2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok ikisinde de var merak etme ikiisde 5 dk icinde çıktı ama ciplak gözle daha iyi gözüküyor ve inşallah doğrudur. Iste aslinda 3 cizgili olan testin günü yarindi dün yapmıştım ama dayanamadim

Yok ikisinde de var merak etme ikiisde 5 dk icinde çıktı ama ciplak gözle daha iyi gözüküyor ve inşallah doğrudur. Iste aslinda 3 cizgili olan testin günü yarindi dün yapmıştım ama dayanamadim
Tamam öyleyse inşallah artarak koyulaşır. Fotoğraflar görnen gibi olmuyor

Eltinizi engelleyin bence bu nasıl bir kötü niyetlilik yahu. Yanınızda olup destek olmayan kimseyle görüşmeyin dediklerini de takmayın bu site ilk transferi tutanlarla dolu hatta bunlardan biri de benim. Siz içinizi ferah tutun her zaman olumlu düşünün

İnşallah 10 gün sonra sonucu paylasırım burda bende olumlu olcak ınanıyorum mesajlarınız güç verdi herkese teşekkür ederim

SEN SAĞLIK BAKANI MİSİN SEN IVF PROFESÖRÜ MÜSÜN HAYIRDIR diye sorardım ne kadar itici insanlar var ya onları daha da sinir etmek lazım ben de ilk denememde pozitif gördüm ayrıca bu bir süreç ve nasip işi

Merhaba ben iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın miniğin nasıl inşallah herşey hayalinden daha güzel ilerliyordur cuma günü elhamdülillah keseyi gördük inşallah kalp atışıni duymak için bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…