2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende de silik çıktı bugün de ondan sordum. Normalde gebe kaldığım transferlerde 7. Günden itibaren pozitif görmüştüm.Bugün çok erken olduğu için merak ettim
Belki de sen hızlı atmişsındır vücudundan. Ben hızlı atamıyorum onu biliyorum

Kizlar vugun transfer haric 3gun bitiyor. Ara ara sol kasikta agri disinda bir seyim yok. Olumlu dusunmeye calisiyorum ama benle ayni gun olan var mi? Ben pazartesi evde test yapmayi dusunuyorum

Kizlar vugun transfer haric 3gun bitiyor. Ara ara sol kasikta agri disinda bir seyim yok. Olumlu dusunmeye calisiyorum ama benle ayni gun olan var mi? Ben pazartesi evde test yapmayi dusunuyorum
çarşamba transfer oldunuz sanırım benm de 3. günüm ama erken test yapmaya karşıyım 12. gün istedi doktorum pazartesi 5. gün oluyor çıksa da cıkmasa da gerginlik benm için

çarşamba transfer oldunuz sanırım benm de 3. günüm ama erken test yapmaya karşıyım 12. gün istedi doktorum pazartesi 5. gün oluyor çıksa da cıkmasa da gerginlik benm için
Benim de 12.gun istedi ancak sak diye 12.gun negatifle karsilasmak istemiyorum benim kendimi hazirlamam gerek o yuzden 5.gun embriyosuydu 5.gunden itibaren evde 10.gun de kan vermeyi dusunuyorum keske bekleyebilsem ama yapamam

Karın şişliği var evet ilaçlar şişiriyor aşırı
Adet sancım var karnım aşırı ağrıyor sende de var mi
Evet var karnim siş adet şişliği gibi ayni. Kasık ağrım hic geçmedi resmen ve sıkıntı var üzerimde hani böyle adet olcam sökülemiyorum gibi ayni ter basiyor fena şekilde

Evet var karnim siş adet şişliği gibi ayni. Kasık ağrım hic geçmedi resmen ve sıkıntı var üzerimde hani böyle adet olcam sökülemiyorum gibi ayni ter basiyor fena şekilde
Birebir aynı belirtiler var yaptığınız testten sonra tekrar test yaptınız mı çatlatma iğne etkisi geçmişmidir

Birebir aynı belirtiler var yaptığınız testten sonra tekrar test yaptınız mı çatlatma iğne etkisi geçmişmidir
İşte bugün yaptım aşırı aşırı böyle zorla gözüken bi hayalet cizgi vardi ama aşırı zor gözüküyordu yani ışığın altında sası oldu gözlerim baskada yapmadim

İnşallah benim ikinci transfer olumsuzdu ondada böyle karnım şişti adetteki gibi umutsuzdum bugün de böyle olunca kötü hissettim kendimi cok tutmadi sanırım
Bu tarz şeyler düşünmeyin diyeceğim ama ne ladar zor bir bekleyiş olduğunu biliyorum.Ben 9 kere yumurta toplattırdım ve sayısını hatırlayamadığım kadar da transfer yaptırdım.Çoğunda gebe kaldım. Her gebe kalışım diğerinden farklıydı. Kiminde hiç bir hissiyat olmadı.Kiminde de tüm gebelik belirtilerini yaşadım.Bu biraz o dönemde vücudunuzun hormonlara verdiği tepkiyle ilgili.içinizi ferah tutun

Teşekkür ederim yorumunuz için hayırlısı hepimiz için

Test için çok erken.Eğer çatlatma iğnesi vurulduysanız üzerinden 10-14 gün arası geçmesi gerekiyormuş.

Benim de 12.gun istedi ancak sak diye 12.gun negatifle karsilasmak istemiyorum benim kendimi hazirlamam gerek o yuzden 5.gun embriyosuydu 5.gunden itibaren evde 10.gun de kan vermeyi dusunuyorum keske bekleyebilsem ama yapamam
aynı seyı bende düşünüyorum 2 eylul test gunum belki 1inde evde test yaparım o da 2 eylul pazartesıye gelıyor iş yerınden yıkılmayım diye yoksa 5. gun falan yapmayı düşünmüyorum brnce erken yapıp cıkmazsa sizde kendınızı üzmeyin.. bu arad catlatma ignesı oldunuz mu 10 güne etkisi gecıyor diye soylenıyor sizin gecmiş oluyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…