2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

prodocotor yalancı gebelik cıkarmaz diye biliyorum güvenilir test
Umarım.Yüzde 99 yazıyor sonuç ama.Kafamı kurcalayan soru şu: Test 5 dakika sonra kontrol edin diyor.5 dakika sonrası maksimum bekleme süresi olduğunu biliyordum. Kaç dakikadan sonrasını dikkate almamalıyız acaba bilen var mı

Kızlar günaydın transfer günü hariç 6. Gunumdeyım dondurulmus 2 tane 5. Gun transfer edildi erken gebelık testı yapsam olur mu bıde sımdı alabildim testi sabah öğlen farkeder mi ya normalde ilk ıdrar diyolar ya

siz kaçıncı dakikada gördünüz ikinci çizgiyi.. bence ıkıncı cizgi 15 dakika gbi anlamsız bi sürede cıkmadıysa sorun yok kafanıza takmayın

bence sonucunuz doğrudur. benim negatif çıkmıştı 9. gün kanda negatif çıktı. hayırlı olsun tebrikler

siz kaçıncı dakikada gördünüz ikinci çizgiyi.. bence ıkıncı cizgi 15 dakika gbi anlamsız bi sürede cıkmadıysa sorun yok kafanıza takmayın
Aslında silik hemen çıktı. Bekledikce netleşti.Mesela bu sabah 5 de yapar yapmaz.

Eklentiler

• IMG_3776.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…