2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Maşallah maşallah Allah'ım minigini sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat eylesin hayallerinden bile daha güzel daha sağlıklı gebeliğin olsun. progesteron iğne kullanıyor musun? Benim hekimim önceden prolutex kullandiriyordu sonra progestan dex ile değiştirdi. Son zamanlarda akıntı şeklinde de olsa kanama ile dönen hastalari olmuş bu yüzden ilacı değiştirmiş.

Amin canım, çok daha güzelleri senin olsun Progestan dex kullanıyorum. Kan sulandırıcı iğne ve coraspin kullaniyordum. Coraspin’i kesti. Rahimde herhangi bir kanama görmedi kanama görmeyince rahat olun dedi bu iki gün evde dinlen pazartesi rutinine devam dedi.

Amin cümlemizin her anımız güzel olsun yıllar sonra bile mutlulukla huzurla hatırlayalım bende coraspin + clexane kullanıyorum. Elhamdülillah rahimde kanama olmamasina çok sevindim İnşallah bir daha böyle bir korku yaşamazsın canım

Maşallah 4.gunde böyle çıktıysa vardır Allah'ın izni ile kötü düşünmeyin
Insallah canim benim hem 2bb hem pgtsiz doktor hic umutlu degildi glue yapalim dedi ama aklimda acaba ondan mi boyle cikti diye suphe var 6gun sonra kan verecegim o zamana kadar artar insallah

Merhaba ben de ilk kez başlayacağım Erbil yağmur dedi doktorum.Ben de instadan Cem hocayı görmüştüm kafam çok karışık ..

Teşekkür ederim iyiyim çok şükür keseleri gördüm çift kalp atışları kaldı hayırlısıyla onlarıda görürüz inşallah siz nasılsınız nasıl gidiyor
İyiyiz bizde evde dinleniyoruz
eve ultrason cihazı alıp almamak arasındayım
Meraktan çatlayabilirim. 1 hafta geçmiyor. Salı günü gittiğimde 6 haftalıktı tam hem kalp sesini hem keseyi görmüştüm. Hatta kalp sesi çok az geliyordu ben bi panik oldum. Daha yeni olmuş ondan dedi doktor. Bu haftaki kontrolü iple çekiyorum

Amin hepimiz sağlıkla kavuşalım. Tabi normal gebe kalanlar zaten fark edene kadar 5-6 haftayı buluyor. Biz ilk haftadan biliyoruz. Gün gün sayıyoruz. O yüzden hassas olmayız. Ben ilk başta transfer olunca normal ev işlerini yaptım ağır kaldırmak haricinde tutunca da normal çamaşır sepeti falan taşıdım ondan oldu bence gerçi olacağı varsa tuvalete giderken de olur da işte bizimki bahane dünyası . Sağ Salim büyüsünler artık

Bende nasipse cumartesi gidicem hayırlısıyla duyarız inşallah güzel sonuclar alalım hepimiz

Merhaba ama 0.9 dış gebelik boş gebelik öyküm var 1 tane dondurulmuş embriyom var yorucu süreçler ah özellikle dış gebelik inşallah bizimde sağlıklı bebeklerimiz olur ne olur üzülmeyin morel önemli

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım . İlk tüp bebek transfer im pozitifti m oğlum 3 yaşında. Ayın 21 inde ikinci transferim oldu. 5. Gün AA kaliteli tek embriyo. Bugün 4. Günüm banada dua edin doktorum umutluydu ama niyeyse içimde bı huzursuzluk var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…