2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Erken test yapanlara tavsiyem yapmayın :) ben erken gebelik testi yapıp negatifi gördüğümden beri içim içimi yiyordu 9. günü gittim kan verdim ve negatif şuanda maalesef negatif olduğunu bile bile mecburen test günüme kadar ilaçları ve iğneleri kullanacağım. Doktorum bırakmamamı istedi o kadar zor geliyor ki kullanmak o yüzden bir sonrakinde asla ve asla test yapmayacağım. Nacizane tavsiyem sizde yapmayın

Kaçıncı gün embriyosuydu kalitesi neydi çok soru sordum kusura bakmayın

Merhabaa ağustosun 7 sinde transfer oldum. 5.gün embriyosuydu. Transferimin 7.günü pembe bir lekelenme oldu sadece sonra bidaha olmadı bugün transferimin 10.günü yarın test vermeye gideceğim. Gelen lekelenmenin yerleşme kanaması olmasını temenni ederek bekliyorum. Bu durumu yaşayan oldu mu ?

Benim de lekelenmem olmuştu. Pozitif oldu sonucum. İnşaallah dizinde pozitif çtir

Bence de yerleşme kanaması olabilir diye düşünüyorum ,çok düşünmemek gerek ama olmuyor biliyorum stres yapmamamiz gerek yarın burdan pozitif diye yazarsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…