Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben yine sinirlendim durduk yere. Şefim patrona söyle artık dedi, yok 3 ay dolmadan söylemicem dedim. Ama patronun eşi biliyor dedi. Napiyim ben mi söyledim dedim ben de, kendi boş boğazlığından öğrendi sanki ben gidip söyledim.

Neyse bunun hukuken oluru nedir, şu an söylemiyorum diye bi sıkıntı çıkarmazlar dimi?
burada örneğin annelik iznindeykrn kurum geçici süreliğine ilana cıkıp yerine calısacak kişi alıyor ornegin 6 ay ve daha da uzatilabilir diye cikiyor ilanlar, o yüzden erken haber vermek ıs yerı için iyi oluyor ama mecbur değilsin. ne kadar erken o kadar yerine birini dusunmeleri kolaylasiyor

burada örneğin annelik iznindeykrn kurum geçici süreliğine ilana cıkıp yerine calısacak kişi alıyor ornegin 6 ay ve daha da uzatilabilir diye cikiyor ilanlar, o yüzden erken haber vermek ıs yerı için iyi oluyor ama mecbur değilsin. ne kadar erken o kadar yerine birini dusunmeleri kolaylasiyor
Bizde benim tasklerim dağıtılacak ekibe. Yerime birini almazlar sanmıyorum. 3 ay olunca söyleyeyim madem

Bizde benim tasklerim dağıtılacak ekibe. Yerime birini almazlar sanmıyorum. 3 ay olunca söyleyeyim madem
Ben kendimde 5. ayda detayli ultrasondan sonra haber vericem yerime kimse almazlar diye tahmin ediyorum 4 kisiyiz projeyle ugrasan su an, ders de vermiyorum bazi ogrencilerimi de uzaktan egitime aldim. Ben de haber vermicem

Mineral eksiklikleri yapıyor kan değerlerine baktırsana canım takviye başlarsın en azından ( günde 1 sade maden suyu geçici çözüm önerisi olabilir)
Gebeliğin ilk haftasında tahliller yapmıştım sonra bir daha yapmadım Zaten bu şikayetlerim de bu ay başladı daha gittim mi konuşacağım doktorla

Ben kendimde 5. ayda detayli ultrasondan sonra haber vericem yerime kimse almazlar diye tahmin ediyorum 4 kisiyiz projeyle ugrasan su an, ders de vermiyorum bazi ogrencilerimi de uzaktan egitime aldim. Ben de haber vermicem
Benimki yolu yapmaya başladı zaten neden izin bakıyosun ki falan diyor. Çıkmayacağım sanıyor 4 aylık zorunlu izne galiba 😅 tabi efendim

Benimki yolu yapmaya başladı zaten neden izin bakıyosun ki falan diyor. Çıkmayacağım sanıyor 4 aylık zorunlu izne galiba 😅 tabi efendim
6 bucuk ay burda da ucretli izin sonrasinda yillik iznimi kullanirim yaz tatili basliyor zaten. sonra da donerim ise bakici ayarlayip planim bu. 6 ay icinde yeni biri almaktansa gorevleri paylasirlar bizimkilerde zaten hepsi erkek yasi buyuk bakim sorumluluklari yok

Canım çok şükür bugün daha iyiyim anestezi fena çarptı beni kusmaktan helak oldum şimdi anlıyorum sizleri bulantı çok zor baya Bi görüntüyü netleştiremedim kendime gelmem çok uzun sürdü ama çok şükür ki kürtaj olayını da atlattım bundan sonraki sürece bakacağız biraz dinlenmek istiyorum çok yıprandım çünkü sizler inşallah sağ salim alırsınız bebeklerinizi kucağınıza dualarım sizinle olacak♥️
Sen iyi ol da şu an önemli olan bu. İnşallah kendini topladıktan sonra çok güzel haberlerini alacağız 😘 İyice dinlen dikkat et kendine

Ben iş yerime resmi olarak belgeyle haber verdim 7,5 saat çalışmaya başladım. Haftalık 45 saat çalıştırmamız zorunlu o yüzden çalışamadığın kısımları maaşından kesicex yıllık izin zamanın dolduğunda da ordan keserix diyorlar. Kendilerine göre de kanun maddeleri bulmuşlar avukat oldukları için açıkları biliyorlar ya

Ben yine sinirlendim durduk yere. Şefim patrona söyle artık dedi, yok 3 ay dolmadan söylemicem dedim. Ama patronun eşi biliyor dedi. Napiyim ben mi söyledim dedim ben de, kendi boş boğazlığından öğrendi sanki ben gidip söyledim.

Neyse bunun hukuken oluru nedir, şu an söylemiyorum diye bi sıkıntı çıkarmazlar dimi?
Hukuki bir problem çıkaramazlar. Zaten seni de işten çıkarmaları söz konusu bile olamaz. O yüzden işini ayarlayacak şekilde halledersin. Daha erken zaten 6 ay 5 ay kala söylemek yeterli diye düşünüyorum

Ben iş yerime resmi olarak belgeyle haber verdim 7,5 saat çalışmaya başladım. Haftalık 45 saat çalıştırmamız zorunlu o yüzden çalışamadığın kısımları maaşından kesicex yıllık izin zamanın dolduğunda da ordan keserix diyorlar. Kendilerine göre de kanun maddeleri bulmuşlar avukat oldukları için açıkları biliyorlar ya
Bizde mesai 9 saat, 1 saat mola alıyoruz genelde kalıyor 8. Ben kendime ek yarım saat de dinlenme molası koydum valla banane. Geçen sabah 9 akşam 9 çalıştım toplantılarla falan, şefime şaka yollu beni 7.5 saatten fazla çalıştıramazsınız dedim ne alaka diyor. Avukat değiller ama avukat gibi her şeyi biliyor gibi davranıyor bizimkiler de :))

Öyle yazılınca kaç kutu veriliyor peki
Geçen ay 50 kutu yazdırdım aldım canım fark çıkmıyor yani hiç ücret ödemiyoruz. Arkadaşın sana iletmek istediği ilaç ile senin kullandığın ilaç dozları aynı mı ona da dikkat et olur mu.? Ben 6000 lik oksapar kullanıyorum

Kızlar selam doktorum ikili tarama testimi riskli bulgu. nipt testine yönlerdirdi.HİLL firmasına yönlendirdi. Moralim bozuldu çok sizede attım değerleri umarım sıkıntı cıkmaz. Hill iyi midir olumsuz deneyim yasayan oldu mu aranızda

Eklentiler

• a3f35673-23dc-4af6-bd78-d5c64dbcfe66.jpeg
    a3f35673-23dc-4af6-bd78-d5c64dbcfe66.jpeg
    287,5 KB · Görüntüleme: 77
Geçen ay 50 kutu yazdırdım aldım canım fark çıkmıyor yani hiç ücret ödemiyoruz. Arkadaşın sana iletmek istediği ilaç ile senin kullandığın ilaç dozları aynı mı ona da dikkat et olur mu.? Ben 6000 lik oksapar kullanıyorum
Ben 3 kutu enoxa 400 küsür para her ödüyorum her 15 günde bir 😳🥲

Merhabalar bende haftaya çarşamba gidicem tarama testi için sanırım aşağı yukarı aynı haftalardayız yarın 12. Haftama giriş yapacağım ama üç gündür çok şiddetli bacak sancısı yaşıyorum ağrıdan sancıya dönüştü parmak uçlarına kadar ağrıyor uyutmuyor beni siz yaşadınız mı bu dönemler de ve tabi hiç geçmeyen bacak ağrım ve bel, kalça kemiği ağrım da var
Magnezyum vermişlerdi bana ilk hamileliğimde kalça bacak ağrısı hamilelikte oluo

X