Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Islak mendil olarak evde kendim yaparım diye bebek pamuğu aldım kaynatılmış ılıtılmış su ve zeytinyağı ekleyip kutusunda bekleyeceğim evlatçığımın popişi yumuşacık kalsın

Doktor kan değerinde magnezyum baktırıp mı artırdı bi de 200 mg ocean .? 29. Hafta güncellemesi gümbür gümbür geldi :/ o kadar kasık ağrım var ki eşim doğum yapcam diye ürktü(

Bunu arkadaşım ben hamile kalmadan önce anlatmıştı o his çok berbat diye acı yok ama çekiştirdiklerini hissediyorsun falan evet bunu bilmek kötü ama en azından hazırlıklıyım buna ben onu çok bekledim her türlü zorluğu onun için katlanmaya hazırım (umarım son ayda da aynı fikirde olurum)

Sorma bizimki de satti yeni alan ben oturucam dedim 7500 veriyoduk bizden 7-8 kati vermek durumunda kaldik bi de bebek geliyo ee ben isten cikicam kazandigimizi kira ve fatiralar ayrica dogalgaza gidicek ee cikmasam bile en az yine 10 ay calismicaktim. Baktim olmuyo gitmiyo baska bi ise giricem canim hala skkin . Ha bu ev annemin dibinde o guzelligi var ama iste insan dusunmeden edemiyor

Bende ameliyat geçirdim doktor demişti dokunmamızı hissedeceksin diye onların dokunmasını sağa sola çekmesini hissediyordum psikolojik olarak bende korkup gerilmiştim ama ağrı hiç yoktu o his insanı psikolojik olarak korkutuyor

Yok zaten tolere edilemeyecek bir sey değil o his normalde zaten ama ben nefes alamadım kalbim deli gibi çarpıyordu bayılmak üzereydim falan kötü oldum. o da işte panik atak gecmişim oldugundan oldu. İnşallah herkes dogumunu hayalindeki gibi keşkesiz, saglıkla, iyilikle geçirir.

Kızlar çok anladığım şeyler değil ama mustelanın setini alacaktım pişik kremi indirime girmiş onu görür görmez aldım 118 tl umarım iyidir. Ablam bephantol al defi ama içerik olarak hangisi iyi bilmiyorum

Mustela daha iyi geliyor bana canıms niyeyse

ya su dusuk plesanta iyice canimi sikiyor benim sebebi de daha once gecirilen sezaryan en buyuk sebebi dedi, ilk gebeligimde yoktu boyle bir sorun. dogurabilen normal dogursun valla kosullar elverisliyse tabi normal giden surecinizi baltalamayin sakin kizlar bekleyin acilmaniz var mi catiniz uygun mu.
benim de yine sezeryan olacak 2 cm nin altinda plesantanin rahim agzina uzakligi kanama riski var ama hic olmadi kanama.
korkuyorum yani ya sezeryan tarihinden once gelirde ben acile yetisene kadar kan kaybedersem falan evimde hastaneye 1 saat uzak yani
36 da alinirsa iyi burda kuralmis 39dan onde almiyorlae
34. haftada tekrar detayli randevum var bakacaklar karar vereceklermis benim rahim agzini kapatmiyor

Son düzenleme:
Leydiyz kk'de geçtiğimiz haftalarda doğum yapan bi arkadaş var, hastane çıkışı 2 tane yetmeyebilir dedi. Hastane çıkışı olarak olmasa da zıbın vs olarak aklınızda olsun, topuk kanıydı onun bulaşmasıydı sütüydü işemesiydi bilmem ne hani yetmezse en azından eşiniz evden alıp gelebilsin hazır olsun. Beze gerek yok diye konuşulmuştu sanırım ama bol bol bez al yanında dursun birkaç tane de alt açma örtüsü al dedi

Şampuanı da iyidir demi ya göz falan yakar mı. Ben duşta ağlayan bebeklere kıyamıyorum suyu sevsin istiyorum. Bu yüzden doğunca annemlere değil ağlatmadan kendim yıkamak istiyorum
Birkaç kişi set olarak aldı Mustela'yı şampuanıyla da beraber, bilemicem yakar mı yakmaz mı alanlar az bişi gözüne sürüp test etsin ben de ondan alıcam muhtemelen. Ben suyu hiç sevmediğim için bebomdan emin değilim ya bana çekerse sevmeyeblir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…