2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Hâlâ midem bulaniyor. Belki erkendir o yuzden çıkmamistir falan diye dusunmek istiyorum ikimiz icin de ama moralim cok bozuldu. Belli ki senin de moralin cok bozulmus. Biz yine 12 gun kan testini verelim ignelerimizi olalim canim.
Evet çok bozuldu gerçekten canım eşim de diyor iğneleri bırakma diye ama ben umutsuzumm silik de olsa bir çizgi gölgesi çıkardı herhalde . İnsallah senin dusunmek istediğin şey olur Sen hangi testi kullandın bu arada benimki softec erken gebelikti.

Benimki de saglik bakanliginin erken gebelik testiydi . Sende bulanti var mi. Benim onceleri de hep bulantim oluyordu ayin belirli zamanlarinda. Onla ilgili biseydir. Ama hic kesilmeyince gebelik diye seviniyordum. Resmen sevincim kursagimda kaldi.

10 veya 12.gün yaptirmayi düşünüyorum cnm bugün 6.gun
10. Gün kan ver bence.Tutmuşsa artışı takip edersin. 5. Gün embriyosu büyük olasılıkla belli ediyor kendini. 10-12-14 olarak kan veriyorum ben. Onun öncesi idrar testi. zafer bayramında vereceğim inşallah

Benimki de saglik bakanliginin erken gebelik testiydi . Sende bulanti var mi. Benim onceleri de hep bulantim oluyordu ayin belirli zamanlarinda. Onla ilgili biseydir. Ama hic kesilmeyince gebelik diye seviniyordum. Resmen sevincim kursagimda kaldi.
Kıyamam çok iyi anlıyorum aynı durumdayim çünkü...Allah gönlümüze ferahlk versin..Yok bende bulanti vs hiçbir belirti olmadı ..3 gün kadar kasık ağrılarım hafiften oluyordu ama 4. Gün uyandığımda hicbirsey kalmamıs olarak uyandım.Sifir belirti çok canım sıkılmıştı bu duruma zaten .Sadece dün göğüs uçlarımda baya sızlama başladı ben de ona biraz umutlanmistim ama değilmiş ... olsa bugün idrarda silik birşey de olsa çıkardı sanırım .

10. Gün kan ver bence.Tutmuşsa artışı takip edersin. 5. Gün embriyosu büyük olasılıkla belli ediyor kendini. 10-12-14 olarak kan veriyorum ben. Onun öncesi idrar testi. zafer bayramında vereceğim inşallah
Sizde 20 sinde transfer oldunuz galıba bende 30 agustosta kan vericem öncesinde hiç idrar testi yaptınız mı yarın yapsam mı acaba dıye dusunuyorum

Sizde 20 sinde transfer oldunuz galıba bende 30 agustosta kan vericem öncesinde hiç idrar testi yaptınız mı yarın yapsam mı acaba dıye dusunuyorum
Evet doğru.Ben normalde 8. Gün idrar testi yaparım ama 4. Gün testi test etmek için denemiştim silik çıkınca şaşırdım.Yarın sabah tekrar yapacağım.Çünkü artık çatlatma iğnesinin etkisi kalmamıştır diye düşünüyorum.

Bende öyle düşünüyorum bakalim hayırlısı. Ben dayanamadim tekrar test yaptim kaset test bu iyi dediğim testten ama cok silik bi cizgi çıktı zaten dun 5 te yapmıştım yapmam sacma oldu ama dayanamadim yarın yapacaktim bugün yaptım bakalim çöl meraktayim su 4 gün hayırlısıyla bi geçse

Bu seferkinde ben de senin gibiyim.Sürekli test yapma isteği var.Zor tutuyorum.Bir de internetten 6 tane test alınca, onlar bana bakıyor ben onlara ama yarın sabah yine yaparım.6. Günüm olacak

Bu seferkinde ben de senin gibiyim.Sürekli test yapma isteği var.Zor tutuyorum.Bir de internetten 6 tane test alınca, onlar bana bakıyor ben onlara ama yarın sabah yine yaparım.6. Günüm olacak
Off ben sabah bi tane artimed yaptim zaten dandik olan vardi ya 3 tanesi negatif çıkmıştı ondada silik sekilde çıktı bundada öyle ama bilemiyorum valla kafam corba

Off ben sabah bi tane artimed yaptim zaten dandik olan vardi ya 3 tanesi negatif çıkmıştı ondada silik sekilde çıktı bundada öyle ama bilemiyorum valla kafam corba
Erken testten al ya.Kaset beni hep yanılttı.Bu zaöana kadar erkende hiç yanılmam olmadı. Belki 11-12 transferim oldu.Hep 7-8. Gün gibi kesin sonuç aldım. Aynı gün denemek için kaset aldığım ya negatif çıktı ya da yok gibi silik

Erkenin hüsranina ugradim ben diyorum ya catlatma benim vücudumdan geç çıkıyor ve onu algiliyor o yüzden erken almam ben cnm kasetle devam ederim ama iki kasettede çıktı mesela dün ve ondan önceki yaptığım artimedlerde hic yoktu bugün silik sekilde ondada çıktı

Amin Allah nasip etsin bu kez inşallah.

Tabi sen bilirsin her bünye farklı. Test yapmadan durabilenin önünde saygıyla eğilmek lazım Var mı ben 12. Günü bekliyorum elime test almayacağım diyen

Tabi sen bilirsin her bünye farklı. Test yapmadan durabilenin önünde saygıyla eğilmek lazım Var mı ben 12. Günü bekliyorum elime test almayacağım diyen
bu cümlenin altına benim testler iyi gider diye düşündüm bak bakalim goruyor musun birseyler

Eklentiler

• 20240825_134757.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 20240825_111301.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 34
Ben çatlatma iğnesi falan olmadım bende denıyım yarın o zaman

bu cümlenin altına benim testler iyi gider diye düşündüm bak bakalim goruyor musun birseyler
Eğer bu testte ısrarcıysan 2 gün daha bekle tekrar yap.Yarın da brnzeri çıkabilir. Sağdakinde var gibi ama ben yerine odaklandığım için mi tam kestiremiyorum burdan bilemedim. Birşeylerle uğraş aklını meşgul et :)

Ay ne kafasız bir insanmış o ilk denemem ve tuttu sakın kendini üzme böyle insanlarada özel hayatını anlatma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…