Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Merhabalar bende haftaya çarşamba gidicem tarama testi için sanırım aşağı yukarı aynı haftalardayız yarın 12. Haftama giriş yapacağım ama üç gündür çok şiddetli bacak sancısı yaşıyorum ağrıdan sancıya dönüştü parmak uçlarına kadar ağrıyor uyutmuyor beni siz yaşadınız mı bu dönemler de ve tabi hiç geçmeyen bacak ağrım ve bel, kalça kemiği ağrım da var
Merhaba canım ben bel ağrısı yaşıyorum sadece🥹 çok ayakta kalınca buluyo beni maalesef dikkat ediyorum o yüzden

Günaydınn kızlarr😍 dün gece uyurken karnımda ağrı hissettim uykumdan uyandıran ve anlık korkmadım değil bugün 2liye gidince belli olur birşey olup olmadığı umarım yoktur😌 dün mideme birşet oturmuş gibi ne yemek yiyebildim ne de canım yemek istedi kocamda diyor ki taş değildir o çocuktur 😂😂 birde karnım sanki çıkmaya başladı aslında aynı kilodayım ama minik bir göbeğim vardı zaten bir sertleşme söz konusu sizin nasıll acabaaa

Günaydınn kızlarr😍 dün gece uyurken karnımda ağrı hissettim uykumdan uyandıran ve anlık korkmadım değil bugün 2liye gidince belli olur birşey olup olmadığı umarım yoktur😌 dün mideme birşet oturmuş gibi ne yemek yiyebildim ne de canım yemek istedi kocamda diyor ki taş değildir o çocuktur 😂😂 birde karnım sanki çıkmaya başladı aslında aynı kilodayım ama minik bir göbeğim vardı zaten bir sertleşme söz konusu sizin nasıll acabaaa
Günaydın ben sabahları 3 aylık mini bir göbek akşamları 5 aylık oluyorum 😂 iyidir merak etme haber ver bize de 🤗

Ben de tam böyle bir şey yazacaktım. Benimki ama sizden çok çok farklı diye düşünüyorum .Allahım Allahım dün resmen karnım abartmıyorum 8 aylık gibiydi. Göğüslerimin hemen altına kadar nasıl şişmiş nasıl patlayacak gibi sert. Ben bekarken de karnım şişerdi böyle. Galiba huzursuz bağırsak sendromu var. Kaç haftadır kabızlık çekiyorum bol su içmeme rağmen. Çalışıyorum ayakta değilim otururken bile nasıl rahatsız ediyor hatta ayağa kalksam rahatlıyorum. Bugün doktora gidiyordum soracağım inşallah çatladım öldüm dün

günaydın kızlar 🌸 ben de dün akşam zar zor yediğim patatesi çıkarıp öyle uyudum, şimdi de susuzluktan ölmüş şekilde kalktım ama aç karnına su içince onu da çıkarıcağımı bildiğimden içemiyorum :KK43: bize bolca sabır lazım

Ben de tam böyle bir şey yazacaktım. Benimki ama sizden çok çok farklı diye düşünüyorum .Allahım Allahım dün resmen karnım abartmıyorum 8 aylık gibiydi. Göğüslerimin hemen altına kadar nasıl şişmiş nasıl patlayacak gibi sert. Ben bekarken de karnım şişerdi böyle. Galiba huzursuz bağırsak sendromu var. Kaç haftadır kabızlık çekiyorum bol su içmeme rağmen. Çalışıyorum ayakta değilim otururken bile nasıl rahatsız ediyor hatta ayağa kalksam rahatlıyorum. Bugün doktora gidiyordum soracağım inşallah çatladım öldüm dün
Benimde tam göğsümün altından başlıyor rahatsızlık ya maden suyu içtim artık 😂 doktorun yanına uğrayacağım kan ilacı için onu soramam herhalde seninki birşey derse benide etiketle 😂

nipt testi yaptiran arkadaslar doktora sormayi unuttum hangisini onerirsiniz?

Eklentiler

• IMG_7422.jpeg
    IMG_7422.jpeg
    164,7 KB · Görüntüleme: 65
Ben ilk gebeliğimde 9. Haftada hamile pantolonuna geçmiştim öyle bir iç karın yokluğu 😅😅 hemen karnım çıkmaya başlamıştı. Yine öyle çıktı ama biraz gobekliyken hamile kaldığım için birçok pantolonum oluyor. Göbek mi bebek mi tam anlaşılmayan evredeyim 🫣

X