2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba arkadaşlar 13 ağustos 5. Gün transferim yapıldı bugün 4. Günüm sürekli test yapmak istiyorum elimde gebelik testi olmadığı için ovulasyon testi yaptım koyu çıkmadı içimi bi olumsuzluk kapladı daha çok erken diye kendimi telkin etmeye çalışıyorum

Benimde 12 Ağustos bence çok erken en azından birkaç gün daha geçsin olumlu düşünelim olumlu olsun

Ya ben tüp bebek denemeden önce ovulasyon vardı elimde bi yapayım dedim koyu çıkmıştı bende heveslenmiştim ama gebelik testi negatifti tüp bebek yaptım yani boşuna ona bel bağlamayın yalan o olay bence bende tutmadı en azından hani şey olayı var ya çin takvimine göre cinsiyet belirleme bazılarında tutar bazısında tutmaz ojun gibi

Kızlar merhaba
Bugün kan testim negatif çıktı.
Diğer arkadaşlarımın süreçlerini hayırla sonuçlandırmalarını diliyorum.

Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm bir an önce sağlığına kavuşsun kediniz

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alın embriyonuzun kalitesi neydi biliyor musunuz

4 defa denedim artık denemeye gücüm var mı bilmiyorum
Bugün simla canpolatın videosunu izledim kendisi bu sürecini anlattı izlemenizi tavsiye ederim bana umut oldu.10. denemsinde şimdi oğlu kucağındabir cümlesi beni çok etkiledi : "gerçekten istersen ona dayanma gücün vardır"

4 defa denedim artık denemeye gücüm var mı bilmiyorum
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Bu alanda fonksiyonel tıpı çok öneriyorlar bir süre tüp bebeğe ara vermeyi düşünüyorsanız mutlaka araştırın. Bağırsak eliminasyon diyeti bu sürece çok fazla olumlu katkısı var. Lütfen umudunuzu kaybetmeyin tekrar gücünüzü toplayana kadar en azından fonksiyonel tıp ile devam edin daha sonrasında tekrar başlarsınız bu sürece. Her şey gönlünüzce olsun

Aminnn inşallah bu gün 6.günüm çok istedim test yapmayı sonra vazgeçtim

Aminnn inşallah bu gün 6.günüm çok istedim test yapmayı sonra vazgeçtim
Yapmayın bence de sabredin negatif çıkacak diye demiyorum bunu pozitif çıksa da aynı endişeye telaşı yaşayacaksınız hatta daha fazlasını. Bu seferde tüm hareketlerinize daha çok dikkat edeceksiniz acaba kimyasal mı diye strese gireceksiniz test doğru mu diyeceksiniz. Şuan en azından bunlar yok pozitif olması endişesi var sadece. Kendiniz ekstra stresler sokmayın akışına bırakın bebişini sizinle olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…