Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Güzel hamişler nasılsınıız birkaç gündür yoktum buralarda umarım bir şey kaşırmamışımdır

biz kontrole gittik canım kızım 1 kez bile yüzünü göstermedi bol bol poposunu izledik sağolsun normalde bu haftalarda baş geliş pozisyonu alıyormuş bebekler, benimki yan yatıyor. Poposu tam mesanemin üstünde yani sürekli çişim varmış gibi hissetmemin, sırt üstü yatınca ağrı sızı olmasının sebebi de buymuş. Daha zaman var döner belki dedi doktorum bakalım ne olacak çok şükür her şey yolunda hepimiz sağlıkla kolaylıkla kucağımıza alalım evlatlarımızı inşallah

Sezaryen olcaksan eğer 38. Haftada alıyorlar normal olcaksan 39-40 bekliyorlar o yüzden 28 haftalıksan sezaryene 10 haftan kalmış oluyor normal diyorsan 11-12 hafta
Ne olcağını 32. Haftada bakıcaz dedi doktor. Şuan benim belli değil normal olursa normal olmadı sezaryen. Yani 3 ay var doğuma ahahaha bitmedi 3 ay ya 6 aylıkken de mantıken 3 ay vardı. 7 oldum 2 ay demem lazımdı yine 3 ay oldu

Benimkide beni hiç uyandırmıyor ben dönmeye çalışıp dönemezken uyanıyorum

kızlar ya şu bulantı döneminden sonra şükür hiç kusma vs yaşamadım ama midem eskisi gibi de %100 iyi olmadı hiç bir gün yani. şu 3-5 gündür doymak bilmemeye başladım aşırı yiyorum bence
Yiyemedigin günleri düşünüp keyfini çıkar benim çok şükür bulantı falan yok midem iyi ama iştahsizim ya hiç mi bişey istemez insanın cani sanki hiç hamile gibi değilim

Ne kıskanması ya
Haha benimkinide tesadüfen odanın yanından geçerken beşiğin içinde otururken gördüm aaa diye tepki verdim sen napıyorsun orda garibim hemen indi gizli gizli hala orada yattığını düşünüyorum ona özel almış alsak beşiği asla yatmazdı kesin onun olmadığını gayet iyi biliyor

Kizlar RSV diye bir asi ve grip asisi onerdi doktor bugun bana, ilki bebekte gogus enfeksiyonunu onlemek icinmis siz yaptiracakmisiniz bunlari? Yan etkisi olmaz dedi doktor emin olamadim.
sezeryan gunu de vermedi 34. haftani bekleyip plesantana bakalim diyor ama eger plesantam yukari cikarsa normal dogumu oneriyor monitore baglayacaklarmis onceki sezaryan yerimde acilma 200/1 ihtimalmis, sezeryanin komplikasyon ihtimali daha fazlaymis falan filan.. Cok fazla normal doguma yonlendiriyorlar burda, zorlamiyor ama eli de gitmiyor gun vermeye bir turlu. ihtimali monitordan gozlemleyip eger zorlanma vs varsa acil sezeryana aliriz diyor ama ben hersey yolunda bile gitse korkuyorum sanki artik normal dogurmaktan sezeryandan sonra. zaten pleasanta yukari cikacak da bebegin basi asagi donecek de ihtimal vermiyorum pek artik

Eklentiler

• 72252B64-6B1B-41D5-9EF8-4953DAB4E802.jpeg
    111,7 KB · Görüntüleme: 25
  • FE5ABEC1-4EEC-453B-9607-2B1FE6744CA3.jpeg
    91,2 KB · Görüntüleme: 17
Ne kıskanması ya
Acaba bazı şeyleri çok mu abartıyorum diye düşünüyorum bazen, bu dönen şeylerden kullanmayı düşünmüyorum çünkü ben sürekli dönen birşey izlemesem başım döner midem bulanır bebeklerde de aynı etkiyi göstermez mi acaba hep düşünüyorum karar veremedim

Bende aldim valla suanda bile giyiyorum asiri rahat
Üstündekini gitmezsen mis gibi giyilir ya, kışın üstüne sweatle falan da giyilir o hırkayı giymeden çeşit çeşit mis flkf
Kızlar lcw den hamile taytı almayan kaldıysa kesinlikle alsın çok rahat üniformam oldu resmen o kadar rahat ki yanda böyle göbek ayarı da var coook güzel 200 küsür bişeydi fiyatı
Ben aldım ama 200 değildi kız sanki daha pahalıydı eve geçince bakıcam az önce aldım.

Kızlar lcw den hamile taytı almayan kaldıysa kesinlikle alsın çok rahat üniformam oldu resmen o kadar rahat ki yanda böyle göbek ayarı da var coook güzel 200 küsür bişeydi fiyatı
Valla kazıklanmışım galiba mağazadan tayt aldım 600'dü ksfklf aynısı mı acaba üzüldüm püüüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…