2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok canim ben olmadim zaten pcos oldugum icin ganopeptil vurulurdu onda da betahcg bulunmuyor yani cok erken cikmazsa uzulmem cunku her gun yapacagim ama anca alisirim cunku cok umutluyum

Yok yok vurulmadim, her gun bir kere yapicam sadece 5:gun yapip birakmayacagim
Genelde farkı 1 gün arayla yaptığınızda görebiliyorsunuz.Peşpeşe yaptıklarım bende hep aynı tonda çıktı. 7.Gün başlayıp 7-9-11 ve kan testi şeklinde yapınca çıldırmıyorsunuz

Transferden sonra 4. Gün testim.Bugün yaptığım. Çatlatmayı 13 ağustosta vurulmuştum. Transfer 20 sinde oldu
11. Günü oluyor çatlatmanin ama Bu erken gebelik mi normal gebelik mi erken gebelikse catlatmayi algilamistir ama normalse eğer bu derece kirmizilik verir mi bilemedim

Genelde farkı 1 gün arayla yaptığınızda görebiliyorsunuz.Peşpeşe yaptıklarım bende hep aynı tonda çıktı. 7.Gün başlayıp 7-9-11 ve kan testi şeklinde yapınca çıldırmıyorsunuz
Ay bana kalsa 5.gunden itibaren kan verirdim ama daha fazla igne istemiyorum hshshshs ben manyagim ya bu konuda normal denerken de ovulasyondan 8 gun sonra yapmaya basliyodum test her gun 1 tane ayni saatte

Kızlar merhaba 23 Ağustosta transfer oldum. İki gündür nar suyu içiyorum bir zararı yoktur dimi.
Nar suyunu transferden önce rahim duvarını kalinlastirmak için içiliyor, transferden sonra kesinlikle içilmemesi gerekir. Saraçoğlu da diyordu zaten gebelerin icmemesi gerek diye. İçmeyin bundan sonra. Sağlıkla tutunsun size embriyonuz insallah

Ay bana kalsa 5.gunden itibaren kan verirdim ama daha fazla igne istemiyorum hshshshs ben manyagim ya bu konuda normal denerken de ovulasyondan 8 gun sonra yapmaya basliyodum test her gun 1 tane ayni saatte
Nasıl rahat edecekseniz artık erken başlayınca günler geçmek bilmiyor benim için

11. Günü oluyor çatlatmanin ama Bu erken gebelik mi normal gebelik mi erken gebelikse catlatmayi algilamistir ama normalse eğer bu derece kirmizilik verir mi bilemedim
8. Günde netleşir bence.Bakalım… eğer siliklik azalırsa genelde tutmuyor bende

8. Günde netleşir bence.Bakalım… eğer siliklik azalırsa genelde tutmuyor bende
Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda hepimizin bende ayni adet olcam sekildeyim valla. Sanki 2 güne gelecek gibi ayni o durumum.
Senin bu erken gebelik mi normal gebelik testi mi

Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda hepimizin bende ayni adet olcam sekildeyim valla. Sanki 2 güne gelecek gibi ayni o durumum.
Senin bu erken gebelik mi normal gebelik testi mi
Ha testi soruyorsun.Ben de anlayamadım ilk etapta.Erken testi prodoktor.kaset kullanmıyorum ben hep yanlış veryor sonucu

Evet cnm testi soruyordum :) prodoctor iyi bi test değil ama dictor olani iyi diyorlar. Bence test catlatmayi algilar erken gebelik oldugu icin hani vucutta kalan suan betayi algiliyordur diye düşünüyorum çünkü bu derece kizariklik bence vermez. Dediğin gibi koyuluğu veya silinmesini bekleyelim. Allahin kararladigi bir tarih elbet vardir bekleyip görelim hep beraber
Ha testi soruyorsun.Ben de anlayamadım ilk etapta.Erken testi prodoktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…