2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Olsun sıkı sıkı tutunsun da benim 4.deneme(bitane de iğne kullanımı zamanında iptal edilmişti) onunla 5.deneme oluyor 2 gün önce transfer oldum sizin durumunuz nedir?
amiinn inşallah allah kımsenın emegını boşa cıkarmasın bizler içinde vakti zamanı gelmiştir umarım benmde 3. denemem 21’inde transfer oldum

Çok korkuyorum 2 yıldır hep bu anı bekledim peceteye sildikce gelen lekelenmem var doktorum bebek yerleştiği için diyor ama çok korkuyorum yaşayan mi yerleşme kanamasi

Çok korkuyorum 2 yıldır hep bu anı bekledim peceteye sildikce gelen lekelenmem var doktorum bebek yerleştiği için diyor ama çok korkuyorum yaşayan mi yerleşme kanamasi
Merhaba
Benimde 3 gün önce çok şiddetli kanamam oldu doktora gittik kese ve bebek yerinde dedi.
6+4 üm şuan.
Merak etmeyin tutunma kanamasıdır

Merhaba
Benimde 3 gün önce çok şiddetli kanamam oldu doktora gittik kese ve bebek yerinde dedi.
6+4 üm şuan.
Merak etmeyin tutunma kanamasıdır
Doktor da öyle dedi korkma deid ama ben her ihtimale karşı bugün kan vericem dün de verdim 46 çıktı çok korktum kaybetmek istemiyorum Rabbim hepimize bebeklerimizi bağışlasın

Tüp bebekte kanama olması normal sanırım yanlış mı biliyorum
Bende öyle okudum hep. Burda da başka yerlerde de kanama olması tüp bebekte daha sık görülüyormuş
Elimizden geleni yapıyoruz gerisi takdiri ilahi artık
Ruhu üflendiyse yiyecek nasibi varsa gelcek kendimi öyle teselli ediyorum

Orası öyle tabi ki Rabbim ol derse olucak emeklerimizin karşılığını güzel bir şekilde allaim inşallah

Benim dün 4. Günümdü catlatmayida 14. Agustos da vuruldum. Etkisi geçmemiş dün yaptığım test silik çıktı bugün yaptığım daha da silikti zorla gözüküyor resmen
Bende de silik çıktı bugün de ondan sordum. Normalde gebe kaldığım transferlerde 7. Günden itibaren pozitif görmüştüm.Bugün çok erken olduğu için merak ettim

Merak etmeyin.Ben de yaşamıştım öyle şeyler.Kırmızı kan görmedikçe endişelenmeyin.Pembe ve kahverengi leke normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…