2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar günaydın. Bugün transferin 6. Günü.Dediğim gibi dayanamadım ve sabah test yaptım. İnşallah doğrudur.
Ben de 6. Gün bu testten yaptım ve aynı çıktı arkasından başka marka testler de yaptım yine aynı çizgiler çıktı. Sonra ki gün biraz daha koyu çıktı. Şimdi 9. Günüm kan verdim bugün inşallah sonucumuz güzel olur çok heyecanlıyım valla

Ben eşime dedim yarin sağlık ocagina gidelim test verelim persembe tekrwr gidip veririz 1 gün sonra çıkıyor ya cuma cikmis olur 2.test sonucum dedim cumartesi de klinige gideriz veririz birde pazartesi veririz dedim tamam dedim ama bakalim ne diyecek. Ben kan sulandirici kullanmıyorum vermedi bana o yüzden biraz acele ediyorum ama ne yapayim.bilemedim. merkez bana 14. Gun istedi beni ee zaten cumartesi merkeze gidersem 12. Gün olmuş olacak ne yapsam acaba direkt carsamba test sonucunu alip mi gitsem klinige

Yok yok iş yapmamaya çalışıyorum zaten. Kendim yapmasam olur çünkü kaset testte 2 günde yapilinca koyuluk meydana daha net çıkıyor ama saglikocağina gitsem mi diye düşünüyorum
2 gün sonra tekrar et ondan sonra kan ver bence hem değerin de yükselmiş olur

2 gün sonra tekrar et ondan sonra kan ver bence hem değerin de yükselmiş olur
2 gün önceki teste göre koyuluk var hatta dunku teste bile göre koyuluk belli yani direkt gördüm var mi yokmu bilmem ne demedim. Sali (yarn) saglik ocgina ve perşembe sağlık ocağına gitsem 1 gun sonra cikacak ya sonuç cuma sonucu alms olurum cmrteside kliniğe giderim diye düşündüm ama bilemedim. Ben kan sulandirici kullanmiyorum ne hap ne iğne o yüzden tedirginim biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…