2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizlar selam bir sey sormak istiyorum ben 21 inde transfer olucam doktor prolutex verdi dun gece 12 de vurdum ve vurdugumdan beri igne yerim aciyor sizde de oldu mu? Bu ilac soguk zincir degil ayrica degil mi? Cunku bana dumduz verdi eczaci

Kizlar selam bir sey sormak istiyorum ben 21 inde transfer olucam doktor prolutex verdi dun gece 12 de vurdum ve vurdugumdan beri igne yerim aciyor sizde de oldu mu? Bu ilac soguk zincir degil ayrica degil mi? Cunku bana dumduz verdi eczaci
Soğuk zincir değil. Ben transferden sonra vurmaya başladım iğne yeri acıyor normal dedi hemşire

Şimdi ben birde öremiyorum diye sinirlenirim haklısın odağımızı değiştirmemiz lazım her saniye aynı şey düşünülür müymüş düşünülürmüş
Aynen canim çok iyi anliyorum seni benim ikinci olduğu icin biraz daha tecrubeliyim.sende kendini rahatlatmaya calis. İnşallah guzel sonuclar aliriz

Bence çok guzel. Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına al. Kötü düşünme

Degil normal.benimde vurulken acimadi sabah kalkim cok kötü acıyor..

Transefe kadar Progestan igne vuruldum. Simdi 3 gün de bir. Promester vuruluyorum.

Kimyasal gebelik her zaman mümkün olan bir şey doğal yolla gebe kalsanız bile o yüzden özellikle artışa bakılır normal yolla da kalsanız 2 günde bir kan testi istenir şu anda da doktorunuz sizden 12. Gün 14. Gün ve 16. Gün kan testleri isteyebilir benden istenmişti ve transfer günü de isteneceği bilgisi bana verilmişti hayırlı olsun bu arada tebrik ederim sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun

Merhaba, bugün 10. Günüm son iki gün 8. Gün dayanamadım idrar testi yaptım ama akşam beş gibiydi testin adı days doctordı, ikinci çizgiyi göremedim çok üzüldüm dün ise adet olucakmışım gibi ağrılarım vardı, sırt ağrısı, kasık ağrısı bir de mide bulantım, halsizlik de cabası... Bugün ise daha iyiyim, test yapmayacaktım ama dayanamadım siz ne dersiniz? Günde iki kez iğne, üç kez fitil, estrofem ve coraspin kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…