Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Tam ev hanımı değilde sosyal ve her istediğini yapabilen ev hanımı diyim ben mesela lisede sağlık okudum üni felsefe( son sınıfım ama sağlıkçı olarak atama ihtimalim olduğundan henüz bitirmedim birde çalışırken okula gidemiyorum haliyle) felsefeyi severek okudum mesela. Zevk alıyorum sanattan, sohbet, araştırma, tartışma, düşünceler. Böyle bir işim olsa belki daha severdim ama şu an anlamsız geliyor sağlığı da sevmiyorum sektör olarak. Şu an ki işim tam sağlık değil iş güvenliği evrakları ama bilgisayardan yürüttüğüm bir iş tamamen. Ama sevmiyorum ben neden buradayım diyorum hep. O yüzden bende o süreçte düşünüp daha güzel bir yol bulurum umarım. Hepimiz buluruz. Maaşlar zaten gerçekten asla tatmin etmiyor

Benim de asagıda ama biraz cıkmıs yukarı dedı sezeryan olcak yine belki çıkar senın yukarı onu neye göre soyledı doktorun rahmı de alcam falan dıye
benm kı yanls hatrlamyrsam 18 haftada bellı oldu bekledık cıkmadı herhangı bır değişiklik olmadı . artıkta cıkmaz dedı benmkı tamamaen kapatyr. rahım alma konusundada bebek alındıktan snra plesanta rahıme yapısık olur alamazsam eger dedı kı bu surede kanaman baslayabılrı o an ne olur duurma bağlı tabıkı ama bız tedbrlı olmalyz dedı. eger kanaman olur plesanta yapısık olursa seni riske atmam oyuzden rahımınıde alma gıbı durmumuz olur dedı. banada bunları anlatmasının sebebı erken doğum olubılır olursa bılgın olsun dıye . kan ıhtycmz olucak dedı . bunları bılmenz gerklı dedı. kntrllermı 2 hafta da 1 düşürdü. bakalm hayrlısı artık .

Bionatural sızıyomuş diyolaaa
Trendyol yorumlarına girince illa birileri sızdırıyor diyor ama yüzdelik kısma baktığında memnuniyet oranı çok fazla mesela bizde deneyerek öğreneceğimiz için çok takmıyorum birkaç kötü yorumu olmadı molfix olmadı baby turco o şekilde devam eder bakalıö

Ayrıca telefonunda Migros sanal market yok mu ben şok... Bizim burda 1 numara sleepy yokmuş goon da 2 tanesi 240'a geliyor 50'lik olan 1 numarası, internetten daha uygun

Yüzdelik kısımda daha fazla şikayet vardı anam birkaç kişiye bakmadım ya, düz natural aldım ben bionatural'dense onun memnuniyeti daha yüksekti

Yapalim bence alisveris yapmayan bi ben kaldim sanirim grupta. Alisveris listesi yapiyorum hala

Ay bişi dicem herkesin tecrübesi kendine özel tabi ki etkilemek de istemiyorum özellikle ilk defa dogum yapacak arkadaşlarımı burda ama biraz bahsetmek istiyorum. Ben epidural sezaryen oldum. Bel agrısı baş agrısı hiçbirini yasamadım cok sükür ameliyat sonrası yapan anestezi doktorunun da artık eli mi hafifti neyse Normalde sezaryan ve genel anesteziden korkuyorum bir de uyanık olayım bebişi göreyim istedim. Güle oynaya girdim sohbet ediyoruz falan sacma bir öfori hali var üzerimde her sey cok güzel bebek cıktı kucagıma verdiler sonra orda cocuk doktoru muayenesine gecti bebek. Beni de dikmeye başladılar zurnanın zırt dediği yer burasıydı benim için. Panik atak gecmişim var benim biraz heyecanlı bir tipim. Acı sızı bir sey yok ama dikerken doktorun deri midir doku mudur nedir o neyse cekiştirdiĞini hissettim sagdan soldan resmen ve fena oldum kalbim sıkışmaya başladı nabzım fırladı falan dedim hocam ben kötü oluyorum. Hemen anestezi doktoru orda damardan birsey kattı seruma, oksijen verdiler kendime geldim uyutmalarına gerek kalmadan.
Biraz panik tipseniz epidural sezaryen zorlayıcı olabilir yani.

Ay azıcık çıkalım dışarıdan bi şeyler alalım diyorum, karnın burnunda sen gidemezsin bi yere diyor beyim. Dövecem ha deli midir nedir sanki doğuma 2 gün kaldı

Bana 28. haftaya gireli yani 5 gündür her şey çok zor geliyor. İstediklerimi yiyememek daha cok moralimi bozuyor

D derya32 canım şu mesajını okurken bile tansiyonum düştü gözüm karardı beni komple uyutsunlar lütfen yani bana fikri bile fena geliyor. İlk babası mı alır kucağına doktor mu alır kim alırsa alsın lütfen ben bunu kaldıramam…

Doğurduktan sonra 1 ay içinde eski halimize döneriz inşallah. Ben ellerimi hissetmiyorum artık hep uyuşuk. Günde 2 tane magnezyum alıyorum ama ona rağmen faydası yok. Ben de bu magnezyumum bitince ocean alcam çok seviyodum ben oceanı

BENİMDE SÜREKLİ UYUŞUK VE AĞRIYOR AMA DEMİRLİ BİLEKLİK KULLANDIĞIMDAN BERİ EPEY HAFİFLEDİ. GECELERİ TAKMAZSAM FELAKET AĞRIM VE UYUŞUKLUĞUM OLUYOR İKİ ELİME DE TAKIYORUM

Bana 28. haftaya gireli yani 5 gündür her şey çok zor geliyor. İstediklerimi yiyememek daha cok moralimi bozuyor
Şeker zor gerçekten. Bende dün sabah yine kolay geçiyor hamileliğim ya falan dedim kendi kendime eve bir gittim mide bulantısı çarpıntı baş ağrısı hemen uyudum sabaha kadar. Sabah iyiydim şimdi yine baş ağrısı mide yanması var. Kendime nazar mı değdirdim artık ilerlediği için mi anlamadım. Bende 28+4üm şu an

Acıkcası nerde olursa olsun bebekle ilk karşılaştıgın an zaten cok özel ve güzel bir an illa karnından cıkar cıkmaz olcak diye bir sey yok bence. Sonuçta senin iyilik halin en önemlisi. Başka arkadaşlarım da olmuştu benim gibi panik atak gecirip sonra doktorun ameliyathanede tamamen uyuttugu. Linç yemeyeyim de izlediğim videolarda bile daha cok etkileniyordum ben orda bebegin kafasını 10 saniyeliğine yanıma koyduklarında cok da voaa harika ne muhteşem bi an hissi yasamadım ben. Bebeği gördükçe emzirdikçe bana oyle yumuk yumuk baktıkca kurdum o derin bagı ve sevgiyi.
Çok da kasma yani her güzel sey herkese güzel ve iyi gelecek diye de bir sey yok tabi ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…