Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Normal dogum icin prosedürde kac gün orda?

Hemen okuyacağım teşekkürler resmen aynılarını yaşamış o da benim de öyleydi zor bir psikoloji o kadar kanamaya sakin kalmak teşekkürler tekrar çok iyi oldu bu hesap
Rica ederim Benzer deneyimleri okumak insana iyi geliyor rahatlatıyor süreci daha pozitif yönetebiliyorsun Bence iletişime bile gecersen geri dönüş yapıp deneyimlerini ve baskalarından duydugu bilgileri derleyip paylasacaktır kafana takılan olursa bence sormaktan cekinme sürecte o da cok üzülmüştü.

Aynı anda ceyiz hazırlıgına girmiştim o zamandan beri takip ederim yardım sever bi kız tanımıyorum ama iyi niyetli oldugu icin seviyorum kendisini.

1 gun normal dogumda kalıyorsun 3 gun sezaryende.4. gun oglen gibi cıkartıyorlar tüm kontrollerden sonra
Nd da vucut hızlı toparlanıyormus ama sd da oyle değilmiş. Sd için ağır karın ameliyatı diyorlar oyüzden 2 günden fazla olması tabiki daha faydalı bencede. 4.gün cıkmak iyiymiş. Burda 1 günde cıkartablar oluyormus. Nd da 1 gün ama arkadasımı bikaç saat sonra taburcu etmeye çalışmışlar kayseridе özelde nd yaptı

İnşallah canım benim, rabbim hepimizin bebişine sağlık sıhhat versin sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Şu uyku arkadaşı benim de favorilerimdeydi çok ciciymiş

Günaydın sezaryen sonrası çıkış annenin durumuna bağlı olarak değişiyor arkadaşlar. Kan değerleri normalse yuruyebiliyorsa ve en önemlisi bağırsakları çalışıyorsa 1 gece kalıp çıkıyorsunuz. Ben 17.00 gibi doğuma alındım. Ertesi gün 12.00 kontrolünden sonra çıktım. Bu süre zarfında hem benden birkaç defa kan alındı hem bebisten seker kontrolü için. Sezaryen mama ver durumları da yaşanmadı bebeğin beslenenildigi görüldüğü için. Normal doğum en guzeli tabi ki bu karar çıktığında ben de çok üzülmüştüm ya ilgilenemezsen diye hiç öyle olmadı çok şükür sizler için de en hayırlısı en sagliklisi ve en kolayı olsun dilerim. Sezaryen olursa da hiç sıkmayın canınızı travmatik bir vajinal doğumdan daha iyidir.

Ah canim benim o kadar üzüntünün içinde doktora çiçekle teşekkür etmeyi bile dusunuyosun inşallah gonlune ferahlık verecek haberler alın

Kızlar 20+3 haftadayım dün kısa süreli ılıskı oldu hiç bi sıkıntı yoktu sabah kalktım hafif kahverengı akıntı gelmiş hala başına gelen var mı böyle ilişkiden sonra

Degerleriniz kaç çıktı ast ve alt? tedavisi neymiş peki naptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…