Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Göbeği önden gidenler derneği kurucu üyeleri olarak ben yatağa gidip uyumak istemiyorum artık. Resmen savaş veriyorum. Otururken de savaş veriyorum gerçi. Her türlü göbeğimi bi yere sığdıramıyorum ben de
Bende artık zorlanıyorum göbeğim büyük benimde. Yatakta yan yatıyoruz mecbur kolum uyuşuyor öbür yana döneyim diyorum dönerken debeleniyorum🥲rahat olamıyorum hiç

a su dusuk plesanta iyice canimi sikiyor benim sebebi de daha once gecirilen sezaryan en buyuk sebebi dedi, ilk gebeligimde yoktu boyle bir sorun. dogurabilen normal dogursun valla kosullar elverisliyse tabi normal giden surecinizi baltalamayin sakin kizlar bekleyin acilmaniz var mi catiniz uygun mu.
benim de yine sezeryan olacak 2 cm nin altinda plesantanin rahim agzina uzakligi kanama riski var ama hic olmadi kanama.
korkuyorum yani ya sezeryan tarihinden once gelirde ben acile yetisene kadar kan kaybedersem falan evimde hastaneye 1 saat uzak yani
36 da alinirsa iyi burda kuralmis 39dan onde almiyorlae
34. haftada tekrar detayli randevum var bakacaklar karar vereceklermis benim rahim agzini kapabanada kanam olursa hemen ulasın banada d
banada doktr kanaman olursa saat kac olursa olsun bana ulas ve bırlıkte harkt edıcez dedı . cok sukur suana kadar olmadı ınlsh olmazda sanada cok gecmıs olsun inşalha sağ salim doğsun bebişler :KK43:

Kız o neymiş hiç duymamistim hemen alayım

bundan canım . gayette iyi geldi. medikallerde 300den aşağı değiller. iki tane al tak geceleri mis gibi . ben takmayınca gece uyuşukluktan uyuyamıyorum

yururken ben de zorlaniyorum hamile korsesi duydum ben de dusunmustum zarari olmaz herhalde.
Ilkinde de ayniydim ben son ayda artik oturmak bile batiyordu aynisi olur muhtemelen
ben bi ara hamile korsesi kullandım doktoruma sorup. karnını çok sıkmayacak şekilde kullnabilirsin demişti ama sıkmayınca da işe yaramadı bıraktım . doktorunuza sorun muhakkak . geçen uygulamada korse benzeri şeyler bu aylarda bebeği sıkıntıya sokabilir yazıyordu.

Bu Ocean ExtraMag’ı dene istersen canım sen de günde 2 tane. Ya bende hayatımın farklı dönemlerinde oluyordu bu kramp olayı lisede üniversitede evlendikten sonra ara ara yaşadığım bir durumdu aslında ve hepsinde de magnezyumla düzelttim. Magnezyumun işe yaradığına inanıyorum esasen ama düzenli kullanamadım. Çünkü midemle alakalı da hep sorun yaşadığım için gebelikte. Hal böyle olunca depolar azaldı belli ki. Haftaya aşı için aile hekimine gittiğimde bi sorucam kandan magnezyum kalsiyum falan bakabiliyorlar mı diye bakılıyorsa rica edicem. Şu an resmen bir tiroit ilacı, 2 Demir ilacı, 2 de magnezyum almak durumunda kaldım ya :KK43: Allahım daha zorunu gösterme bunlar geçsin gitsin bir an önce ya 🥺
Evde var kullanıyordum ama gebelikte zararı olur mu diye endişeliydim dün akşam aldım bi tane öyle uyuyabildim tahlillerimi yaptırıp 2 ye çıkarım muhtemelen. Teşekkür ederim 🌸🙏🏻

Yattığım gibi bebem resmen çıldırmış gibi hareket ediyor. Bazen oturup uyumasını bekliyordum. Bugün sakinleştirici müzik açtım çat diye duruldu ve gerçekten sakinleşti 🤣 yemin ederim doğmadan manyak oldum ben tekmeleri yüzünden. Gece de çıldırmış gibi tekmeliyor sürekli tekmesine uyanıyorum. Uyku müziklerini doğmadan bulma hedefi yüklendi bana 😁
bende aynıyım. gerçekten çok yoruyor bazen. 30 haftalık oldum baş aşağı pozisyonda 2 haftadır eller ayaklar durmuyoır hiç.

X