2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

ekmek falan tüketiyor musunuz? genelde gluten ve süt ürünlerini beraber kesin diyorlar? bir de değerleriniz başta ne durumdaydı? bana yeni tanı kondu tsh 9 antikorlarım 450

bayaa görünüyor 2.çizgi hayırlı olsun Allahım bana da görmeyi nasip etsin 7.gündeyim daha cesaret edemedim test yapmaya. Bunu ilk idrarla mı yaptınız bende yapmak istiyorum da yarın sabahı beklemek zor
Canım 5.gün embriyosuysa çıkar burda 4.gün bile çıkanlar vardı okumuştum ama yapmak istiyorsan yinede yarın 8.günün zaten sabah ilk idrarla yaparsan netleşir yani

Canım 5.gün embriyosuysa çıkar burda 4.gün bile çıkanlar vardı okumuştum ama yapmak istiyorsan yinede yarın 8.günün zaten sabah ilk idrarla yaparsan netleşir yani
5.gün embriyosu evet daha önce o kadar çok tek çizgi gördüm ki ondan cesaretim yok bir kere aşılama yaptırdım bu ilk transferim

İnşallah inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…