2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İşte ben de öyleyim yiyecek bişey bulamıyorum çalışırken aç aç çok zorlanıyorum

Benim annemdede birsey yokmus ona benzedim derken isler tersine gidecek benimde sanirim

Aynı işte bende bu uzun süredir var
Bende 3 gündür var ama valla napicam bilemiyorum bak sadece peynirle kahvalti yaptim peynir ve ekmek cay bu kadar ama o bile midemde nasil baskı yapiyor biliyor musun hani afedersin tam böyle gogus aramizin alti var ya sanki hersey orada bütün olarak duruyor oradan aşağı geçmedi

Merhaba kızlar .Bu beslenme sorunlarınız genel olarak kaçıncı günde ortaya çıktı?benim daha hamile olup olmadığın bile belli değil transferinin 11. Günündeyim ama bu sabah ilk fefa midem bulantı kahvaltı ederken ve hala da tam düzelmedi.gebelik mi yoksa başka bişey mi çözmeye çalışıyorum .

Cnm bünyeden bünyeye değişir ama daha cok erken senin psikolojikte olabilir bebekten kaynaklida ama bence psikolojiktir. Ben. 7+6 veya 7+4 um suanda yarim gidince daha netlesecek inşallah benim 3 gündür falan var bu durum gecem haftada 1 kere kustum birde dün yani ama 5 gündür de böyle bulanti gibi değişik tuhaf birsey var bende çözemedim. O yüzden benimkiler 7. Haftada basladi diyim yani ama bunu 6 da görende var

Benimde günlük pedin kenarina gelmis cok cok az acik pembe bi sekilde bida görmedim ama kasil agrim var ya
Gebelikte günlük ped kullanmanızı tavsiye etmem mantara sebebiyet verebilir Allah korusun onun yerine her gün çamaşır değiltirmek ya da kullanılmayan pamuklu kıyafetleri kesip bez nşyetine kullanmak daha sağlıklı inşallah sağlıkla gelir bebişiniz. Bu arada kızlar yolk sacımı kaçıncı haftada gördünğz kalp atışını kaçıncı haftada duydunuz ben 5+4 teyim ama yolk sacı yok şu an

Kızlar günaydın.Gittim doktora.İki ayrı hocanın dediklerini birleştirdim ve benim bu bebekler konusunda umudum kalmadı.Bence gelişme geriliği var.Yeni ultrasonda 6 haftalık görünüyorlar.Ki bugün 7+4 deyim. ilk görülen bebeğin kalp atışları normale göre yavaş.Bence dün o yüzden ulstrason ses vermedi.git gide yavaşladığını düşünüyorum. Diğerini de çok küçük diye duymadık zaten. Yetişir mi bilmem. Yine başa döndüğümü hissediyorum

Bana da çok erken geldi zaten dediğiniz gibi psikolojik olabilir 11 gündür kendini dinliyorum.

Sakin kalmaya çalış cnm yetişir herşey olabilir Allah nelerede kadir nelere gücü yetiyor onu verende Allah yetistircek olanda. Rabbim hayırlısını nasip etsin demekten baska care yok. Malesef her animiz stres. Cok zor ulaştığımız için mi böyle oluyor acaba.
Benim de korkularım var o yönde yarin randevum var ve cok korkuyorum hamilele4 heycanlanip gidiyor genelde Dr biz korka korka rabbim yardimcimiz olsun

Hadi gözünaydın cnm. Sağlıklı şekilde alalim inşallah bebeklerimizi hepimiz

Canim ikiz gebelik oldugu icin hep bi risk aslinda o yüzden bence gayet normal geriden gelmeleri bence zaman gectikce toparlicaklardir. Icini rahat tut
Rabbim onlari nasip ettiyse zaten geridede olsa bi sekilde yetistirecektir. Nasibinde yoksalar zaten ne yaparsan yap olmucaktir. Vardir Rabbim bi bilgidigi sen kendini iyi hisset sadece

Bana doktorum ikizler normal günlerine göre 1 hafta hep geri olur demişti. Hatta ikizlerden bir diğerinden daha geç gelişirmiş. Normal yani kafanıza takmayın lütfen

Canım hiç belli olmaz bir anda gelişim gösterir öne bile geçer sen kendini üzmemeye çalış avakado muz ceviz ye bunlar bebeğe iyi gelen yiyecekler Allah büyüktür gün doğmadan neler doğar

Test yaptın mı ne zaman yapacaksın canım benim çok erken başladı..pozitif haberi aldığımdan beri sabahları yiyemiyorum midem bulanıyor ama çıkaracak kadar değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…