Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Mustellayı yayında şöyle bir kodla kaptım L Lila2455 senin sayende böyle birşey olduğumu öğrendiğim. Teşekkür ederim canım😍 350 tl indirim oldu iki ürüne. Ana kucağı için dediğinde öğrenmiştim
IMG_1365.png

Rica ederimm. Evet ama ben doktor takibinde değilim. Kendim kontrol altında tutmak için. Bazen çok rahatsızlanıyorum mesela bakıyorum şeker yüksek su içiyorum hareket ediyorum birkaç saat hiçbir şey yemiyorum falan. Ya da örnek tatlı bir şey yemek istedim o an şeker yüksek mi bi bakıyorum çok yüksekse daha geç yiyorum düşükse hemen yiyorum öyle.
Senin de benim de yüklemede şeker çıkmadı ama sanki bazen şekerimiz şeker var denenlerden yüksek çıkıyor. Ben sanki şeker varmış gibi düşünüp yiyorum herşeyi. Dikkat ediyorum su da normal seviyesine ulaştı. Acaba yüklemede gebelik şekerimiz vardı da belli mi olmadı🤔

takma gobek takilmis gibiyim bacaklarim tasimakta zorlaniyor biraz da kendim kilo alsam az daha yapili olsam belki daha kolay olurdu ama sanirim son iki ayi cok hareket etmeden gecirecegim iki adim atinca yoruluyorum belki gobegi tasiyan korseler iyi gelebilir bu surecte. Bol bol gezenlere ozeniyorum tadini cikarin 😅
Yaaa kötü görünmüyor ama daha 2 ay içinde de büyüyeceğini düşünürsek bundan sonra birazcık daha zor olabilir senin içinn. Kendin küçücük kalmışsın evet 🫠
Şu tarz bir şey mi diyorsun canım? Bunu bir ara ben de düşünmüştüm ama daha çok sıkılır bunalır mıyım onu kestiremedim.

BYENS Hamile Bel Korsesi Lohusa Korse Bandı Kemeri Destek Rahim Toparlayıcı DoÄum Sonrası Sezeryan Kadın Fiyatı, Yorumları - Trendyol

kızlar ya şu bulantı döneminden sonra şükür hiç kusma vs yaşamadım ama midem eskisi gibi de %100 iyi olmadı hiç bir gün yani. şu 3-5 gündür doymak bilmemeye başladım aşırı yiyorum bence 🫠
Canım ben aynı zamanda "doğurana kadar midesi asla düzelemeyenler derneği başkanı" olarak seni çok iyi anlıyorum :KK70: İstisnasız her gün bulantı yaşıyorum birçok şeyi hala yiyemiyorum. Geçenlerde 3-4 gün aşırı bir iştah geldi işler düzeliyor diye düşündüm ama hemn de geçti geri. Hatta kusma da yaşadım geçen hafta 2 kez. Bence arada bir iştah gelip arada bir kesiliyor biraz öyle geçebilir artık 🥲

Senin de benim de yüklemede şeker çıkmadı ama sanki bazen şekerimiz şeker var denenlerden yüksek çıkıyor. Ben sanki şeker varmış gibi düşünüp yiyorum herşeyi. Dikkat ediyorum su da normal seviyesine ulaştı. Acaba yüklemede gebelik şekerimiz vardı da belli mi olmadı🤔
Bilmiyorum ki canım. Ama benim yükleme ölçümü ile evde ölçtüğüm tutarlı hep. Hala ilk 1 saat 150-160 bandında çıkıyor orada da öyle çıkmıştı. İki saatte de aynı şekilde. Yani üst sınır biraz yüksek tutuluyor bence. 180 şeker de 155 şeker değil mi 😅 Ayrıca beni çook rahatsız ediyor. Baygınlık hissi, güçsüzlük, susuzluk hepsini yaşıyorum yani ben o anlarda. Daha yüksek şekeri olanları o kadar sarsmıyor ama biraz da bünyenin duyarlılığı ile ilgili olabilir.

Ay önceki sayfalarda yazıldı sanki ya korktum flg
Bana ilk zamanlar söylediler bunu hani bağışıklığı çok güçlendiren bir şey olduğu için vücut bebeği atabilir vs diye. Hiç de oralı olmadım yani. Sana da demiştim ya hatta Exotic Nar Suyu içebiliyorum sadece diye. Gerçekten de 2-2.5 ay içtim. Ben sadece şeker çok alıyorum vücuda diye üzülüyordum her ne kadar sıkma da olsa meyve şekeri falan. Ona da napim susuzluktan öleyim mi yani dedim 😅

Bana ilk zamanlar söylediler bunu hani bağışıklığı çok güçlendiren bir şey olduğu için vücut bebeği atabilir vs diye. Hiç de oralı olmadım yani. Sana da demiştim ya hatta Exotic Nar Suyu içebiliyorum sadece diye. Gerçekten de 2-2.5 ay içtim. Ben sadece şeker çok alıyorum vücuda diye üzülüyordum her ne kadar sıkma da olsa meyve şekeri falan. Ona da napim susuzluktan öleyim mi yani dedim 😅
Aaa kemoterapide yasak olmasının sebebi de mi buymuş, ilacı da atıyor o zaman. Aydınlandım 😅

Mustellayı yayında şöyle bir kodla kaptım L Lila2455 senin sayende böyle birşey olduğumu öğrendiğim. Teşekkür ederim canım😍 350 tl indirim oldu iki ürüne. Ana kucağı için dediğinde öğrenmiştim
Eki Görüntüle 3484270
Vallaa , bende aynı fiyata aldım kodla özellikle çok fenomen olmayan kişilerin yaptığı yayınlar ekstra şans oluyor takip edince baya iyi oluyor gerçekten hayırlı olsun canım☺️

Yaaa kötü görünmüyor ama daha 2 ay içinde de büyüyeceğini düşünürsek bundan sonra birazcık daha zor olabilir senin içinn. Kendin küçücük kalmışsın evet 🫠
Şu tarz bir şey mi diyorsun canım? Bunu bir ara ben de düşünmüştüm ama daha çok sıkılır bunalır mıyım onu kestiremedim.

BYENS Hamile Bel Korsesi Lohusa Korse Bandı Kemeri Destek Rahim Toparlayıcı DoÄum Sonrası Sezeryan Kadın Fiyatı, Yorumları - Trendyol
evet bubu dusundum ama emin olamadim ben de

Küvet olayına sıcak su olayına annem şiddetle karşı çıkıp beni de korkutur her zaman canım onu deneyemem :KK70: Yani sıcak, ılık suya oturduğum an doğuracağım gibi düşünür. Hatta tatile giderken sakın kuma falan yatayım deme dedi :KK70:
Mg spreyi ilk kez duydum onu bir araştıracağım kulağa çok mantıklı geldi. Dün gece şey denedim bu arada. Bir tane uzun çorabın ayak ucunu kestim ayaklarım açıkta kalacak şekilde bacağımdan geçirdim dizime kadar. O da sıcak tutarak ve biraz da sıkı tutarak büyük oranda fayda sağladı bence. En azından dün gece girmedi diyebilirim. Bir müddet bunu yapıcam. Havalar serin Ankara'da. Geceler ve sabaha karşı özellikle bayağı serin oluyor. Evde pencereler falan tamamen kapalı yatıyoruz ama odanın kapısını tam kapatmıyorum yine de çünkü o zaman tam nefes alamıyormuş gibi oluyorum o nedenle bir miktar soğuk bile oluyor diyebilirim.
Kramp anında buz koymak, kramp geçtikten sonra masaj yapmak, kas ağrısını azaltmak için de sıcak uygulamak en etkili çözümmüş. Ama kramp anında masaj ve sıcak iyi gelmezmiş. Dünkü araştırmalarımdan bunlar da.
o dedigini ben de yapmistim corabi kesin bacagima gecirdim ama cok bunaltmisti beni o zaman daha havalar da sogumamisti pek. su aralar sicak su torbasi da iyi geliyoe bana cok sicak yapmiyorum. sprey magnezyim doktor onerdi bana burda var ords da kesin vardir
magnezyim jel var sprey yag olani var uyku icin ayri satiliyor kas agrilari icin ayri bak soyle birsey

Eklentiler

• IMG_3306.png
    IMG_3306.png
    237,7 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_3305.png
    IMG_3305.png
    185,7 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_3304.png
    IMG_3304.png
    161,2 KB · Görüntüleme: 2
X