattir özürlerce
Canımsın sağ ol inşallah ben de böyle düşünürüm bi ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…