Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Bende artık zorlanıyorum göbeğim büyük benimde. Yatakta yan yatıyoruz mecbur kolum uyuşuyor öbür yana döneyim diyorum dönerken debeleniyorumrahat olamıyorum hiç

banada doktr kanaman olursa saat kac olursa olsun bana ulas ve bırlıkte harkt edıcez dedı . cok sukur suana kadar olmadı ınlsh olmazda sanada cok gecmıs olsun inşalha sağ salim doğsun bebişler

Kız o neymiş hiç duymamistim hemen alayım

bundan canım . gayette iyi geldi. medikallerde 300den aşağı değiller. iki tane al tak geceleri mis gibi . ben takmayınca gece uyuşukluktan uyuyamıyorum

yururken ben de zorlaniyorum hamile korsesi duydum ben de dusunmustum zarari olmaz herhalde.
Ilkinde de ayniydim ben son ayda artik oturmak bile batiyordu aynisi olur muhtemelen
ben bi ara hamile korsesi kullandım doktoruma sorup. karnını çok sıkmayacak şekilde kullnabilirsin demişti ama sıkmayınca da işe yaramadı bıraktım . doktorunuza sorun muhakkak . geçen uygulamada korse benzeri şeyler bu aylarda bebeği sıkıntıya sokabilir yazıyordu.

Beyimi ikna edebilirsem bugün onu evde bırakıp kendim bi şeyler almaya çıkıcam kendime pantolon tayt vs. Şans dileyin

Evde var kullanıyordum ama gebelikte zararı olur mu diye endişeliydim dün akşam aldım bi tane öyle uyuyabildim tahlillerimi yaptırıp 2 ye çıkarım muhtemelen. Teşekkür ederim

bende aynıyım. gerçekten çok yoruyor bazen. 30 haftalık oldum baş aşağı pozisyonda 2 haftadır eller ayaklar durmuyoır hiç.

Beyimi ikna edebilirsem bugün onu evde bırakıp kendim bi şeyler almaya çıkıcam kendime pantolon tayt vs. Şans dileyin
Kız git nolcak. Benim ilk kızımın dogumundan önceki gün pazar günü anneler günüydü o gün de esimin işi vardı kendi kendime avmye gidip gezinmiştim hediye almıştım ordan metrobüsle annemlere gecmiştim. 39+3 tüm. Ordan oraya gezip duruyordum. Hatta o cuma en son işe gttim tamam artık dinlencem ben ya gelmicem işe dedim pzt doguma gittim kısıtlayıcı bir engelin yoksa niye bu kadar tedirgin oluyor esin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…