2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben 3. Gün femeraya başladım. 5 gün sabah akşam içtim.5 gün ara verdim . Bugün kontrol edildi. Pazartesi tekrar gel dedi. Başka hiçbir ilaç vermediler. 5. Gün dondurulmuş embriyom var. Dondurulmuş olduğu için hangi ilaçlara ne zaman başlıyoruz

hepımız dondurulmuş transfer olsakta herkesin süreci farklı.. siz sanırım dogal siklus olarak hazırlanıyorsunuz.. daha az ilaç kullanılıyor.. ben dondurulmuş transfer olacagım çatlatma iğnesi oldum ve kabarık bi ilaç listem var..

Ben sadece letü kullandım bir de yumurta çatlatma iğnesi oldum transfere 5 gün kala progestron fitil iğne kan sulandırıcı prednol ve monodoks başlıcam

Bana verilmedi kullanmadım kullanılması mı gerekiyoe acaba atlandı mı
Yok canim atlanmamistir her doktorun tedavisi farkli ve sana göre. Benim ikinci transferim ve doktorum ayni oldugu halde tedavim farkli.bende catlatma ignesi oldum sorduğumda rahimi gebeliğe hazirlamak icin dendi.seninki demekki hazir. Hersey guzel olsun inşallah

O kadar emek olunca insan korkuyor birşey unutuldu atlandı mı beni de bu süreçte yoran hep bu düşünceler oldu hepimiz için herşey çok güzel olsun

O kadar emek olunca insan korkuyor birşey unutuldu atlandı mı beni de bu süreçte yoran hep bu düşünceler oldu hepimiz için herşey çok güzel olsun
Kuzum oluruna bırakmak gerek bazen. En önemlisi piskolojimiz kendini rahatlatmak icin biseyler le uğraş.mesela örgü vs.ben canta örgü yapiyorum. Dikis yapıyorum kendimi yormayacak sekilde yoksa zaman gecmez.

Kuzum oluruna bırakmak gerek bazen. En önemlisi piskolojimiz kendini rahatlatmak icin biseyler le uğraş.mesela örgü vs.ben canta örgü yapiyorum. Dikis yapıyorum kendimi yormayacak sekilde yoksa zaman gecmez.
Şimdi ben birde öremiyorum diye sinirlenirim haklısın odağımızı değiştirmemiz lazım her saniye aynı şey düşünülür müymüş düşünülürmüş

Kızlar merhaba, ben 15 Ağustos transfer oldum, ama transfer öncesi hiçbir kontrol yapılmadı 8 Ağustosta doktora gittiğimde ultrason baktı ve haftaya transfer olacaksın o gün gel diye ilaç yazdı gönderdi, bende o gün gittim direk transfere aldı, ve bana sadece estrofem ve prolutex iğnesi verdi, bi de fitil var, benim 3. Dernemem , ikincide tuttu ama kimyasal oldu, daha önce kendimde hamile kaldım 2-3 kere kimyasal oldu, tüm testler yaptım bir sorun da çıkmadı, o yüzden bana verilen ilaçlar çok mu az diye düşünüyorum, siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

Bende estrofem prolutex iğne progestan fitil ve duphaston kullanıyorum bir de coraspin folik asit

Genetiğimize baktırdınız mı? Bana da size verdikleri verilmişti, ekstra kan sulandırıcı kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…