Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Ya zoruma giden üç sene oturan kiracının şeyini benden niye çıkarıyorsun bı gün olsun kira gecikti diye aratmadim ben seni evine desen boya badana işlerini yapıp şimdi çıksam tertemiz birakmis şekilde çıkacam gerçekten vicdan versin Allah ama helal etmicem çünkü asla ama asla bi orta yol bulmaya çalışmadi. Çıkamam da bı tasinmak yeni ev bul kira emlakçı depozito taşınma derken daha zararda cikacaz.

Her yer aynı durumda mallesef bizim binada biz evi kiralarken 5 bine oturan vardı aynı ev sahibinden burda zaten 6 dairesi var biz 11 e tuttuk geçen sene bu senede 16.5 yaptı normalde işte 18 bin olması gerekiyorduda işte siz 16.5 yatırın çevredeki ev fiyatlarını görünce şükrettik biz bu fiyata ama diğer daireleri hala ucuza oturan var eski kiracıları oldukları için galiba bizimki ama ben tefe tüfeye göre zam yaparım demişti zamanında ondan hazırlıklıydık o yüzden sende bu fikirlere alışman lazım artık her yer böyle para hesabı maalesef

Kesinlikle, yardımcı olmaları gerekirken işi yokuşa sürmeye çalışıyorlar. Zaten ev sahibi de istemeyerek de olsa onun söyleyeceği rakamlara tamam denileceğini bildiği için bu kadar rahat davranıyorlar.

Eğer bizde 1 sene daha oturmaya devam edersek %65ten olacakmış zamımız, ağustos ayında iletti beyfendi..
Bir de biz %25 zorunluyken hep üstüne yuvarlamıştık, uyguna oturuyoruz adama da zor olmasın diye. Bunların hepsi böyleee, Allah yardımcımız olsun

O süreçler de çok sıkıntılı stresli olur, bakalım artıkk

Valla ben doğdum doğalı aynı evde yaşadım, anamlar zamanında almış eski püskü kira derdimiz yoktu. Hiç anlamazdım bu dertleri. Evlendik evleneli zam zamanı vallahi sinir stres yükleniyor bana. Biz de bu eve Mart ayında geçtik imzalar atılırken ev sahibinin eşi 1 senelik sözleşme yapıldı dimi ehehe falan dedi. Şimdi Mart ayına yaklaşırken tutuşucam ben evden mi çıkaracaklar diye. Kiracılık aşırı zor, ne denir bilmiyorum yapacak bi şey de yok rabbim kolaylık versin dicem sadece

Yok bunu yaptık teşekkür edin yok onu yaptık ananızı arayın, biz cahiliz sanki bilmiyoruz teşekkür etmeyi. Daha ortada bebe yok şimdiden teşekküre başlarsan 3 ay sürer bacım, gerçi istedikleri de o. Şimdiden başlayın hayat boyu teşekkür edin, hayatları yok ki. Çocuk doğar takarsın, önceden fotoğraf atıp teşekkür beklemek nedir ya hepsi ayrı cins yemin ederim

Bunlar baya eski yıldızlar listesi bir kaç üründe sorun çıktı diye biliyorum. Sleepy bionatural yenidoğan var şu an en iyi o diyorlar. En doğalı vs açısından.

Mustela şu geçen attığın adamın listesinde değil ya artık ben ondan şeedemedim ya ama aklımda da hep bu vardı set olması falan çok kolay geliyodu, alsam mı ben de
Listesinde geneli anam, şampuan değildi galiba ama yağ ve nemlendirici falan okeydi. Ben dermotoloğa sordum her %100 doğal ürün bebek cildine uygun değil, mustela çok iyi bir marka bebe çok alerjik değilse memnuniyeti yüksek dedi bunu önerdi. Artık bununla başlarım sıkıntı olursa değiştiririm dedim ben de

plesantasi kismen asagida olan kimler vardi? plesantanin rahim agzina uzakligina dair kac cm dedi doktorun
benim aşagıda ama kac cm dedı hatrlamyrm . benm tamamaen kapatmıs sezeryan olucam ve erken alıcak 36. haftada eger gerekırse rahımımıde alıcak 26 haftadyz. bebıısmız erken gelmzse tabıkı 36 . haftada alıcak doktrumuz. size ne dedı doktrnz.

Benim de asagıda ama biraz cıkmıs yukarı dedı sezeryan olcak yine belki çıkar senın yukarı onu neye göre soyledı doktorun rahmı de alcam falan dıye

Bizim de Temmuz da 8 binden 15 bine cıktı 6 yıllıktır aynı yerde oturuyoruz

Migros’ta bebek bezlerı 1 alana 1 bedava alsam mı diye düşünüyorum ıkı paket erken mı Bılemedım
Bütün markalarda mı o? Bir de ben hep şey okudum 1 alana 1 bedava bile olsa internetten toplu alınca en uygun o şekilde oluyormuş. Sleepy bio natural serisinin tanesi 3 lira civarında, acaba ondan ucuza mı geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…