Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Selamlar ben de aranıza katılabilirim :) SAT 25 aralık, tahmini 9 hafyalık hamileyim. aPTT değeri düşük çıkınca oksapar kullanmak gerekiyor mu? Bir de bu çin takvimi yanlış olabilir mi:p

Ben yine sinirlendim durduk yere. Şefim patrona söyle artık dedi, yok 3 ay dolmadan söylemicem dedim. Ama patronun eşi biliyor dedi. Napiyim ben mi söyledim dedim ben de, kendi boş boğazlığından öğrendi sanki ben gidip söyledim.

Neyse bunun hukuken oluru nedir, şu an söylemiyorum diye bi sıkıntı çıkarmazlar dimi?
Kuzum benim sigortadan bildiri gelmiş sanırım nasıl bildiriliyorsa işverenim artık seni işten çıskrtamıyorum dedi yasal olarak öğrenmiş olma ihtimalleri var mı

Kuzum benim sigortadan bildiri gelmiş sanırım nasıl bildiriliyorsa işverenim artık seni işten çıskrtamıyorum dedi yasal olarak öğrenmiş olma ihtimalleri var mı
Yok kuzum şefim başka ekipten birine anlatmış o da ekip eğlencesinde rakı masasında patlatmış. Patronun eşi yazdı bana (o da çalışanlardan biri) hayırlı olsun diye. E o duyduysa kocası da duydu haliyle 😅 ama sigorta kısmını bilmiyorum o nerden çekip bildirilmiş ki

Kızlar selam doktorum ikili tarama testimi riskli bulgu. nipt testine yönlerdirdi.HİLL firmasına yönlendirdi. Moralim bozuldu çok sizede attım değerleri umarım sıkıntı cıkmaz. Hill iyi midir olumsuz deneyim yasayan oldu mu aranızda
anladığım kadarıyla nerdeyse binde bir bi' ihtimal var bence canını çok sıkma. NIPT'i yaptır için rahat olsun

Yok kuzum şefim başka ekipten birine anlatmış o da ekip eğlencesinde rakı masasında patlatmış. Patronun eşi yazdı bana (o da çalışanlardan biri) hayırlı olsun diye. E o duyduysa kocası da duydu haliyle 😅 ama sigorta kısmını bilmiyorum o nerden çekip bildirilmiş ki
Harika zincir oluşmuş 😂Bana şey dedi çünkü seni işten çıkaramıyorum sigortaya bildirilmiş dedi çünkü😂😂

Normal rutin reçete değil ama ilaç raporu olması lazım o da 6 aylık bile yazılıyor ben 3 aylık yazdırdım
Ya bu şekilde raporum var yanlış mı ki

Eklentiler

• B3C8D0D8-F36A-4FA7-9CD0-049301559F62.jpeg
    B3C8D0D8-F36A-4FA7-9CD0-049301559F62.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 43
Canım çok şükür bugün daha iyiyim anestezi fena çarptı beni kusmaktan helak oldum şimdi anlıyorum sizleri bulantı çok zor baya Bi görüntüyü netleştiremedim kendime gelmem çok uzun sürdü ama çok şükür ki kürtaj olayını da atlattım bundan sonraki sürece bakacağız biraz dinlenmek istiyorum çok yıprandım çünkü sizler inşallah sağ salim alırsınız bebeklerinizi kucağınıza dualarım sizinle olacak♥️
Tekrar çok geçmiş olsun canım en önce senin sağlığın senin kendini iyi hissetmen her şeyde vardır bir hayır en doğru zamanda sağlıkla yeniden olsun inşallah 💓🙏

Hanımlar merhaba, yarın kontrole gideceğim acaba kalbi durdu mu korkusu kaygısını ben bir türlü aşamıyorum. Forum okumak iyi mi kötü mü bilemedim. Kan gelmese de, durdur yere de , bir belirti yokken de , sağlıklı giderken de pat durduk yere bi gittin kalbi durmuş dediler yorumlarını hepimiz görüyoruz. Göğüs hassasiyeti de gitti acaba mı diyorum. Valla ne zor bi süreçmiş Allah herkese kolaylık versin Allah büyük koruyacak olan da o tabiki. Şu süreçleri gördükçe ah annem canım annem diyorum.

Hanımlar merhaba, yarın kontrole gideceğim acaba kalbi durdu mu korkusu kaygısını ben bir türlü aşamıyorum. Forum okumak iyi mi kötü mü bilemedim. Kan gelmese de, durdur yere de , bir belirti yokken de , sağlıklı giderken de pat durduk yere bi gittin kalbi durmuş dediler yorumlarını hepimiz görüyoruz. Göğüs hassasiyeti de gitti acaba mı diyorum. Valla ne zor bi süreçmiş Allah herkese kolaylık versin Allah büyük koruyacak olan da o tabiki. Şu süreçleri gördükçe ah annem canım annem diyorum.
Bende duygularını paylaşıyorum 💔 maalesef bu kaygılarımı çoğumuzda var sağlıkla nasip olsun inşallah

kontrolum vardi bugun hastanede ebe bana diyorki istersen normal dogum yapabilirsin sezeryandan sonra karar sana kalmis. dogumda doktor hazir bekleyecek dedi normalde dogumu ebe yapiyor burda doktor ancak komplikasyon gelisirse cagiriliyor ebeler cok deneyimli. zaten ilk gebeliklerde secme sansin yok normal dogum yapiyorsun ancak cocuk ters gelirse benimkinde oldugu gibi kafasi yukardaydi o yuzden dogum kanalina girme sansi olamadi, ya da acil bir durum olusursa sezeryana aliyorlar.
Simdi bilemiyorum o gunleri de saglikli gorursek bir dusunecegim artisi eksisini

canim risk azaliyor genelde 7-8.haftalarda olabiliyor o sonra hafta ilerledikce ihtimal cok dusuyor icini ferah tut. Ben de hep tetikteyim ilk sorum kalbi atiyormu oldu bugun ultrasonu yapan ebe daha yeni basladim bu ne acele dedi :)

X