2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bir babam iki kiz kardesim.kizlarin haberi var.benden ole hizmet beklemezler de biz onlar gelmisken bir gun pilnige faln giderz diye dusunmustuk
Bence çağırmayın. Ne kadar bir şey beklemeseler de siz ister istemez bi çaba içine girersiniz. Psikolojik olarak da rahat hissetmezsiniz. Hele piknik falan hiç hiç gitmeyin. Şu an önemli olan sizsiniz ve sizin sağlığınız. Ama öncesinden çağırırım dediyseniz de çağırmadım ayıp oldu diye de kendinizi yemeyin. Şu an önceliğiniz çok başka ve bunun için en rahat şekilde ilerlemelisiniz bence.

Dün akşam yine yaptım ama yine erken gebelik testi yaptım kaset test için erken olur gibi geliyor ya da negatif çıkacak diye korkuyorum bilmiyorum bu gün 8. Gün ve hafif kasık ağrım var
İnşallah sağlıklı gebelikler geçiririz bende ilk önce predictor ile öğrendim sonra 12. Gün kan testinde de çıktı. 3 Eylül'de keseyi görmeye gideceğiz inşallah sağlıkla kavuşuruz bebislere

İnşallah sağlıklı gebelikler geçiririz bende ilk önce predictor ile öğrendim sonra 12. Gün kan testinde de çıktı. 3 Eylül'de keseyi görmeye gideceğiz inşallah sağlıkla kavuşuruz bebislere
Hayırlı olsun seninde sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallah kaçıncı gün embriyosudu bana doktorum 10. Gün kan ver dedi pazartesi test günüm

Hayırlı olsun seninde sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallah kaçıncı gün embriyosudu bana doktorum 10. Gün kan ver dedi pazartesi test günüm
5. Gün dondurulmuş embriyoydu. Benden 12. Gün test istediler canım. Sen de pozitifi görmüşsün rahatla ve 10. Günü bekle artık, eminim güzel haberlerle bize döneceksin

Haklısın valla ya bu 2. Denemem ılkı gıbı umut bağlamıcam kendımı dinlemicem falan dedim transfere kadar hıc bısey yoktu gercekten gecen defa odasından emziğine kadar herseyine karar vermiştim bu defa hiç aklıma gelmedi bile ama transferden sonra her saniye bebeklerim benimlemi tutundular mı dıye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…