Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
2-3 gündür hiç kusmuyorum ama kussam daha iyi, en azından rahatlıyordu midem. Şimdi sürekli midem ağzımda. bugün 5 toplantım var iptal edebildiğimi ediyorum yoksa iyice kötü olucam. Serumda ne veriyorlar
Mide koruyucu b vitamini c vitamini izotonik su süper geliyor bide bulantı için ilaç

Doktorunuz aksini söylemedikçe, bebek için riskli bir durum söz konusu değilse herhangi bir kısıtlama yok size kalmış.

evet ikisi birden valla işe zor yetişiyorum allahtan evden çalışıyorum. yoksa hayatta gidemezdim enerjim 0. ama ders çalışmaya sınava gitmeye falan hiç enerji bulamam. bi de kusarsam oralarda yok
YL günlerim aklıma geldi hem iş hem dersler tez falan aşırı yogundu ama cok guzeldi. Ben de bekardım o zaman daha kolaydı sanki oyle olunca

Kızlar kafamda yine deli sorular ben en son özele 11 mayısta gittim sonrasında ilacım bittiği için devlete gittim 20 mayısta şimdi 4. Haziranda ilacım bitiyor (enox kan sulandırıcı kullanıyorum devlet 3 kutu karşıladığı için 15 günde bir bitiyor) şimdi devlete 20 sinde gittiğim için 5 hazirandan önce randevu vermiyor. Birde kan pıhtılaşması testi verirken eşimle beraber verdiğimiz genetik testlerimiz çıkmış onun içinde hastaneye gitmem gerekiyor. Çalıştığım için izin de sorun olabiliyor bazen. Planım 15 haziranda özele gidip hem cinsiyet tahmini hem de ikili için gün alırım hemde bayramda ilaçsız kalmamak için tekrar yazdırmaktı ama devlete randevu alamıyorum. Sağlık ocağında yazdırabilirim ama bebişi de görmek istiyorum bana bir akıl verin kızlar ya anlatabildim mi bilmiyorum ama

Yarın ikili taramam var kızlar çocuğumu bir kez daha görcem doktor radyoloji doktoru tahminini söylüyormuş sorcam bende merak ediyorum
Merhabalar bende haftaya çarşamba gidicem tarama testi için sanırım aşağı yukarı aynı haftalardayız yarın 12. Haftama giriş yapacağım ama üç gündür çok şiddetli bacak sancısı yaşıyorum ağrıdan sancıya dönüştü parmak uçlarına kadar ağrıyor uyutmuyor beni siz yaşadınız mı bu dönemler de ve tabi hiç geçmeyen bacak ağrım ve bel, kalça kemiği ağrım da var

H hayaletcizgi bende oksapar var fazladan. Benim doktorum kesti. Ben sana ücretsiz olarak veririm istersen. Siz izmirdesiniz değil mi? Eşim eşine versin. İki kutum var. Uğraşma istersen zaten aynı ilaçlar

Canım ilacını raporla mesela eylüle kadar aile hekiminden de 80 -90 kutu yazmasını söyle zaten raporlu olduğu için veriyorlar daha önce maalesef benimde başıma geldi eczacımdan rica ettim de verdi reçeteyi götürünce de kendi verdiğini düştü

Canım çok şükür bugün daha iyiyim anestezi fena çarptı beni kusmaktan helak oldum şimdi anlıyorum sizleri bulantı çok zor baya Bi görüntüyü netleştiremedim kendime gelmem çok uzun sürdü ama çok şükür ki kürtaj olayını da atlattım bundan sonraki sürece bakacağız biraz dinlenmek istiyorum çok yıprandım çünkü sizler inşallah sağ salim alırsınız bebeklerinizi kucağınıza dualarım sizinle olacak

Mineral eksiklikleri yapıyor kan değerlerine baktırsana canım takviye başlarsın en azından ( günde 1 sade maden suyu geçici çözüm önerisi olabilir)

H hayaletcizgi bende oksapar var fazladan. Benim doktorum kesti. Ben sana ücretsiz olarak veririm istersen. Siz izmirdesiniz değil mi? Eşim eşine versin. İki kutum var. Uğraşma istersen zaten aynı ilaçlar
Ya çok incesin bir de evet oksapara geçmek istiyorum çünkü bu ilacı 15 günde bir başıma dert ama doktora sormadan markasını değiştirmeye cesaret edemem enox yazdı ya ilk

Çok geçmiş olsun canım daha güzelleri olacak inşallah

Öyle yazılınca kaç kutu veriliyor peki

Ben yine sinirlendim durduk yere. Şefim patrona söyle artık dedi, yok 3 ay dolmadan söylemicem dedim. Ama patronun eşi biliyor dedi. Napiyim ben mi söyledim dedim ben de, kendi boş boğazlığından öğrendi sanki ben gidip söyledim.

Neyse bunun hukuken oluru nedir, şu an söylemiyorum diye bi sıkıntı çıkarmazlar dimi?

ben araştırmıştım bu konuyu. hukuken hiç bir bildirme gerekliliğin yok. izne ayrılacağın zamana kadar söylemesen de olur yani. biz çalışan olarak ayıp olmasın sıkıntı olmasın falan diye söylemek istiyoruz sadece. sen ne zaman istersen o zaman söylersin yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…