2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Transfer sonrası 9.gündeyim iki gündür kasıklarım çok ağrıyor, bugün sanki regl sancısı gibi ve karnım aşırı şiş. Dekort tablet coraspin tablet ve Progestan fitil kullanıyorum. Normalde 23 Ağustos gibi regl olmam lazım. Test günüme 3 gün var. Ne yaşıyorum bilmiyorum hiç

İğne kullanmıyor musunuz

İğne kullanmıyor musunuz

bende de iğneden dolayı karnımda şişlik var hafif ağrı oluyor kasıkta da

En heyecanlı günlerden biri hayırlı uğurlu olsun şimdiden kolaylıkla geçsin
Öyle gerçekten benim 3.Transferim son 2 embriyo vardı o transfer edilecek ama bu seferki çok farklı yani korku endişe çok var son olduğu için sanırım bunda da negatif alırsam birdaha deneyebilme gücümde yok aşırı endişeliyim herkesin dualaranı talibim dualarınızda benide geçirirseniz çok sevinirim

Merhaba bende bu gün 2 tane 5. Gün transferi oldum, transferden iki üç saat sonra su gibi akıntı gelmeye başladı sizce normal mi bu benim gibi olan var mı acaba
Merhaba ben de bugün oldum hayırlı olur inşallah ve evet benim de aynı şekilde oldu normal bir durum bence merak etmeyin çünkü sıvı ile yıkama yaptılar ilk olarak, muhtemelen sizinki de öyle olmustur

Benim test günüm yarındı ama evde bulunan testlere gitti kalbim ve yaptım. İkinci çizgi silik gibi geldi ama sizcee eşimde yanımda değil tek başına kalınca da insan düşüne düşüne sarıyor.

Eklentiler

• IMG_1992.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba ben de bugün oldum hayırlı olur inşallah ve evet benim de aynı şekilde oldu normal bir durum bence merak etmeyin çünkü sıvı ile yıkama yaptılar ilk olarak, muhtemelen sizinki de öyle olmustur
Hayırlı olsun inşallah Evet sanırım fitilin kalıntılarını temizleyeyim diye birşey söyledi doktor o zaman yapıldı, acayip gaz sancısıda oldu bende ben progesteron iğneleri kullanmaya başladığımdan beri bir haftadır ciddi kabız oldum duphalac kullanabilirsin dedi umarım o rahatlatır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…