2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Çarşamba diye aklımda kalınca 14 sanmışım inşallah sizden de güzel haberler gelir bekliyorum
pozitif olan arkadaslar paylaştıkça o kadar sevınıyorum ki hergun burda pozitif birilerini görmek bana da iyi hıssettiriyor inşallah bende mutlu haberi paylaşabilirim

Benimde 3. Bu deneme ilk defa 2 kondu bende merak içindeyim cok fena hic test yaptinmi

Allah yardımcınız olsun hayırlısıyla en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Benimde 3. Bu deneme ilk defa 2 kondu bende merak içindeyim cok fena hic test yaptinmi
Yok ya yapmadım salı günü transfer oldum çok erken diye ama bırı 5AA biri 3BA iki tane transfer edildi bazen erken cıkabılıyormus yarın yapmamak için kendımı zor tutuyorum ama negatıfı gorursemde modum düşer ondan yapmıyorum sen kacıncı gunundesın

B
Ben 5. Günümdeyim transfer günü hariç o sayılmıyor. Dondurulmuş 5. Gün transfer edildi bana ben dün yaptim test silik pozitif verdi sonra artimed diye bir markayla yaptim 3 tane hatta bugün de onla yaptim negatif verdi anlamadim hic birsey ilk yaptığım marka albi di adı. Beni yaniltmiyordu ama bilemedim ben catlatma da etkisini yitirmistir belki falan diye onu görmek icin yaptim ama biri öyle çıktı biri böyle bende bilemedim

benımde 5.gün donmuş embrıyo yarın 5. Gunu oluyo yapsam gosterır mı acaba
Predictor iyi diyolar ıcınde kaldıysa onunla bi dene istersen ya inşallah tutunmuşlardır

benımde 5.gün donmuş embrıyo yarın 5. Gunu oluyo yapsam gosterır mı acaba
Predictor iyi diyolar ıcınde kaldıysa onunla bi dene istersen ya inşallah tutunmuşlardır
Ben erken gebelik testiyle yapmadim direkt kaset test ile yaptım. Artik erken gebelikler3 para vermek istemiyorum. Artimed cok onermiyorlar o yüzden kafam biraz rahat diğer yaptığıma da güveniyorum ama bakalim hayırlısı
Yaparsanda negatif olursa üzülme daha yeni diye düşün. Sen catlatma vuruldun mu

Benim ark 4.gun pozitif sonucu aldi bende önceki transferde 5. Gün gördüm silik sekilde ve 3. Gün embrosuydu yani düşün.

Hayırlısı canım inşallah güzel sonuclar alırız burda güzel haberlerimizi paylaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…