Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Doktor 6 hazirana gün verdi 13 haftalık olacak gittiğimde bu sabah gidip kontrol edelim bebek iyi mi diye eşim 12 haftalık oldu kanama yok 1 hafta daha sabret diye ikna etti ama yarın gidcm çok merak ediyorum

kızlar ben 3 aydır böyle mide sıkıntısı çekmedim iki gündür midem alevler içinde hem de her şeyden tiksiniyorum. mide yanması için doktorlarınız bir şey önerdi mi size?yoksa allaha mı sığıncaz

O hepimizde var herhalde, ben en son 6 haftada gittim bu cumartesi gidicem bi de 9 hafta olacak. Çarpıntım başladı stresten

Ben bi herpes geçirdim birkaç ay önce. Doktor bana doğal doğum olmaz demişti. Şimdi başka doktorla ilerliyorum ama sormadım bunu tabii fikri nedir oluru nedir bilmem.

Negatif şeyler okumak çok etkiliyo ya. Ben adet baya geçince test yaptım sonra haftasını falan derken bekleyim HCG artışı olsun kafama takarım dedim şimdi artış var mı yok mu diyem doktora gittim direk keseyi gördüm. Yani hiç kan falan vermemis oldum. Bu sefer kese var ama bebek görünecek mi kalp atışı var mı diye kafama bir taktım. Sürekli boş gebelik şeyleri okudum. O beni çok etkiledi. İkinci çocuğum olduğu halde kaygi oluştu. Kese görünce rahatladım doktor hikaye falan mı dinledin nerden çıkardın boş gebeliği diyo. Hani böyle kusma varsa bebek sağlıklıdır gibi yorumlar yapılıyor bazen belirti varsa bebek iyidir gibi ona sartliyoruz kendimizi sanırım. Hiç kötü düşünme şuan bı sorun sıkıntı yok doktorun sana öyle kötü bişey demedi. Ben keseyi dolu görüp kalp atışı duydum bı rahatladım şimdi kötü şeyler okumuyorum pazartesi gidip gorcez nasıl olsa diyorum hiç böyle sabırsız olmaya gerek yok zamanla kipirdama olduk a rahatlicaz tepki vericek falan. Annelik her zaman kaygılanmak ilk haftada olsa doğmuş da olsa .. ama kocaman bı 7 ay var önümüzde aliscaz bu duruma da

Canım dini olarak ne kadar inançlısın bilmiyorım ama ben bu sureçte bol bol kuran okudum kalbimi ferahlatacak sureler okudum öyle rahatlatıyorki beni önceden bende senin gibi araştırıyordum baktım psikolojimi bozuyorum stres yapıyorum kendime. ben de bu yolda şifa buluyorum bol bol Allahın isimlerinden de okuyorum inan çok iyi geliyor

Ben 7. Haftadan beri ölüm gibi mide ağrısı yanması gazlanması yaşıyorum Elhamdurillah şuan ilaçlarla daha iyiyim doktorum bana renni duo şurup yazdı eczaneden ücretle alabilirsin yemeklerden sonra 2 kaşık çok iyi geldi bide sabah aç karnına nexsıum tablet içiyorum mide koruyucu mis gibi

Tetanoz yıllardır var olan bir aşı ve tüm hamileler oluyor olmanızı tavsiye ederim çünkü dönüşü asla olmayan bir hastalık çok etkilenmezseniz araştırın korkunç bir şey gerçekten

İşyerine bildirilmesi gerekiyor diye okudum daha küçük henüz sıkıntı olacağını sanmam ama resmi olarak bildirmekte yarar var sanki bende henüz resmi evrak vermedim pazartesi ikili taramaya gittiğimde doktordan isteyeceğim olası işten çıkarma durumları falan olursa yapamazlar hem

Fb hcg diye bir değer var tabloda o mu acaba hiç bilmiyorum birşey söylemedi
Her hastaneye başka bakıyor demekki tablo da yok papp değeriniz düşük gelmiş testi tekrar edin bence bişeyi yoktur Allah’ın izniyle zaten biokimyasal trizomi değerinden dolayı sizden nipt istemiş down değil

Benimki yolu yapmaya başladı zaten neden izin bakıyosun ki falan diyor. Çıkmayacağım sanıyor 4 aylık zorunlu izne galiba tabi efendim
Doğum sonrası düşünceleriniz ne kızlar. Doğum izni bitince 6 ay ücretsiz izin hakkı var diye okudum yasal olarak ama iş yeri sıkıntı eder mi acaba. 2 3 aylık bebeği bırakıp işe başlamak istemem çünkü herkes gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…