Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Of ben de öyleyim dün arkadaşlarla buluştuk evde kek börek bişeyler yapmışlar yedim eve geldim şekerim 180 e fırlamış sonra yürüyüş yaptım zor düşürebildim bugün de sabahtan beri şekerle ilgili şeyler okuyorum baya korktum şimdi olmasa bile son haftalarda kötü durumlar yaşayanlar olmuş dikkat etmeliyiz benim gözüm çok korktu 2 ay sıksak dişimizi

Kullanyorum canım magnezyum sabunda koydum kalktım bacak hareketleri yaptım yok anam olmadı kafama taktım heralde ondan 6 da uyudum sabah 9:30 da uyandım

Az önce YouTubeda bi videonun altında şöyle bi tavsiye okudum ben şok, çocuğa zemzem ve aynı oranda maden suyu karıştırıp içirilirse gaz olmazmış??? Neyyy maden suyu mu

Evet sanırım benzer bizimkiler şu anlık. Yanılma payı vardır bence de ama doktorum böyle bir ihtimalden bahsetmedi sanırım güveniyor cihaza ve kendine. 32 haftada 2.5 kg bence fazla ama bilemedim. Bizim o haftada o kadar olmaz sanırım. Haftaya 31de kontrole gideceğim haber ederim sana Acaba bazı haftada gelişimsel olarak öne geçip sonra yavaşlayıp kendi haftasına dönme ihtimali var mı? Bir de şekerde bebekte sadece kilo mu fazla oluyor yoksa boyunu da etkiliyor mu? Çünkü benimkinin boyu da kilosu kadar önde.

Out cum ahsap besik geldi yatak bence fena degil yan korumaliklari ve yorgan carsaf gayet guzel .ege baby benimkinin markasi, naturel olani aldim vernikli de vardi ama i ih bu daha guzel .

Bio Natürel ve Natürel farklı mı canım? Yani içerik olarak. Ben bio natürel aldım ama natürel de mi alayım?
geri dönüşüm açısından farklıdır diye düşünüyorum. ben kullanırken bio natural yoktu sanırım ya da benim ilgimi çekmemişti. soru cevapta şöyle bi açıklama yapmışlar canım

Eklentiler

• IMG_6343.jpeg
    233,3 KB · Görüntüleme: 9
Ben normal doğumdan korktuğum için bana çok pozitif gelmiyor ama normal doğum isteyen analar için buyrunuz Polina doğurmuş

Ay sen mi yaptın harika olmuş. Dün ben de nakış yapma kasnağı mı alsam diyordum. Sonra beceriksiz olduğum geldi aklıma. Şablonu falan basıl çıkardın

Pinterestten şöyle bi tane buldum anam, şöyle bi sıra yaptıkça üstünü çizerek ilerliyorum hep kolay oluyo bence yaparsın

kızlarım… bugün tam bitiksporum. ne halim var ne keyfim… kendimi yapayalnız hissediyorum kimsenin desteğini hissedemiyorum. her şeyi eşim ve ben hallediyoruz sanki, eşim de benim yönlendirmemle hallediyor haklı olarak, her şeyi düşünmek beni çok yormuş.

Eklentiler

• IMG_0810.png
    526,9 KB · Görüntüleme: 0
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…